Skip to content

Pobierz Tekken 7 na Androida

20 de marzec de 2023

Jeśli zwykle czytasz wszystkie nasze artykuły, to prawdopodobnie wiesz, że przez większą część czasu zajmujemy się oferowaniem osobom, które nas śledzą, informacji bezpośrednio związanych z możliwością pobrania wszystkich możliwych gier na urządzenia mobilne z Androidem.

Tak naprawdę przy tej okazji chcieliśmy szczególnie zadbać o tytuł, o który prosiło nas wielu czytelników. Mówimy o Tekken 7 na urządzenia mobilne z systemem Android i chcemy przedstawić wszystkie jego szczegóły.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w tym względzie, jest to, że kiedy mówimy o Tekken 7, robimy to konkretnie wokół aplikacji lub gry, która oferuje znacznie lepsze wrażenia w porównaniu z pierwszymi częściami, idealny tytuł do dobrej zabawy jeśli lubisz walkę Tekken 7 to gra łatwa do pobrania i łatwa w instalacjico jednak spowodowało pewne problemy dla użytkowników, którzy chcą umieścić go na swoich inteligentnych urządzeniach mobilnych poprzez ręczną instalację.

Cóż, oczywiście, kiedy mówimy o Tekken 7 i jego funkcjach, pierwszą rzeczą, o której należy wspomnieć, jest to, że konkretnie odnosimy się do dziewiątej części serii, która jest oczywiście dostępna na platformy Xbox One i PS4. Jest to naprawdę łatwa dostawa w terminalach z Androidem, chociaż najpierw musimy wiedzieć, co krok po kroku ma być możliwe do zainstalowania bez problemów. Na przykład musimy powiedzieć, że istnieją pewne sztuczki, które należy wziąć pod uwagę przed zakończeniem procesu.

Zainstaluj Tekken 7 na Androidzie

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę podczas instalacji Tekken 7, jest to, że ta gra wyróżnia się przede wszystkim naprawdę łatwym w użyciu interfejsem. Jednocześnie posiada wszystkie zaktualizowane komponenty i funkcje tego słynnego tytułu. Jest to również jedna z najlepszych gier z sekcji graficznej, które możemy rozważyć w tych czasach. Jego wygląd i estetyka doskonale odpowiadają temu, czego każdy użytkownik może oczekiwać od zaawansowanych telefonów z systemem Android..

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby cieszyć się Tekken 7 na Androidzie, jest pobranie PPSSPP z tego linku. Gdy już to zrobisz, następną rzeczą do zrobienia jest pobranie ROM Tekken 7 na Androida, z tego linku. Po wykonaniu powyższych kroków musisz pobrać i zainstalować emulator PPSSPP Gold APK, a następnie rozpakować ROM Tekken 7 RAR. Przejdź do Ustawień, Zabezpieczeń i włącz Nieznane źródła Androida. i uruchom APK, aby jak najszybciej rozpocząć grę w Tekken 7.

Czy udało Ci się zainstalować Tekken 7 na Androida na Androida?

Pobierz Tekkena na Androida. Walcz bezlitośnie z rywalami

Jeśli szukasz świetnej bijatyki od jakiegoś czasu, zapewniam cię, że po obejrzeniu wszystkiego, co mam do powiedzenia na ten temat, nie będziesz już dłużej szukał, bo będziesz chciał spróbować. Aplikacje z tego gatunku są naprawdę zabawne, chociaż dość trudno jest znaleźć taką, która podoba Ci się tak bardzo, że nie możesz przestać grać. Ale już nie będziesz mieć tego problemu pobierz tekkena na androida.

Kiedy to zrobisz, będziesz cieszyć się jedną z najlepszych gier walki, jakie kiedykolwiek widziałeś nazywa się to specjalnie Tekken Card Tournament a w nim będziesz miał różne walki, które wystawią na próbę twoje umiejętności taktyczne. Pobieranie jest w rzeczywistości dość proste, powiem ci, jak to zrobić w serii małych kroków, ale najpierw chcę ci powiedzieć trochę więcej o aplikacji, abyś był naprawdę przekonany, że chcesz ją mieć na swoim telefonie komórkowym.

turniej kart tekken

O co chodzi w Tekkenie?

Tekken to kolekcjonerska bijatyka karciana. gdzie pojedynki będą toczyć się w czasie rzeczywistym, choć nie jest to takie proste, jak się wydaje, ponieważ będziesz musiał tworzyć kombinacje i planować różne strategie, aby wygrać bitwy. Ma świetna grafika 3D Ponadto nie można zaprzeczyć, że bitwy karciane są bardzo ekscytujące, ponieważ są pełne akcji iz bardzo wymagającymi postaciami.

Ostrzegam, że nie będzie łatwo, aby wygrać, będziesz musiał zastosować kilka taktyk ponieważ pamiętaj, że twoim przeciwnikiem może być ktoś z dowolnego miejsca na planecie. Musisz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby pokonać każdego ze swoich wrogów, nie będzie to łatwe, ponieważ w miarę postępów rywale będą znacznie silniejsi.

Jako taki gra online jest dość szybka dlatego nie będziesz miał wielu problemów. W walce będziesz musiał używać kombinacji składających się z trzech akcji. Następnie w każdej turze będziesz mógł wybrać między zdobyciem nowej karty do swojej talii, rozpoczęciem ataku swoimi kartami lub próbą zablokowania, więc myśl i walcz bardzo szybko. Nie tylko będziesz musiał używać pięści, ale będziesz musiał bardzo dobrze przemyśleć różne strategie i taktyki. ponieważ będziesz miał tylko 10 sekund na podjęcie decyzji.

Możesz zebrać ponad 190 kart i pokonaj wszystkich wrogów, którzy staną Ci na drodze, jeśli już zdecydowałeś się mieć tę świetną grę na telefonie komórkowym, lepiej czytaj dalej, ponieważ poniżej dowiesz się, co musisz zrobić, aby to osiągnąć.

karty tekken

Jak pobrać Tekkena na Androida

Pobieranie Tekkena na Androida jest dość proste, ponieważ można go znaleźć w oficjalnym sklepie z aplikacjami Google, a co najważniejsze, możesz go mieć za darmo. W ciągu zaledwie kilku minut będziesz mógł mieć tę grę na swoim urządzeniu, po prostu wykonaj każdy z kroków, które ci podam.

  • To Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść do Sklepu Playtam przejdziesz do wyszukiwarki i wpiszesz nazwę aplikacji, aby ją wyszukać lub jeśli jest to dla Ciebie wygodniejsze, kliknij ten link.
  • Następnie będziesz musiał go wprowadzić, kiedy to zrobisz, przejdziesz do nowej karty, w której zobaczysz wszystkie informacje o grze.
  • Musisz iść i kliknąć przycisk Instaluj, przed rozpoczęciem pobierania pojawi się okno z informacją o wszystkim, do czego gra ma dostęp. Po prostu naciśnij przycisk Akceptuj i rozpocznie się pobieranie.
  • Wreszcie Będziesz musiał tylko poczekać na zakończenie procesupo zainstalowaniu otworzysz aplikację i rozpoczniesz nową przygodę.

Jak widać, bardzo łatwo jest mieć Tekkena na swoim telefonie, w zależności od szybkości twojego Internetu, pobieranie zajmie tyle czasu, ile zajmie, ale zapewniam cię, że będzie szybko. Nie marnuj więcej czasu i pobierz ją teraz, aby zacząć cieszyć się wspaniałą grą walki.

dołącz do naszego kanału telegram