Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i zaktualizować PokeMesh na PC i uzyskać dostęp online, aby złapać wszystkie Pokémony?

3 de styczeń de 2022

Jeśli śledzisz nasze artykuły i jesteś wielkim fanem Pokémon Go, być może zauważyłeś, że w ostatnim czasie stworzyliśmy ogromną liczbę artykułów o tym, co jest niewątpliwie grą roku.

Cóż, wielu czytelników konsultowało się z nami po wyjaśnieniu, jak wyświetlić mapę PokeMesh online, jak szybko i łatwo pobrać PokeMesh na PC .

Prawda jest taka, że ​​około miesiąc temu skomentowaliśmy, że PokeMesh był idealnym uzupełnieniem Pokémon Go , do tego stopnia, że ​​mogliśmy znaleźć mapę, która pozwoliłaby nam cieszyć się dodatkowymi informacjami o lokalizacji wielu Pokémonów, które znaleziono wokół nas , pytanie nie mniej myślące o tych, którzy szukają stworzeń w szczególności.

Cóż, od tego momentu uważamy za równie ważne, aby każdy miał możliwość pobrania mapy PokeMesh na Windows , jako łatwiejszej opcji podczas uzyskiwania dostępu do tych informacji.

Pobranie mapy PokeMesh jest pewną możliwością i nie nastręcza zbyt wielu trudności, chociaż musimy wiedzieć, skąd wykonać procedurę, której będziemy Was uczyć.

Skąd mogę łatwo pobrać mapę PokeMesh

Cóż, w tym momencie musimy powiedzieć, że w pierwszej kolejności musisz wejść na oficjalną stronę PokeMesh przez ten link, a gdy to zrobimy, zobaczymy, że pojawiają się różne dostępne opcje.

Oczywiście istnieje możliwość przeglądania map w sieci, co w tym przypadku nas nie interesuje, czy też wniesienia darowizny na rzecz ich twórców , którą pozostawi każdy czytelnik.

Rzeczywiście, opcją, która tym razem nam pomaga , jest pobranie aplikacji mapowej PokeMesh , choć jak widać, na stronie możemy ją pobrać tylko na urządzenia z Androidem, a nie na komputery PC.

Dlatego ten artykuł staje się istotny, a to oznacza, że ​​będziemy musieli pobrać emulator, taki jak BlueStacks, aby otworzyć PokeMesh w systemie Windows. Z kolei musisz wziąć pod uwagę różne wymagania, które istnieją, aby uruchomić Pokémon Go na PC , następujące, które pozostawiamy pod ręką:

Oto minimalne wymagania do zainstalowania w systemie Windows XP:

 • Dodatek Service Pack 3.
 • Instalator Windows 4.5.
 • Dodatek Service Pack 2 dla platformy .NET Framework 2.0.
 • 2 GB pamięci RAM.
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Zaktualizowane sterowniki graficzne.

Oto minimalne wymagania do zainstalowania w systemie Windows Vista:

 • Dodatek Service Pack 2.
 • 2 GB pamięci RAM.
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym .
 • Zaktualizowane sterowniki graficzne.

Oto minimalne wymagania do zainstalowania w Windows 7, 8, 8.1, 10:

 • 2 GB pamięci RAM.
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Zaktualizowane sterowniki graficzne.

Jakiś czas temu powiedzieliśmy już naszym czytelnikom Pokémon Go, że najlepszym sposobem na znalezienie Pokémona, którego szukamy w tym tytule, jest użycie określonej platformy, takiej jak PokeMesh.

Cóż, ponieważ niektórzy mieli problemy z jej wykorzystaniem , w tym artykule chcemy o tym wspomnieć jeszcze raz, ale podkreślając kilka nowych szczegółów.

Zasadniczo pamiętasz, że w tamtym czasie nauczyliśmy Cię, jak pobierać PokeMesh na PC, ale przy tej specjalnej okazji chcemy nauczyć Cię, jak uzyskać dostęp do PokeMesh online, abyś mógł szybciej cieszyć się jego zaletami .

W każdym razie mamy możliwość dostępu do PokeMesh online , więc zalecamy dalszą lekturę szczegółów tego artykułu.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jeśli chcesz zobaczyć mapę PokeMesh bez pobierania, musisz wiedzieć, że jak tylko wejdziemy na stronę twórców tego ciekawego narzędzia , ta opcja jest dostępna.

Oczywiste jest, że wielu woli ją pobrać dla wygody , ale możemy również zobaczyć mapę PokeMesh online, więc czytaj dalej, aby poznać szczegóły na jej temat.

Jak mogę wyświetlić mapę PokeMesh online? Krok po kroku

Gdy wejdziemy na stronę PokeMesh, zobaczysz, że istnieje kilka opcji w jej Home , takich jak pobieranie i przekazywanie darowizn dla jej programistów.

Chcemy jednak poprzestać na opcji pośredniej, jaką jest „mapa Beta-Web” , którą faktycznie musimy wykorzystać do oglądania PokeMesh online.

Otóż ​​prawdą jest, że jeśli wejdziemy teraz w tę opcję, to okaże się, że mapa PokeMesh nie jest dostępna poprzez komunikat „WebMap jest obecnie zamknięty i w fazie rozwoju. Poinformujemy Cię, gdy tylko otworzymy go ponownie. Bądź na bieżąco z naszym blogiem i portalami społecznościowymi ”, -sytuacja, która może się powtarzać z biegiem czasu- ale jest to tylko kwestia przejściowa . Normalną rzeczą jest to, że mapa online PokeMesh jest dostępna.

Zwykle, gdy wchodzimy do mapy PokeMesh na jej stronie internetowej , znajdujemy wszystkie informacje, których szukamy, o lokalizacji pokémonów w pobliżu naszej pozycji.

PokeMesh nadal jest jednym z najlepszych narzędzi, które możemy polecić jako uzupełnienie bez wątpienia najważniejszej gry ostatnich czasów.

PokeMesh jest w stanie wykryć naszą pozycję na podstawie pozycji naszego komputera , bez konieczności robienia absolutnie czegokolwiek, więc jest to narzędzie, którego po prostu nie możemy przestać polecać.

W każdym razie, jak zawsze mówimy, znacznie więcej informacji na ten temat możesz znaleźć w naszej wyszukiwarce lub zostawić nam w komentarzach wszelkie pytania, abyśmy mogli jak najszybciej rozwiązać problem.

Znajdź pokémona, którego szukasz, dzięki PokeMesh na PC w bardzo łatwy sposób.

Od czasu premiery Pokémon Go żadna inna gra nie miała tak wielu pobrań w tak krótkim czasie w sklepie Google Play . Jest to bardzo fajna gra, która pozwala łapać pokemony w prawdziwym życiu.

Odkąd byliśmy dziećmi i wyszliśmy z anime Pokémon, wielu z nas marzy o tym, żeby pewnego dnia złapać Pokemony, trenować je, walczyć i zostać mistrzem Pokémon.

uruchom aplikacje do walki

I choć w tamtym czasie wszystkie nasze myśli były jak niemożliwe sny , dzięki postępowi technologicznemu stało się to możliwe.

Prawda jest taka, że ​​kto by powiedział, że pewnego dnia będziesz na ulicach polując na Pokemony, myślę, że jest to coś, czego nikt nie wyobrażał sobie, że się wydarzy, widzieliśmy to wiele razy jako rzeczywistość tylko w kreskówkach.

Więc odkąd dowiedzieliśmy się, jak działa Pokémon Go , był to wielki szok dla wszystkich, a potem kilku z nas już go zainstalowało i używało.

Jednak złapanie Pokémona, którego chcesz, może być nieco trudne. Ale zanim wyruszysz, aby je uchwycić, możesz z domu wizualizować, gdzie znajduje się ten, którego szukasz, za pomocą PokeMesh na komputerze .

Ta gra nie była dostępna we wszystkich krajach jednocześnie. Ale po całkowitym wydaniu prawie natychmiast przekroczył milion pobrań.

Czym jest PokeMesh, jak mogę z niego korzystać i jakie są jego zalety?

Jak już wiesz, złapanie Pokemona nie jest takie proste, zwłaszcza gdy szukasz konkretnego. To dlatego, że na mapie możesz zobaczyć tylko te, które są blisko Ciebie.

PokeMesh to narzędzie, które pozwala użytkownikom Pokémon Go lepiej grać. Ta aplikacja ma wiele funkcji podobnych do innych stron trzecich, w tym śledzenie poke stopów, pokemonów, siłowni itp. bez zbytniego wysiłku. Ma tylko jedną różnicę, inne aplikacje przestały działać, gdy PokeMesh jest nadal dostępny.

Ta aplikacja reprezentuje mapę w czasie rzeczywistym, możesz zlokalizować konkretnego pokemona i uzyskać adres, dzięki czemu możesz się do niego dostać w znacznie łatwiejszy sposób. Pozwala również na otrzymywanie powiadomień push, aby wiedzieć, kiedy dotarłeś do miejsca, w którym znajduje się poszukiwany pokémon.

dotarł do właściwego miejsca

Jak mogę zainstalować PokeMesh na PC? Krok po kroku

PokeMesh działa doskonale i to nie tylko na platformie Android. Ale możesz również zainstalować go na swoim komputerze z Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10.

Instalacja PokeMesh na komputerze jest bardzo łatwa, wystarczy zainstalować emulator Androida, taki jak BlueStacks. Zobaczmy, jak zainstalować PokeMesh na komputerze z systemem Windows:

 1. Najpierw musisz pobrać APK PokeMesh.
 2. Teraz musisz pobrać i zainstalować emulator BlueStacks.
 3. Cóż, teraz, gdy zainstalowałeś BlueStacks, powinieneś znaleźć pakiet APK PokeMesh i kliknąć dwukrotnie, tak jakbyś chciał otworzyć plik, aby zainstalować aplikację.
 4. Teraz, gdy zainstalowałeś PokeMesh na komputerze , musisz poszukać ikony w BlueStacks i otworzyć ją. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, a będziesz mógł korzystać z aplikacji mapowej w czasie rzeczywistym.

Masz problem z instalacją lub uruchomieniem BlueStacks na PC? Tutaj pomożemy Ci go rozwiązać.

Nie martw się, na wszystko jest rozwiązanie. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy Twój komputer spełnia minimalne wymagania, aby płynnie działać BlueStacks. Zobaczmy, jakie one są:

Oto minimalne wymagania do zainstalowania w systemie Windows XP:

 • Dodatek Service Pack 3.
 • Instalator Windows 4.5.
 • Dodatek Service Pack 2 dla platformy .NET Framework 2.0.
 • 2 GB pamięci RAM.
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Zaktualizowane sterowniki graficzne.

Oto minimalne wymagania do zainstalowania w systemie Windows Vista:

 • Dodatek Service Pack 2.
 • 2 GB pamięci RAM.
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Zaktualizowane sterowniki graficzne.

Oto minimalne wymagania do zainstalowania w Windows 7, 8, 8.1, 10:

 • 2 GB pamięci RAM.
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Sterowniki zaktualizowały grafikę.

Mam nadzieję, że dzięki PokeMesh na PC będziesz mógł cieszyć się swoją przygodą z pokémonami w prostszy sposób . Na co czekasz? Uchwyć je wszystkie teraz!

Pokémon Go pojawiło się w naszym życiu kilka miesięcy temu i chociaż początkowa gorączka wydaje się uspokoić, prawdziwi fani tej gry nadal spędzają godziny, próbując ukończyć Pokédex .

Wiemy, że nie jest to łatwe zadanie, dlatego przy pewnej okazji opowiedzieliśmy Ci już o stronach internetowych i aplikacjach, które mogą pomóc Ci złapać te Pokémony, których Ci brakuje. Tym razem porozmawiamy o tym, jak pobrać aktualizację PokeMesh .

czerwony symulator pokedex

Czym są PokeMe? Jak to działa i jak mogę za jego pomocą złapać więcej Pokemonów?

PokeMesh to aplikacja, która pomaga nam zlokalizować pokémony znajdujące się blisko miejsca, w którym się znajdujemy, a także zawiera inne przydatne informacje, takie jak lokalizacja PokéStops i siłowni.

Nintendo i Niantic te aplikacje nie lubią niczego, ponieważ uważają, że zniekształcają ducha Pokémon Go, aby pomóc graczom znaleźć wszystkie stworzenia, eliminując dreszczyk emocji związany z wyjściem, aby zobaczyć, co znajdziemy.

Jednak my, gracze, bardzo lubimy tego typu aplikacje, ponieważ pozwalają nam one na dalsze postępy w grze. Aby uniknąć zbanowania przez Nintendo, PokeMesh musiał zostać zaktualizowany. Najnowsza dostępna wersja to 7.0.0

Jak mogę łatwo i bezpiecznie pobrać aktualizację PokeMesh?

Możesz pobrać APK PokeMesh 7.0.0 pod podanym właśnie linkiem. Pobieranie można wykonać bezpośrednio na telefonie lub komputerze, chociaż w tym drugim przypadku plik APK będzie musiał zostać przesłany do telefonu komórkowego za pomocą kabla USB.

Gdy plik APK znajdzie się na smartfonie, kliknij go, aby rozpocząć instalację. Jeśli nas o to poprosisz, wybieramy opcję instalacji pakietów.

W celu zainstalowania aplikacji konieczne jest umożliwienie instalacji aplikacji, które nie zostały pobrane z oficjalnego sklepu. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia> Bezpieczeństwo i aktywuj Nieznane źródła lub źródła. Kończymy instalację i jesteśmy gotowi do rozpoczęcia korzystania z nowej wersji tej przydatnej aplikacji.

włącz nieznane źródła

Jakie są najnowsze wiadomości w PokeMesh 7.0.0

 • Napraw niektóre błędy poprzedniej wersji
 • Nie wyświetla już powiadomień o alertach, które były pokazywane wcześniej
 • Pozostały czas na złapanie pokémona można udostępnić za pośrednictwem wiadomości WhatsApp
 • Popraw dystrybucję na wiele kont
 • Poprawiono opcję automatycznych ponownych prób na ekranie logowania
 • Poprawiono rozmiar ikon
 • Dodano małe menu z dwoma przyciskami, które jest nałożone na mapę i umożliwia otwieranie i zamykanie opcji
 • Dodano wstępną kontrolę logowania w celu wykrycia, czy zegar systemowy jest ustawiony w trybie automatycznym
 • Aplikacja ostrzega teraz o nowych aktualizacjach w oknie dialogowym, z którego można bezpośrednio pobrać nową wersję
 • Dźwięki i wibracje zostały naprawione

Ulepszenia wprowadzone w PokeMesh nie tylko pozwoliły uniknąć zbanowania przez Nintendo , ale także poprawiły wrażenia użytkownika, ułatwiając wychodzenie i przechwytywanie pokémonów za pomocą tej aplikacji.

Czy udało Ci się łatwo pobrać, zainstalować i używać PokeMesh?

dołącz do naszego kanału telegram