Skip to content

Najlepsze gry konkursowe o modzie Barbie, w których możesz przebierać się, malować i projektować ubrania dla dziewczynek

3 de październik de 2023

Dziewczęta wykazują szczególne zainteresowanie urodą i higieną osobistą już w bardzo młodym wieku, zazwyczaj przed 10. rokiem życia. Ten trend się potwierdził odporność nawet w czasach trudności gospodarczych.

Wszystkie czasopisma dla nastolatków zawierają artykuły o minimakijażu i manicure, więc mądrze mówią o tuszach, które dają efekt sztucznych rzęs i o tym, która gwiazda używa jakiego produktu.

Nawet dziś, w dobie technologii, jest to nadal bardzo silny trend, ale teraz szukają go dziewczyny i nastolatki graj na tabletach lub urządzeniach mobilnych, Tym razem przedstawiamy dla nich kilka rekomendacji gier, które są całkowicie bezpieczne.

W sklepie Google Play możemy znaleźć szeroką gamę gier we wszystkich stylach i na każdy gust, ale przyznajmy, że różnorodność gier o modzie nadal należy do ulubionych, zwłaszcza wśród żeńskiej części społeczeństwa.

W tym gatunku gier znajdziemy kilka typów. Istnieją gry skupiające się wyłącznie na modzie, ale są też takie, które łączą ubrania z makijażem i najlepszymi grami salon fryzjerski.

Najlepsze gry o modzie dla Ciebie

Oferta modnych gier w Sklepie Play jest tak szeroka, że ​​czasami jest to trudne znaleźć to, czego szukamy. Dlatego właśnie dokonamy przeglądu najpopularniejszych i najlepiej ocenianych gier tego typu.

Dom Mody Barbie

W tej grze celem jest uzyskać najlepszy możliwy wygląd modeluAby to zrobić, możemy wybierać spośród szerokiej gamy modeli odzieży, ale musimy także dobrać wszystkie dodatki, a nawet możemy zmienić ich fryzurę.

Działa na urządzeniach z System operacyjny Android 2.3 i wyższych, wymaga 15 MB wolnego miejsca na instalację

Covet Fashion: gra o modzie

Ta gra o modzie jest skierowany do bardziej dorosłej publiczności. Gracz może tworzyć niepowtarzalne stylizacje, łącząc ubrania i akcesoria takich marek jak Calvin Klein, Rachel Zoe czy Zimmermann.

Celem jest stworzenie efektownego wyglądu poprzez zmianę fryzury i makijażu modelki. Trzeba twórz style dla różnych wyzwańłącznie z sesjami zdjęciowymi, koktajlami i wyjściem na czerwony dywan.

Gracze mogę głosować stroje zaprojektowane przez innych graczy i wygrywaj ekskluzywne nagrody. Wszystkie ubrania i akcesoria użyte w grze są prawdziwe i można je kupić bezpośrednio w aplikacji.

Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Androida 4.0.3 i wyższych, wymaga 59 MB wolnego miejsca na instalację.

peruki, kurtki, buty

Imperium mody: Boutique Sim

W tej grze symulacyjnej celem jest osiągnięcie zostań guru modypomagając klientom placówek, w których pracujemy, znaleźć wygląd, który najbardziej im odpowiada.

Gra zawiera różne misje w pięciu miastach i może być grać offline. Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 4.0.3 i nowszym, wymagając na instalację 46 MB wolnego miejsca.

Hollywoodzka historia

Celem tej gry jest stworzyć własną gwiazdę Hollywood. Projektujemy postać od podstaw i musimy wybierz swoje stroje, aby wziąć udział w wszelkiego rodzaju wydarzeniach.

Oprócz wyboru odpowiedni styl na każdą okazjęnasza postać chodzi na castingi, wchodzi w interakcję z innymi gwiazdami, spaceruje po czerwonym dywanie, zdobywa fanów i spotyka się z projektantami mody.

Działa na urządzeniach z System operacyjny Android 4.0 i wyższych, wymaga 82 MB wolnego miejsca na instalację.

Jeśli lubisz grać na telefonie komórkowym, być może będziesz zainteresowany dwie inne opcje które zostawiamy poniżej.

Od lat 50 Barbie wyznaczyła trend i wielu z nas bawiło się nią od dzieciństwa lub widziało kilka jej zabawek, a dziś można ją znaleźć także w Internecie. Dla miłośników lalek niewiarygodne jest znalezienie ich w sieci najlepsze gry Barbie na Androida ponieważ w ten sposób mogą grać gdziekolwiek się znajdują.

Teraz, jeśli to, co lubisz, jest trzymające w napięciu rzeczyhorrory lub wszystko, co jest związane z tą tematyką, myślę, że na telefonie komórkowym z przyjemnością będziesz to przynosić najlepsze przerażające gry na Androida Dzięki temu wychodząc z domu lub przebywając w tym samym pomieszczeniu, możesz grać godzinami.

Czy niektóre z naszych rekomendacji pomogły Ci grać na Androidzie?

dołącz do naszego kanału telegram