Skip to content

Najlepsze porady i wskazówki dotyczące gry w King of Avalon — kompletny przewodnik

9 de lipiec de 2023

King of Avalon to jedna z najlepszych gier strategicznych na telefony z systemem Android. Wszyscy wiemy, że te gry mobilne Mają wiele sztuczek aby poprawić wrażenia z gry, więc jeśli chcesz szybko robić postępy tutaj, przedstawimy ci kilka sztuczek dla King of Avalon, z których powinieneś skorzystać.

Jest to gra free-to-play, czyli jest całkowicie darmowa i możesz pobierz go z Google Play. Z drugiej strony, na początku może się wydawać, że jakość jest słaba, ale tak będzie tylko na początku, gdy osiągniesz wysoki poziom, gra stanie się trudniejsza, ale także o wiele przyjemniejsza. Jeśli zniechęca cię to, że sprawy komplikują się na tych poziomach, to dzięki tym sztuczkom możesz to opanować.

Jak rozwijać się w King of Avalon i szybko awansować

1.- Zdobądź monety

Kiedy masz stały dopływ monet, będziesz mógł mieć większe bezpieczeństwo podczas awansu w grze. Możesz kupić ubrania i systemy obronne aby skorzystać z życia w grze. Wszystkie zakupy monet będą dokonywane za prawdziwe pieniądze, możesz użyć karty przedpłaconej, aby dokonać bezpiecznego zakupu, lub będziesz musiał czekać na zdobycie monet w miarę postępów w grze.

Złote monety są niezbędne do doskonalenia umiejętności i nie tylko pozwalają na poprawę wyszkolenia żołnierzy, ale także na to pozwalają Twoje imperium rośnie szybciej w tej grze.

2.- Atakuj miasta

Nie ma wątpliwości, że istnieje miasto o większej mocy niż całe imperiumMusisz tylko uzbroić się w cierpliwość, dopóki nie znajdziesz tego miasta. Atakując wyższe miasto i dysponując większą mocą, zdobędziesz więcej punktów w porównaniu z atakiem na imperium. Musisz wydedukować konkretny sposób ataku na to miasto, uzyskać najlepszą możliwą strategię, tutaj musisz wykazać się swoimi umiejętnościami i cierpliwością.

3.- Ulepsz stajnie

Należy pamiętać, że jeśli masz więcej koni niż inni, będziesz mieć ogromną przewagę nad przeciwnikami. Oznacza to, że musisz zawsze buduj więcej stajni i kiedy to możliwe, ale nie powinieneś zużywać całego swojego złota na ich budowę, ponieważ później będziesz potrzebował złota do wykonania innych zadań.

4.- Martwe punkty

Kiedy zbudujesz swój system obronny, może być w nim błąd, którego nie widziałeś. Błędy te mogą występować w obszarze, w którym twój system obronny nie może dosięgnąć. Nazywa się to martwym punktem i nie masz zasięgu działania w tych martwych punktach, jednak te punkty muszą być starannie zakryte, aby uniknąć uszkodzenia budynków wroga.

5.- Gromadź zasoby, takie jak drewno i żywność

Jednym z najskuteczniejszych kodów King of Avalon jest gromadzić żywność i drewno jeśli chodzi o wygraną w grze. Jeśli możesz przechowywać drewno i żywność na czas rozpoczęcia bitwy, masz większe szanse na sukces.

Coś jeszcze, aby uruchomić grę, musisz mieć Androida w wersji 4.0.3 lub nowszej, więc sprawdź telefon w ustawieniach i potwierdź, że spełnia wymagania. Oto niektóre sztuczki dla King of Avalon że dadzą ci więcej możliwości awansu w grze, mam nadzieję, że będą dla ciebie bardzo przydatne. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz udzielić innych porad, możesz zostawić je w komentarzach.

Strategia dodawania drugiego konta w King of Avalon

Jest to niekonwencjonalna strategia, ale bardzo skuteczna, polega na dodaniu innego konta do swojego w tym samym królestwie i innym mieście. Równocześnie zarówno twoje konto, jak i drugie, nad którym pracujesz i oczywiście ulepszasz. Ta koncepcja jest znane jako konto farmy.

Jak to dodać? bardzo proste, wprowadź swój profil, konto, zmień konto, wybierz zgodnie z własnymi preferencjami albo zacznij od Google e-mail lub Facebook, wybierz jedno z dwóch i wybierz dodaj nowe konto.

sposób na zebranie większej ilości zasobów w king of avalon

Gdy znajdziemy się w tej drugiej relacji, jest to kwestia ponownie rozpocząć nową grę z naszego profilu dopóki nie wejdzie na poziom numer dwa. Pozostaje tylko powiązać grę z kontem i mielibyśmy 2 konta King of Avalon z alternatywnym miastem, które pomoże nam mieć dodatkowe zasoby, aby szybko osiągnąć nasz cel.

dołącz do naszego kanału telegram