Skip to content

Jak pobrać Final Fantasy XV na PC?

15 de luty de 2022

Prawdopodobnie jednym ze świetnych tytułów, jednym z wielkich JRPG, które pojawiły się na konsole, był Final Fantasy XV. Jeśli przejdziemy do sprawy, ta franczyza jest z nami od wielu lat, można nawet powiedzieć, że jest „starsza” niż wielu z Was.

Prawda jest taka, że ​​pomijając fakt, że być może ostatnie części nie były tym, czym były w przeszłości, nie możemy zaprzeczyć, że ta miłość do marki pozostaje obecna przez cały czas, marki, która zawsze stara się wprowadzać innowacje w każdym ze swoich tytułów. , zmieniając co najmniej kilka systemów, wśród których jest system walki, który pomimo tego, że we wszystkim stara się zachować jego ducha, ulega ciągłym zmianom.

Final Fantasy XV na PC Wymagania

Ale jeśli chcesz się cieszyć Final Fantasy XV na PC przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wymagania, aby móc to zrobić, w zasadzie jeśli chcesz Zagraj w Final Fantasy XV A New Empire na PC powinieneś użyć jakiegoś emulatora Androida na swoim komputerze.

Jeśli chcesz zagrać w wersję, która wyszła na konsole, niestety nie jest ona dostępna dla systemu Windows, ani nie ma emulatorów dla konsol, na które została wydana, więc jedyną opcją, jaka została, jest po prostu zadowolić się tą ratą, która jest dobrze, to nie to samo, ponieważ jest to nawet gra strategiczna, jeśli jest osadzona w tym magicznym wszechświecie, który SquarEnix tworzył przez lata.

Jak pobrać Final Fantasy XV za darmo?

Możesz pobrać daną grę, klikając ten link. Oczywiście możesz grać zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i w przypadku, gdy chcesz cieszyć się nim na większym ekranie, jak powiedziałem z emulatorem Androida dla Windows, możesz to zrobić bez żadnego problemu, emulatory takie jak BlueStacks działają naprawdę dobrze i od o tym mówiliśmy wcześniej przy tej czy innej okazji na blogu.

Franczyza Final Fantasy Ma ogromną liczbę gier, które zostały wydane na różne konsole, na wypadek gdyby wymienione dostawy były zbyt liczne, nie wspominając o dużej liczbie spin-offów, które ma, więc jeśli chcesz rozpocząć dochodzenie w tej sprawie, będzie zabierze ci wiele miesięcy, aby nabrać tempa, w końcu nie jest to zły pomysł, aby zacząć od tej gry strategicznej Final Fantasy XVto jest ekscytujące.

dołącz do naszego kanału telegram