Skip to content

Darmowe pobieranie i instalowanie najlepszych gier na Androida na Windows i Mac

1 de luty de 2022

ten ilość i jakość Jeśli chodzi o aplikacje, które możemy znaleźć, sprawdzając, czym jest sklep z aplikacjami na smartfony, możemy stwierdzić, że istnieje wiele alternatyw, a prawda jest taka, że ​​gdy mówimy o grach na Androida, to samo się powtarza.

Mało tego, musimy jednocześnie wyjaśnić, że wiele z tych tytułów poprawiło się wykładniczo w ostatnich latach, więc ogromna Ilość użytkowników chcą je zainstalować na swoich terminalach.

Nawet trzeba powiedzieć, że postęp w grach na urządzenia mobilne z Androidem, okazuje się, że przeszedł z gier w podstawowych i ograniczonych blokach do innych, które mają naprawdę niesamowitą grafikę, z których wiele możemy cieszyć się najlepsze terminale z Androidem.

Dokładnie w tym artykule chcemy dostarczyć Ci sporą ilość informacji o tym, jak pobierać gry na Androida na PC, biorąc pod uwagę, że czasami wydaje się, że niektórzy użytkownicy mają z tym problemy.

Prawda jest taka, że ​​poza wszystkimi grami, które możemy zainstalować bezpośrednio przez Sklep Google Play, Musimy zaznaczyć, że istnieje wiele emulatorów dla Androida, które działają na komputerach lub komputerach z systemem Windows. W tym sensie trzeba będzie wziąć pod uwagę, że istnieją znacznie prostsze emulatory niż inne, więc tym razem nauczymy Cię kilku pytań na ten temat. Prawda jest taka, że ​​pokażemy Ci kilka emulatorów, które naszym zdaniem mogą Ci się przydać.

Graj w gry na Androida na PC

Po pobraniu emulatora, który najlepiej pasuje do tego, czego szukasz, musisz wiedzieć, że tylko wtedy będziesz mógł pobrać gry na Androida na PC, więc poniżej pokażemy, jakie kroki należy wykonać w takich sytuacjach. Po zainstalowaniu emulatora pierwszą rzeczą do zrobienia jest otwarcie go w każdym przypadku, a zobaczysz symulację środowiska podobnego do Androida, więc będziesz musiał poruszać się między zawartością za pomocą myszy.

Oczywiście nie ma zbyt wielu trudności, biorąc pod uwagę, że musimy korzystać z emulatora dokładnie tak samo, jak przy urządzenie mobilne z Androidem, korzystając ze sklepu Google Play, jeśli dana gra jest częścią sklepu z aplikacjami Google. Poza tym powinieneś rozważyć w ten sam sposób, w jaki aby pobrać i zainstalować grę, musisz pozostać połączony z siecią internetową, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł z niej skorzystać.

Poza tym, co wskazaliśmy, musisz wiedzieć, że niektóre gry działające na emulatorach wymagają dodatkowej mocy obliczeniowej, aby działać tak, jak powinny, zwłaszcza jeśli masz zbyt stary komputer, a smartfon należy do ostatnie pokolenia. W każdym razie powinieneś zawsze wziąć pod uwagę w takich sytuacjach, że znajdziesz ogromną liczbę dobrych gier na Androida, którymi możesz się cieszyć w twój emulator Androida, więc nie zapomnij spróbować z nimi szczęścia.

Jedne z najlepszych emulatorów Androida

SkokDroid: Leapdroid to pierwsza z opcji, które chcieliśmy pokazać na tym rynku, a pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć, jest to, że jest to jeden z najnowszych emulatorów, jeśli uporządkujemy je według tego, jak aktualne są wszystkie. Jeśli chodzi o ten emulator, należy zauważyć, że ma wiele opcji dostosowania, dzięki którym można go w pełni dostosować, nie zaniedbując w żadnym wypadku tego, że działa naprawdę szybko, a jeśli zrootowałeś swój terminal, ma zintegrowany dostęp do roota.

Emulator Androida Andy’ego: Andy jest jednym z emulatorów, który podbił największą liczbę użytkowników, ponieważ ma wiele mocnych stron, wśród których możemy wymienić chociażby podobieństwo do Bluestacks, swego rodzaju odniesienie w ramach tego segmentu. Na jego korzyść możemy wskazać takie szczegóły, jak to, że obsługuje dowolny rodzaj Androida, który nas interesuje, oprócz tego, że problemy i błędy jego pierwszych wersji zostały poprawione, całkowicie poprawiając wrażenia. Nawet jest kompatybilny z komputerami Apple z systemem Mac OS X.

Niebieskie stosy: prawdopodobnie pierwsza rzecz, o której musimy powiedzieć Bluestacks jest to, że jest to najciekawszy lub przynajmniej najbardziej znany emulator, do tego stopnia, że ​​poświęciliśmy mu ekskluzywny artykuł w ostatnim czasie, pobierz i zainstaluj emulator BlueStacks Android na PC Windows lub Mac.

Jest to emulator, który działa najlepiej, ponieważ jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi aplikacje Android, I do tego musimy dodać to w ten sam sposób, co dodało kilka innych atrakcyjnych kwestii, takich jak możliwość określenia fałszywej lokalizacji, coś bardzo przydatnego w grach, czy też dostęp do systemu wielozadaniowego.

Droid4X: i zamierzamy skończyć ramię w ramię z innym emulatorem, z którego naszym zdaniem może teraz skorzystać więcej osób. Rozmawiamy o Droid4X, emulator, który szczególnie wyróżnia się działaniem i wyglądem podobnym do Andy’ego, jednego z najsłynniejszych wspomnianych powyżej. Wyróżnia się przede wszystkim ogromną wydajnością, ale posiada również wiele akcesoriów, które wyróżniają go na tle innych. Jeśli jesteś graczem, masz aplikację zainstalowaną na smartfonie, a także działającą na komputerze, która pozwoli Ci znacznie lepiej kontrolować swoje gry, więc nie odkładaj tego na bok.

Platformą, która nieustannie ewoluuje, jest PC, bez wątpienia najlepsze miejsce, w którym możesz cieszyć się szeroką gamą gier wideo, ponieważ na komputerach możesz nie tylko pobierz darmowe gry komputerowe aktualne, ale możesz także grać w gry, które pojawiły się rok, dwa lub dwadzieścia lat temu, w przeciwieństwie do konsol do gier wideo, w których zazwyczaj musisz zadowolić się obecnym katalogiem, który posiadasz.

zainstaluj grę mobilną na PC

Jak pobierać darmowe gry na komputery PC

Dlatego uwielbiam mieć komputer zbudowany tak, aby móc cieszyć się szeroką gamą gier wideo, myślę, że jest to po prostu coś wspaniałego i wielką zaletą, że mając komputer nie masz jednej generacji gier wideo, nie masz masz tylko aktualne gry, ale co możesz pobierz darmowe gry komputerowe od początku istnienia gier wideo na komputerach, a także cieszenia się aktualnymi grami, to prawdziwy luksus.

Ale oprócz tego musimy dodać fakt, że możesz nie tylko grać w gry wideo, ale także robić setki innych rzeczy, których być może nie możesz na konsoli, więc pobierz darmowe gry komputerowe To plus, który moglibyśmy powiedzieć, a na komputerze możesz zrobić absolutnie wszystko i dlatego uwielbiam mieć mój komputer doskonale uzbrojony, aby nie tylko cieszyć się szeroką gamą gier, ale także móc pracować i robić wiele innych rzeczy.

Skąd pobrać darmowe gry na PC

zainstaluj najlepszą darmową grę mac

Jeśli chcesz pobierz darmowe gry komputerowe lub naucz się je łatwo instalować Przypominam, że z tego linku możesz nauczyć się kilku prostych sztuczek, aby to osiągnąć. Aby zdobyć darmowe gry, polecam Steam, bardziej niż cokolwiek innego, ponieważ pozwala na pobranie kilku „F2P”, które byłyby takie same jak „Free-to-player” co oznacza, że ​​możesz grać za darmo w gry takie jak Warframe, które bez wątpienia można grać na komputerach o niskich wymaganiach, a jednocześnie na komputerach wyposażonych w potężny sprzęt, który może podnieść jakość grafiki tej gry do maksimum, co jest naprawdę imponująca jak na grę online.

Pobierz darmowe gry na PC to dość proste, jedyne, czego naprawdę potrzebujesz, to znaleźć wspomnianą grę, pamiętaj, że jest wiele płatnych, więc jeśli nie płacisz, nie będziesz mógł ich pobrać, ale na Steamie pobierasz i instalujesz za darmo, tam jest kilka opcji, więc nie będziesz miał żadnego problemu z tą aplikacją, ponieważ musisz wybierać, pamiętaj, że nawet firma od czasu do czasu robi rabaty, a nawet upominki, abyś mógł pobierz darmowe gry komputerowe.

Zdobądź najlepsze gry dzięki tym aplikacjom

Gry są ważne dla wielu ludzi, dziś dzięki urządzeniom mobilnym nawet dorośli, którzy nigdy w życiu nie próbowali gry wideo, mają możliwość korzystania z różnych gier rozrywkowych, casual, strategii, zarządzania, są najbardziej popularne, które obecnie triumfują w telefony i tablety.

emulator gry na pc

Ale oczywiście gry istnieją zbyt długo i jedną z tych platform, na których zawsze można było się nimi cieszyć, są komputery, dlatego w tym artykule chcę Ci polecić, gdzie pobierz gry na komputer i które pobrać.

Jak pobierać gry na PC

Przede wszystkim, jeśli chcesz cieszyć się grami na komputer, ale są one… Android, mamy artykuł, w którym możesz zobaczyć, jak w bardzo łatwy sposób pobierać gry na komputer z Androidem i w ten sposób możesz cieszyć się wszystkimi tytułami, które są w Sklepie Play, ale z wygodą, jaką daje posiadanie na swoim komputerze.

Pamiętaj, że istnieje wiele stron internetowych, które pozwolą Ci pobierz gry na komputer, ale nie zawsze są one do końca legalne, trzeba pamiętać, że tak, dobrze jest móc cieszyć się wieloma grami bez konieczności płacenia ani dolara, ale prawda jest taka, że ​​nie jest to idealne, bo można nawet zarazić się wirusami w dość prosty sposób.

Z tego powodu wskazane jest przeglądanie serwisów godnych zaufania, a przede wszystkim legalnych, oferujących wysokiej jakości gry w przystępnych cenach, a nawet pozwalających pobierz gry na komputer Istnieje wiele darmowych, z których można korzystać bez konieczności płacenia ani grosza, a jednocześnie bez konieczności nielegalnego pobierania, co byłoby idealne.

Pobierz darmowe gry na PC

emulator gry na Maca

Jedna z ogromnych stron internetowych, które chcę Ci polecić, bez wątpienia najlepsza, jaka obecnie istnieje i na której znajdziesz dużą liczbę gier, a do tego wiele ofert, aby móc je nabyć, ale także 100% darmowe gry, to Steam. Ponieważ Steam jest sklepem Valve i jest w znacznym stopniu kompletny, pobierz Steam na swoim komputerze zainstaluj program, a będziesz mógł cieszyć się szeroką gamą gier, z których wiele jest całkowicie darmowych.

Ponadto sklep wprowadza oferty, którym nie można się oprzeć, w których można znaleźć praktycznie nowe gry za mniej niż 3,99 USD, nie licząc liczby promocji, które pojawiają się z miesiąca na miesiąc, w których nawet docierają rozdaj gry na poziomie Dirt 4 dać ci pomysł.

W moim osobistym przypadku gram w Warframe po hiszpańsku, a gra online futurystycznego, mocno uzależniającego, ściągniętego ze Steama, a co najważniejsze, całkowicie darmowego.

Czy zazwyczaj instalujesz gry na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android? Jakie są twoje ulubione?

dołącz do naszego kanału telegram