Skip to content

Jakie są najlepsze alternatywy dla gry Apalabrados na urządzenia mobilne?

9 de wrzesień de 2023

Kiedy myślimy o grach słownych, zwykle myślimy o gry planszowe. Ale dzięki technologii mamy dziś gry podobne do tradycyjnych gier planszowych. A w przypadku Apalabrados jest to jeden z ulubieńców użytkowników na całym świecie. Jest to prosta gra, która przez cały czas, kiedy była dostępna do pobrania, potrafiła podbić miliony ludzi.

Jeśli należysz do tej małej grupy osób, która z jakiegokolwiek powodu nie zdecydowała się jeszcze pobrać tej aplikacji, zapraszamy do skorzystania z poniższego linku, aby móc pobierz i zainstaluj Apalabrados na swoim urządzeniu mobilnym. Postaraj się spełnić minimalne wymagania, aby gra mogła działać poprawnie.

Oczywiście trzeba wiedzieć, że mamy do czynienia z tą wyjątkową grą słów. Jest ich o wiele więcej. Tak jest w przypadku Ciekawostek i wielu innych alternatyw. Z tego powodu udostępnimy Państwu serię alternatywa dla Apalabrados że trzeba wiedzieć i udowadniać tak lub tak. Dzięki temu możesz mieć dużo zabawy z Trivią lub inną podobną grą.

Najlepsze alternatywy dla Apalabrados

SłowoMózg

pierwszy z alternatywa dla Apalabrados które naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę, to tak zwany WordBrain. Jak sama nazwa wskazuje, zmusza nas do używania mózgu do tworzenia słów z serii liter, które są nam przekazywane w każdej grze. Obsługa tej aplikacji jest bardzo prosta i zrozumiała dla nowych użytkowników.

Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wziąć otrzymane listy i iść tworzenie wszystkich możliwych słów, które można ułożyć z dostępnych liter. Na początku będzie to łatwe, ponieważ zaczniesz od kilku liter. Ale po awansie na wyższy poziom otrzymujesz coraz więcej liter. Oznacza to większą liczbę możliwych kombinacji i więcej czasu na przemyślenie słów, które należy ułożyć.

Atak zatrzaskowy

W przypadku Snap Attack okazuje się to również dobrą opcją, gdy mamy już dość Oryginalne słowa. Ciekawostką jest to, że musisz wiedzieć, że ta aplikacja została opracowana przez pracowników Microsoftu. W taki sposób, że po zainstalowaniu go na swoim urządzeniu mobilnym lub innym kompatybilnym sprzęcie, zauważysz duże podobieństwo do słynnej gry Scrabble i innych gier słownych, takich jak krzyżówki. Jeśli chodzi o ten konkretny tytuł, możemy wyróżnić takie funkcje, jak możliwość rywalizacji w aplikacji z tysiącami graczy i wiele innych ciekawych.

Słowa z przyjaciółmi

Przechodzimy do trzeciej z możliwości, którą chcemy, aby nasi czytelnicy wzięli pod uwagę, jeśli chodzi o alternatywy dla Apalabrados, ramię w ramię z grą typu Słowa z przyjaciółmi. Działa również jak Scrabble i chociaż jego estetyka różni się nieco od innych wersji, nie możemy przestać go polecać jako kolejnej alternatywy dla Apalabrados.

Sformułowanie

Uważamy również, że nie musisz pomijać Wordamentu, szukając pliku gra podobna do Apalabrados ale że nie jest to oryginał, ponieważ będziemy konkurować z ogromną liczbą użytkowników z całego świata. Na końcu każdego poziomu zobaczymy, na jakiej pozycji się znaleźliśmy, a jeśli lubimy wyzwania i konieczność pokonywania samych siebie, takich opcji jest bardzo niewiele.

Gra dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i IOS. Wystarczy wyszukać aplikację w odpowiednim sklepie i rozpocząć instalację.

Saga alfabetyczna:

Jeśli pomyślimy o jednym z największych studiów gier wideo na całym świecie, podobnie jak King, jasne jest, że nie możemy tracić z oczu jej rozwoju, zwłaszcza w przypadku Alphabetty Saga. O tej grze trzeba powiedzieć, że oczywiście polega ona na tworzeniu słów, formowaniu ich z liter, ale z ograniczeniem maksymalnej liczby prób na turę.

Na koniec pozostaje Ci tylko wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada i rozpocząć pobieranie oraz instalację. A jeśli masz dobry telefon komórkowy, możesz pobrać wszystkie gry i odrzucić te, które Ci się nie podobają.

dołącz do naszego kanału telegram