Skip to content

Jak pobrać grę The King of Fighter 2002 na Androida i BlackBerry?

3 de styczeń de 2022

Jednym z najbardziej uzależniających gatunków jest bez wątpienia walka lub walka , cokolwiek lubisz najbardziej. Prawda jest taka, że ​​myślenie o spędzeniu całych popołudni w towarzystwie przyjaciół grających w gry, w których w zasadzie wciskamy guziki, aby zobaczyć, kto zwycięży jak najwięcej razy, jest po prostu wspaniałe.

Z pewnością, jeśli go znasz, należysz do pokolenia, które po opuszczeniu szkoły zboczyłoby ze szkoły, aby pograć na chwilę w automatach do gry , ponieważ było za dużo adrenaliny, aby zobaczyć, kto wygrał między twoimi kolegami z klasy a tobą.

Być może pamiętasz te radosne popołudnia, kiedy wybierałeś jedną z postaci, że na pewno miałeś faworyta, którego zawsze używałeś i że jeśli pokonałeś swojego przyjaciela, był to triumf, który wydawał się nawet zasługiwać na medal.

Cóż, dla miłośników tej gry, teraz pokażemy Ci, jak możesz ją mieć na Androidzie , abyś mógł ponownie przeżyć to cudowne dzieciństwo i znów mieć pełne zabawy popołudnia.

Jak pobrać i zagrać w King of Fighters 2002 na Androida?

Jedną z najbardziej znanych serii w tym gatunku jest bez wątpienia The King of Fighters, która choć nie cieszy się już popularnością, jaką osiągnęła w latach 90. Nadal jest jedną z najczęściej granych w gatunku, który w nie chodzi o to, że ma ogromną liczbę wyróżniających się wykładników, że są, są. Ale bez wątpienia brakuje tytułów wysokiej jakości, jak w przeszłości.

Mówiąc o wysokiej jakości tytułach, The King of Fighters z 2002 roku był bez wątpienia jedną z tych gier, w które warto zagrać i dlatego chcę podzielić się z nim ROMem, abyś mógł cieszyć się tą grą. Możesz pobrać ROM gry, musisz również pobrać bios NEO GEO i emulator Tiger Arcade.

Jak pobrać King of Fighter 2002 na Androida krok po kroku?

Więc pierwszą rzeczą jest pobranie plików, które wcześniej ci zostawiłem. Po pobraniu musisz umieścić je w folderze z napisem Romy na karcie SD, dotyczy to głównie problemu organizacji . W tym samym folderze utwórz inny, który mówi Arcade iw nim będziesz musiał wkleić plik Neogeo i sam ROM. Po przygotowaniu wystarczy otworzyć emulator i stamtąd rozpocząć grę.

Zalecane jest włączenie opcji Trybu Skalowania, aby mieć duży ekran, dodatkowo należy skonfigurować opcję Ustawienia wirtualnej klawiatury tak, aby klawiatura była z przyciskami.

Gra jest dość prosta, kombinacje przycisków do przeprowadzania ataków wcale nie są skomplikowane, więc w tym sensie nie będziesz mieć problemów .

Jest to niezwykle wciągająca gra, która może sprawić , że będziesz spędzać wiele godzin w uzależnieniu od ekranu , klasyk z epoki, która niestety nigdy nie powróci, z dala od obecnych gier z półrealistyczną grafiką lub nawet z grafiką tak przeciętną jak ostatni Street Fighter 4, który jest dla Androida, ale hej, dla gustów są kolory.

Wiele lat temu, a konkretnie mówię o co najmniej 15 lat temu, automaty arkadowe były nadal bardzo popularne. Pamiętam, że w sąsiedztwie miałem miejsce całkiem blisko domu, gdzie spotykaliśmy się każdego popołudnia z lokalnymi przyjaciółmi, aby pójść i zagrać kilka żetonów w słynnym Metal Slug i oczywiście w The King of Fighter, grze walki, która być może nie była równie udana, jak jej starsi bracia: Mortal Kombat i Street Fighter , ale mimo to nadal jest niesamowitą grą, zwłaszcza teraz, gdy możemy cieszyć się nią na naszych urządzeniach z Androidem.

śmiertelne walki walka

Pobierz najlepszą wersję The King of Fighters na Androida krok po kroku

Najlepsze jest to, że zachowuje grafikę tak charakterystyczną dla tej serii, odchodząc od tego, co widzieliśmy ostatnio w bijatykach na Androida triple A, można by powiedzieć. Sterowanie jest dość wygodne, doskonale przystosowane do urządzeń dotykowych, dlatego jest nawet tak uzależniające, ponieważ gra jest tak wygodna, a jednocześnie tak potężna, że ​​w końcu daje ci coraz więcej chęci do cieszenia się tą grą.

Jeśli na początku nie wiesz zbyt dobrze, jak kontrolować wszystko, nie martw się, ponieważ do gry dołączony jest samouczek, w którym możesz nauczyć się grać w The King of Fighters w ciągu kilku minut, abyś możesz cieszyć się nią w pełni. Ta doskonała gra walki na Androida.

Oczywiste jest, że w miarę postępów w grze i wygrywania bitew odblokowywane będą różne rzeczy, które służą motywowaniu gracza, by po prostu nie był po prostu bezsensownymi walkami jedna po drugiej, aby przy okazji nie znudziły się tak szybko.

Wiele osób pyta, jak korzystać z kodów King of Fighters na tablet lub jak pobrać APK The King of Fighters 2002 na Androida, prawda jest taka, że ​​istnieje niesamowita wersja gry King Of Fighter, którą musisz pobrać, która dla nas jest warta który zostawiamy tutaj, możesz go pobrać ze Sklepu Play, więc nie musisz komplikować sobie życia szukając pliku APK, a następnie włączać nieznane źródła i tak dalej.

Ciesz się pobraniem darmowej gry The King of Fighters 2002 na Androida za darmo , nie pożałujesz i może być trudno odłączyć się od urządzenia mobilnego, aby zrobić coś innego niż rozegrać wszystkie walki, które czekają na Ciebie w tej fantastycznej grze .

Jak mogę pobrać King of Fighter na BlackBerry krok po kroku?

Choć w tej chwili może to zabrzmieć niewiarygodnie, kiedyś urządzenia mobilne BlackBerry były najbardziej cenione przez użytkowników, do tego stopnia, że ​​dla wielu z nas były pierwszym prawdziwym podejściem do smartfonów, jakie znamy w tym momencie. Należy zauważyć w tym sensie, że dziś BlackBerry odchodzi od czegoś na bok, ale zawsze mamy możliwość cieszenia się dobrymi grami i aplikacjami, takimi jak The King Of Fighter.

Rzeczywiście, kiedy myślimy o najlepszych grach walki, jakie istnieją w dzisiejszym świecie gier, wiemy, że The King Of Fighter jest jedną z najbardziej znanych, biorąc pod uwagę, że można się nią cieszyć na ogromnej liczbie najróżniejszych platform . Rzeczywiście, dzisiaj chcemy nauczyć Cię, jak pobrać grę The King Of Fighters na BlackBerry, ponieważ jest to naprawdę łatwe, na dowolnym urządzeniu BlackBerry 10 lub nowszym.

Zdobądź King of Fighters dla Blackberry za darmo krok po kroku

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w tym przypadku, jest to, że gdy zamierzamy zainstalować The King Of Fighter, musimy spełnić kilka zasadniczych wymagań, takich jak posiadanie urządzenia BlackBerry 10 OS, a nie poprzednich wersji tego systemu operacyjnego. Zwracamy na to uwagę, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jeśli masz starszą wersję systemu operacyjnego BlackBerry, nie będziesz w stanie pobrać i zainstalować plików APK Androida na tych terminalach, co to oznacza.

Cóż, jeśli chcesz mieć jedną z najlepszych gier na urządzenia mobilne BlackBerry, taką jak The King Of Fighters na BlackBerry, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to szybko i łatwo pobrać instalacyjny pakiet APK bezpośrednio na komputer. Możesz to zrobić bezpośrednio z tego linku. Musisz skopiować i wkleić plik APK gry do pamięci BlackBerry, po podłączeniu obu urządzeń za pomocą kabla USB.

Po poprzednim kroku będziesz musiał otworzyć menedżera plików i poszukać folderu, do którego skopiowałeś dany plik, który prawie zawsze powinien znajdować się w folderze pobierania. Jeśli plik APK został skopiowany do pamięci zewnętrznej urządzenia, nadal możesz do niego przejść i poszukać folderu Pobrane, aby uzyskać do niego dostęp w ten sam sposób. Po zlokalizowaniu wystarczy kliknąć aplikację, a znajdziesz bardzo kompletne okno informacyjne na jej temat, w którym musisz kliknąć Zainstaluj .

Następnie porozmawiamy trochę o tym, co The King Of Fighters może nam zaoferować dla BlackBerry jako grę samą w sobie, i musimy powiedzieć, że grafika jest jedną z mocnych stron tego tytułu, o ile została zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych terminale, takie jak telefony z systemem Windows. Jest to nawet gra, która może działać na urządzeniach mobilnych, takich jak Android, BlackBerry, iOS i Windows Phone, więc z pewnością możesz cieszyć się nią na swoim urządzeniu.

Jeśli chodzi o działanie tytułu, musisz liczyć się z tym, że posiada aż pięć trybów rozgrywki i jest kilka dodatkowych wyzwań, które również będziesz musiał wykonać w miarę postępów. W rzeczywistości wyzwania obejmują bitwy 3 na 3 i 1 na 1, a będziesz musiał nauczyć się wszystkich technik ataku i obrony, aby móc pozbyć się wszystkich rywali. Co do reszty, jak zawsze mówimy, wszelkie niedogodności, jakie masz w tym zakresie, nie przestawaj wyrażać swoich zapytań w tym miejscu.

Czy udało Ci się zainstalować The King Of Fighters na BlackBerry za pomocą tego krok po kroku?

Teraz możesz pobrać The King of Fighter na BlackBerry i walczyć o wygraną w każdej walce

Niezbędne jest posiadanie co najmniej BlackBerry z BB 10 , ponieważ aby móc w niego grać, faktycznie musisz pobrać plik APK dla Androida, dlatego dla pozostałych BB, które nie mają Androida, nie będzie można ciesz się tą wspaniałą grą.

Pierwszą rzeczą, którą robisz, jest pobranie The King of Fighter. Po pobraniu przekazujemy APK na telefon komórkowy.  Wchodzimy do menedżera plików i szukamy pliku, który wcześniej przenieśliśmy z komputera do naszego BB.

Uruchamiamy ten plik, aby natychmiast rozpocząć instalację. Gotowy, to absolutnie wszystko, co musisz zrobić, otwórz aplikację jak każdą inną i ciesz się jedną ze wspaniałych gier walki wszech czasów.

Możesz mieć King of Fighter za BB

Była to bez wątpienia jedna z najlepszych gier swoich czasów, wielu graczy cieszyło się tą serią, a każda z jej postaci jak nigdy dotąd, jedyne czego żałujemy to oczywiście, że nie starzała się tak jak inni i że nie dostosowali się do czasy, które biegają.

W przypadku tej części, którą zamierzamy zainstalować, ma ona oldskulową grafikę, oczywiście szczegółową i wciągającą rozgrywkę, która sprawi, że spędzimy wiele godzin przed naszym urządzeniem mobilnym, próbując pokonać wszystkich graczy, którzy mierzą się z nami w każda z bitew, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, jest dość zabawną grą, w której nie musisz się martwić o zarządzanie zasobami lub śledzenie historii, graj, ciesz się i daj kilka ciosów w tej bijatyce tak wspaniałej jak King of Fighter dla BlackBerry.

Jedna z bijatyk, która w swoim czasie była w arcade, która jest jedną z najbardziej kultowych tego gatunku, mimo że nie jest tak znana jak inne (Mortal Kombat, którą możesz teraz mieć również na Androidzie)

Bez wątpienia jest to The King of Fighters . Dość stara franczyza, która jest z nami od wielu lat, która być może obecnie nie cieszy się tak ogromną popularnością jak między innymi Tekken, ale która wciąż tkwi w naszych sercach.

Urządzenia BlackBerry używają nieco przestarzałego systemu operacyjnego, pobieranie gry na nowe urządzenie z Androidem to nie to samo, co pobieranie The King of Fighters na BlackBerry , ale nie martw się też, jest to niezwykle proste.

Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju BlackBerry faktycznie masz, ponieważ jeśli masz taki z Androidem, pobranie The King of Fighters na BlackBerry będzie zbyt proste. Oczywiście zaleca się, aby w Ustawienia> Bezpieczeństwo włączyć nieznane źródła, aby w ten sposób zainstalować pliki APK, aby móc instalować aplikacje , które nie są pobierane ze Sklepu Play.

Jak mogę łatwo pobrać grę The King of Fighters APK krok po kroku?

Jeśli chcesz pobrać The King of Fighters na BlackBerry z systemem operacyjnym firmy, to znaczy za pomocą plików .jar, zalecamy skorzystanie z linku, który pozostawia Cię powyżej, dzięki czemu nauczysz się łatwo pobierać wspomnianą grę walki na swój urządzenia mobilnego i ciesz się walką przed ekranem swojego urządzenia przez kilka godzin, ponieważ ta gra jest niezwykle wciągająca.

W każdym razie, jeśli chcesz więcej gier walki na swoje urządzenie mobilne, pamiętaj, że na blogu kilkakrotnie publikowaliśmy różne tytuły walki na telefony z Androidem i inne systemy operacyjne, wystarczy po prostu spojrzeć na artykuły co robiliśmy na naszym blogu i można znaleźć dużą liczbę bijatyk, które bez wątpienia przykują cię do ekranu telefonu komórkowego na kilka godzin w taki sam sposób, w jaki jest w stanie zrobić King of Fighters .

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na ten temat, pamiętaj, że możesz zostawić je nieco dalej w polu komentarza.