Skip to content

Najlepsze rozwiązania i odpowiedzi na wszystkich poziomach Emoji Quiz

1 de lipiec de 2023

Internet jest pełen gier tak prostych, jak i uzależniających. Dlatego dzisiaj przedstawiamy Rozwiązania quizu emotikonówabyś nigdy nie utknął w grze o modę, a Emoji Quiz to gra w zgadywanie.

Ta gra jest podobna do Klasyczna gra filmowa w których użytkownik musi reprezentować tytuł za pomocą gestów lub sytuacji. SJednak naprawdę uderzające jest to, że te sytuacje są w tym przypadku symulowane przez same emotikony Emoji.

Gry logiczne należą do ulubionych przez publiczność. Są to gry, które są tak proste, jak zabawne, a dobrą rzeczą jest to, że możemy w nie grać praktycznie wszędzie. Pokazują to tego typu gry aby przyciągnąć wysoki poziom uwagi, nie jest konieczne, aby były to gry ze spektakularną grafiką.

Obecnie płeć puzzle z gier wideo nadal cieszą się dużą popularnością, chociaż nadmiar reprezentujących go tytułów znacznie nadszarpnął jego wizerunek. Dotyczy to zwłaszcza tak zwanych platform „mobilnych”, do których należą telefony i tablety.

Dzieje się tak również dlatego, że stworzenie gry tego typu jest znacznie łatwiejsze niż na przykład jednego z gatunków, takich jak gra akcji, RPG czy symulacja wyścigów. Ponieważ żyjemy w czasach, w których tendencją jest dążenie do natychmiastowego sukcesuukładanka wydaje się idealnym przepisem.

Indeks()

Emoji Quiz to gra polegająca na testowaniu twojego umysłu

Jedną z najmodniejszych ostatnio gier jest Emoi Quiz. Gra pokazuje nam kilka emotikonów iz nich musimy odkryć ukryte słowo. Jak zwykle trudność wzrasta wraz z postępami na poziomie.

Gry z pytania lub quiz Nadal przyciągają mobilną publiczność. I chodzi o to, że stanowią wyzwanie intelektualne, ale także zabawne i swobodne, aby położyć kres nudzie, podróżom komunikacją miejską lub innym sytuacjom, w których chce się uciec.

Teraz, po grach z ciekawostkami marki i logo przybywają emotikony Emoji. W ten sposób proponuje się Emoji Quiz, zabawną grę dla fanów tych zabawnych ikon. Te małe twarze i ikony aplikacji WhatsApp zuniwersalizowała się i uczyniła tak sławną.

Ponadto celem jest nie tylko wiedzieć, jaki film reprezentują, w ramach tego tytułu jest również miejsce na miasta, gry i wiele innych zagadnień. Emoji Quiz ma obecnie 500 poziomów, a z każdą aktualizacją pojawiają się ulepszenia i nowe funkcje.

Gra może być pobrać w sklepie Google Play za darmo, to znaczy można go łatwo i szybko zdobyć, w sklepie z zabawkami są też najlepsze gry, które mogą Ci się spodobać.

Z pewnością, jeśli grasz w tę zabawną grę logiczną, dotarłeś do takiej, w której utknąłeś i nie możesz zrozumieć, o co chodzi. Nie martw się, gra ci to oferuje kilka opcji, abyś mógł znaleźć rozwiązanie i iść dalej do przodu.

  • Odkryć: Ta opcja lokalizuje niektóre litery w Twoim miejscu. Aby móc z niego skorzystać konieczne jest posiadanie 30 monet lub kredytu.
  • Wyeliminować: Ta opcja eliminuje wszystkie dodatkowe litery, które nie są potrzebne do rozwiązania.
  • Następny: jeśli nie możesz przejść poziomu, możesz kupić przepustkę do następnego poziomu, a my mówimy kup, ponieważ tak jest, możesz przejść poziom, jeśli za to zapłacisz.

Oprócz tych opcji prosi o pomoc innych. Gra pozwala ci dzielić się łamigłówką, w której utknąłeś Facebook w języku hiszpańskim aby twoi przyjaciele pomogli ci znaleźć rozwiązanie.

Rozwiązania poziomów gry Emoji Quiz

Jeśli żadna z powyższych opcji nie jest dla Ciebie wystarczająca, istnieje strona internetowa, na której można znaleźć wszystkie rozwiązania Quizów Emoji, chodzi o odpowiedzi na quizy emoji. Aby znaleźć rozwiązanie, którego szukasz Musisz wypełnić krótką ankietę, w której musisz odpowiedzieć:

  • Ile obrazów widzisz? 2, 3, 4, 5 lub 6 obrazów
  • Kategoria: gwiazda, wydarzenie, marka, film, książka filmowa, praca, miejsce, jedzenie, zwierzę, słowo, gra, obiekt, książka, telewizja, wyrażenie, muzyka, gwiazda filmowa, gwiazda muzyki, roślina, sport.
  • nowa gorąca gra

Przy tych parametrach sieć wyszuka wszystkie łamigłówki pasujące do tych danych. Kliknij na obrazek, który Cię interesuje i zobaczysz rozwiązanie zagadki. W ten prosty sposób upewnisz się, że nie zostawisz ani jednej zagadki Emoji Quiz do rozwiązania.

Będziesz także mógł bez problemu przechodzić z jednego poziomu na drugi PAby kontynuować zabawę z telefonem komórkowym lub tabletem możesz dowiedzieć się więcej o najlepszych grach strategicznych, takich jak quiz emoji, który polega na myśleniu i testowaniu umysłu.

dołącz do naszego kanału telegram