Skip to content

Najlepsze wskazówki i sztuczki, aby pomyślnie przejść grę „The Walking Dead Road to Survival”

24 de kwiecień de 2023

Kilka lat temu ukazał się popularny serial The Walking Dead, który bez wątpienia przykuł uwagę milionów ludzi na całym świecie, czekających na ewolucję serii i jej przetrwanie w hipotetycznym przypadku, gdyby coś podobnego wydarzyło się w naszym dzisiejszym świecie.

W tej serii pojawiają się tak często nowe postacie jako trudności, które z czasem a dzięki hojności, która charakteryzuje istoty ludzkie, wszystkie przeszkody są pokonywane, ale dzięki dużej publiczności i szczególnej akcji, jaką miała seria, zaczęły pojawiać się gry wideo, aby konkurować z tymi, które już istnieją.

Gry oparte na tym samym motywie zombie, którą można pobrać bezpośrednio z aplikacji Sklepu Play, gdzie liczy się przetrwanie, a kluczem jest zarządzanie miastem, wygrywanie walk i posiadanie wystarczających zasobów, aby pomóc i wyszkolić ocalałych do następnej bitwy, tak jak motyw przedstawiony w serialu.

W związku z tym, jako że jest to raczej nieco złożona gra niż skomplikowana, damy Ci kilka wskazówek lub sztuczek dotyczących The Walking Dead Road to Survival, jest to bardziej wszechstronna i zabawna gra, w którą chcesz grać i możesz podzielić się z rodziną lub przyjaciółmi unikalne doświadczenie, tworząc gospodarstwa samowystarczalne, budując w ten sposób świadomość, którą musimy mieć, jeśli chodzi o to, jak postrzegamy naszą planetę.

Jak wygrać The Walking Dead Road to Survival

Tutaj znajdziesz najlepsze wskazówki, strategie i sztuczki do tej wspaniałej gry, która będzie pozwoli Ci doskonalić swoje umiejętności do walki turowej, stwórz silną drużynę do ataków i misji oraz ulepszaj przedmioty bitewne.

Ale przed tym wszystkim musisz pobrać i zainstalować tę grę, a jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz pobrać ją bez problemów ze Sklepu Play, jak już ci powiedzieliśmy.

Kody do The Walking Dead Road to Survival

Jeśli masz mały problem z przejściem tej gry pomimo opanowania dynamiki, z pewnością te Kody do The Walking Dead Road to Survival będą ci służyć, wystarczy postępować zgodnie z nimi co do joty, a odniesiesz sukces w grze.

  • Kiedy jesteś otoczony przez zombie najlepszą opcją będzie naciśnięcie przycisku w lewym dolnym rogu, więc będą szybko awansować i możesz użyć trybu automatycznej bitwy. Jednak ta sztuczka ma problem, a mianowicie nie można zaatakować wroga, który jest najbliżej, więc możesz zostać zaatakowany przez zombie, które bardzo szybko zbliżają się do twojej drużyny.
  • Pokonywanie wyzwań jest bardzo łatwe dla tych, którzy mają większe doświadczenie w tej grze, ale dla innych jest to naprawdę trudne i oto kilka wskazówek, jak to zrobić. Przed rozpoczęciem bitwy musisz kliknąć Wyzwania i Wrogowiew ten sposób będziesz mógł wiedzieć, jakiego rodzaju wrogowie cię zaatakują i jakie problemy będziesz mieć z tym związane, znajdziesz te przyciski u góry ekranu.
  • Istnieje kilka sposobów zabijania wrogów, nigdy nie używaj specjalnego atakutylko wtedy, gdy wróg aktywuje adrenalinę, aby go wykończyć, ponieważ jeśli wydasz specjalny atak na początku, będzie ci bardzo trudno wygrać bitwę.

jak wygrać chodzące trupy

  • Żywność jest podstawowym zasobem, więc musisz co najmniej budować dwie farmy i ulepsz je, aby zwiększyć ilość żywności który jest generowany na godzinę. Należy również pamiętać, że konieczne jest usprawnienie przechowywania żywności w celu zwiększenia pojemności, którą można przechowywać.
  • Aktualizacja znaków jest całkowicie konieczna, ponieważ to podniesie poziom członka Twojego zespołu, a także punkty zdrowia i odświeży adrenalinę.

te są najlepsze Kody do The Walking Dead Road to Survival które możesz znaleźć, po prostu podążaj za nimi co do joty, a w krótkim czasie będziesz w stanie pokonać każdy z poziomów tej ekscytującej gry.

dołącz do naszego kanału telegram