Skip to content

Pobierz DBZ Budokai Tenkaichi 3 Android i zostań potężnym Saiyaninem

13 de maj de 2023

Odkąd powstały emulatory, możemy cieszyć się najlepszymi grami z konsol PlayStation i Nintendo na telefonach komórkowych i komputery. Na szczęście coraz więcej jest dostępnych w sklepie z Androidem, jest to o wiele lepsze nie tylko dlatego, że można je pobrać szybciej, ale także nie ryzykujesz plikami .apk, chociaż tak jak Sklep Play był w ostatnich miesiącach ze złośliwym oprogramowaniem Nie wiem, co jest wygodniejsze.

Prawda jest taka, że ​​zawsze dużo lepiej będzie pobrać go ze sklepu, głównie dlatego, że robienie tego w drugą stronę nie jest zbyt wygodne. Ale lepiej przestanę mówić o tylu szczegółach technicznych, ponieważ dobrą wiadomością jest to, że możesz Pobierz DBZ Budokai Tenkaichi 3 na swoje urządzenie z Androidem. Złą wiadomością jest to, że emulator gry nie jest jeszcze dostępny w sklepie. Nie martw się, ponieważ jest to dość proste, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które znajdziesz później.

Cechy DBZ Budokai Tenkaichi 3

Zanim powiem ci, co musisz zrobić, aby móc mieć tę świetną grę na telefonie komórkowym, powiem ci trochę więcej na ten temat, abyś wiedział, co znajdziesz.

Ma około 161 znaków, które odpowiadają serii Dragon Ball Z i Dragon Ball GT. Ma ulepszenia w ruchach, mocach i walce, co oczywiście sprawia, że ​​​​wszystko wydaje się znacznie bardziej realistyczne, zgodnie z serią, możesz walczyć w maksymalnie 30 różnych scenariuszach. Chociaż najlepsze jest to, że możesz je dostosować w dowolny sposób, możesz wybrać, czy ma to być dzień, czy noc. Znacznie poprawiono grafikę, sztuczną inteligencję a nawet motoryzacja gry, czyniąc ją coraz bardziej spójną z serią.

2

Jak pobrać DBZ Budokai Tenkaichi 3 Android

Pobierz DBZ Budokai Tenkaichi 3 Android Nie jest to tak proste, jak wejście do Sklepu Play, ale nie jest też takie skomplikowane, więc po prostu wykonaj kroki, które zobaczysz poniżej, a nie będziesz mieć żadnego problemu.

Przede wszystkim musisz sprawdzić, czy spełniasz następujące wymagania:

  • System operacyjny: Android w wersji 2.3 lub nowszej
  • Procesor: 1,2 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Korzeń: Nie
  • Dostępne miejsce: 1 GB miejsca

Jeśli spełnisz wszystkie wymagania, możesz przejść do następnego.

Musisz zainstalować emulator Play (wyszukaj w Google) w pamięci wewnętrznej lub zewnętrznej telefonu komórkowego. Następnie utworzysz w nim folder z napisem Dragon Ball X Budakai Tenkaichi 3, tam skopiujesz .iso ROM pobranej gry i przeniesiesz ją do folderu. Kiedy skończysz to robić, uruchomisz emulator i poszukasz ścieżki do folderu, w którym umieściłeś ROM. Wykonasz go i to wszystko, w ciągu kilku sekund gra się rozpocznie.

dołącz do naszego kanału telegram