Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Dead Space Mobile w języku hiszpańskim na Androida

9 de marzec de 2023

Jeśli jesteś miłośnikiem strzelanek, to prawdopodobnie grałeś w Dead Space na swoim PC, Xboksie 360 ​​lub PS3. Ta gra jest bardzo dobrze znana i była dystrybuowana przez Sztuka elektroniczna. Jeśli ci się podobało, teraz możesz pobierz martwą przestrzeń na Androidaa jeśli jeszcze w nią nie grałeś, zapraszam do dodania jej do swoich gier na Androida, na pewno ci się spodoba, ponieważ ma bardzo ciekawy motyw.

Jeśli lubisz, gdy włosy stają dęba w grach wideo, masz już adaptację jednej z najlepszych serii gry wideo z gatunku Horror o przetrwaniu dla Android. Mówimy o Dead Space.

Ponieważ gra jest częścią naszej kolekcji programów i aplikacji w 2011 roku, osiągnęła już 40 167 pobrań, aw ciągu ostatniego tygodnia osiągnęła 1 pobranie. Ta gra jest zoptymalizowana dla urządzeń z systemem operacyjnym Android 2.1 i nowszymi wersjami i jest dostępna tylko w języku angielskim.

Ta wersja aplikacji to 1.1.34, a ostatnia aktualizacja miała miejsce 16.12.2011. Nie mamy informacji o rozmiarze pliku Dead Space. Wreszcie jest to gra bardzo zainstalowana w Argentynie.

Indeks()

O czym jest Dead Space?

To jest gra Horror o przetrwaniu wypełniony mnóstwem akcji. Zapewniam, że dostaniesz kilka przerażeń i wiele godzin dobrej zabawy. Historia Dead Space jest bardzo obiecująca, tutaj bohater musi stawić czoła dziwnym potworom stworzonym po uwolnieniu obcego wirusa.

Główny bohater znajduje się wewnątrz kosmicznego ekstraktora, w którym cała załoga została zmasakrowana przez te potwory. Celem większości misji jest pętla przez ekstraktor, aby podnieść przedmioty i zawieź je do określonych punktów, które są wskazywane bohaterowi za pomocą radia.

A co najlepsze, ta strzelanka z perspektywy trzeciej osoby będziesz musiał grać całkowicie sam, co czyni go znacznie ciekawszym. Jej rozgrywka jest dość prosta, a jeśli grałeś wcześniej w strzelankę z perspektywy trzeciej osoby, nie będziesz miał problemu z opanowaniem tej wspaniałej gry.

Ci, którzy grali w Dead Space na konsoli, znają już niektóre zasoby dostępne dla gracza w tej odsłonie, chociaż tak, napotkają do Twojej dyspozycji nowa broń. Ponadto fakt sterowania dotykiem będzie nową zachętą dla tych, którzy są już zaprawieni w Dead Space.

Jak pobrać Dead Space na Androida?

Dead Space w swojej wersji na Androida ma m.in świetny design i doskonałe efekty dźwiękowe które poprawiają wrażenia z gry, a także po mistrzowsku łączą science fiction z gatunkami horroru i akcji.

Jego ustawienie, wspierane przez mocno dopracowany aspekt graficzny, sprawi, że gracz będzie przytłoczony zaistniałymi sytuacjami. Razem z rozgrywka oferowana przez jego elementy sterujące Możemy stwierdzić, że mamy do czynienia z jedną z gier najlepiej wykorzystujących możliwości telefonów najnowszej generacji.

Jakiś czas temu było to możliwe pobierz martwą przestrzeń na Androida od Sklep Google Play, ale z jakiegoś powodu został usunięty ze sklepu. Można go jednak pobrać na kilka sposobów. Nie martw się, tutaj dam ci dwa pomysły na Pobierz Dead Space na Androida.

Pierwsza opcja:

  1. Najpierw musisz pobrać plik APK martwa przestrzeńmożna to osiągnąć w następujący sposób link bezpośredni.
  2. Teraz musisz wejść do menu Ustawienia/Bezpieczeństwo na Twoim urządzeniu Android i aktywuj opcję Nieznane pochodzenie.
  3. Teraz musisz wyszukać pobrany plik APK i przystąpić do jego instalacji. Po zainstalowaniu gry możesz ją otworzyć, postępuj zgodnie z instrukcjami samouczka i będziesz mógł się nią cieszyć Martwa przestrzeń na Androida.

Druga opcja:

  1. Najpierw musisz aktywować opcję „Nieznane pochodzenie” w menu Ustawienia/Bezpieczeństwo W Twoje urządzenie z Androidem.
  2. Teraz użyjemy aplikacji podobnej do tej Sklep Google Play. Nazywa się Aptiode, którą musisz pobrać i zainstalować przez to połączyć.
  3. Kiedy to zrobisz, musisz zlokalizować i kliknij przycisk Instaluj aby rozpocząć proces pobierania.
  4. Teraz, gdy plik został pobrany, musisz go zlokalizować i uruchomić. Gdy to zrobisz, musisz postępować zgodnie z samouczkiem, aby cieszyć się tą wspaniałą grą.

Jeśli masz problem z pobraniem lub instalacją tej gry, możesz zostawić go w komentarzach, a my ci pomożemy.

kontroluje grę postaci ruchu

Chociaż nie jest to już możliwe pobierz martwą przestrzeń na Androida od Sklep Google Play, nadal możemy cieszyć się tą wspaniałą grą. Nie wiemy dlaczego Sztuka elektroniczna podjął decyzję o wycofaniu tej i wielu innych samodzielnie dystrybuowanych gier na tę platformę. Ale jak ci pokazałem, nadal możesz pobrać go w inny sposób i spędzić godziny zabawy podczas tej przerażającej przygody.

dołącz do naszego kanału telegram