Skip to content

Jak pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację WhatsApp na BlackBerry 9320, 9720, 9810 — stara wersja

24 de luty de 2022

Jedną z aplikacji, które zawsze musisz mieć dzisiaj, aby móc pozostać w kontakcie przez cały czas, jest niewątpliwie WhatsApp, aplikacja, która była odpowiedzialna za eliminację SMS-ów i tradycyjnych połączeń i jest już preinstalowana na wielu telefonach komórkowych. Jeśli chcesz wiedzieć jak pobierz WhatsApp dla Blackberry 9320w tym artykule opowiem Wam trochę na ten temat, zobaczymy, czy da się go pobrać, a jeśli tak, to skąd można to zrobić.

BlackBerry 9320 to jeden z pierwszych telefonów komórkowych z ekranem dotykowym, który nieco ułatwił udostępnianie filmów, zdjęć i plików. To urządzenie ma aparat o rozdzielczości 3 megapikseli i ekran o rozdzielczości 320 na 240. Podobnie jak inne telefony tej marki, posiada klawisze skrótów. Jest jednak trochę stary, ale tutaj powiemy Ci jak pobierz WhatsApp dla Blackberry 9320.

Chociaż rynek aplikacji przeszedł wiele zmian, nadal możliwe jest instalowanie aplikacji takich jak Twitter, Facebook i WhatsApp za pośrednictwem BlackBerry World. Ważną cechą metody, którą Ci przedstawimy, jest to, że po pobraniu aplikacji możesz łatwo udostępnić ją wszystkim kontaktom z BlackBerry że mogą to pobrać.

Jak zainstalować WhatsApp na moim BlackBerry 9320?

Pamiętam, że kiedyś miałem ten telefon i mogę powiedzieć, że dla mnie był najlepszy, jaki miałem do tej pory. To urządzenie było nienagannej jakości, dość małe, ale nie kłopotliwe, z klawiatura QWERTY co, w skrócie, było przyjemnością w użyciu, dzięki czemu można było rozmawiać godzinami. Dlatego tak bardzo lubię tę klasę urządzeń.

W przypadku BlackBerry 9320 z WhatsApp trochę się komplikuje, ponieważ jakiś czas temu ogłoszono, że aplikacja przestanie działać na innych urządzeniach, także na BlackBerry, które miały system operacyjny firmy, dlatego korzystanie z WhatsApp jest nieco skomplikowane. Możesz również spróbować pobrać aplikację z tego linku.

Jak mogę pobrać WhatsApp na mojego BlackBerry?

Jeśli nie możesz pobrać tej aplikacji, niestety jedyne, co możesz zrobić, to użyć innej alternatywnej aplikacji, aby móc pozostać w kontakcie z bliskimi, ponieważ, jak powiedziałem, WhatsApp nie obsługuje już systemu operacyjnego firmy ani nie aktualizuje lub coś w tym stylu. Nawet jeśli wejdziesz do AppWorld okaże się, że wspomniana aplikacja nie jest dostępna i dlatego nie można jej pobrać.

BlackBerry 9720 zaktualizuj WhatsApp

W celu zainstaluj WhatsApp Konieczne jest stabilne połączenie, oprócz posiadania minimalnej przestrzeni dyskowej, aby móc ją pobrać, musisz również wziąć pod uwagę, że jeśli nie jest to możliwe, możesz użyć, nawet jeśli jest to Messenger dla być w stanie komunikować się ze znajomymi.

Pobierz WhatsApp dla Blackberry 9320

WhatsApp to aplikacja, która stała się bardzo popularna wśród młodych ludzi, dorosłych i profesjonalistów i umożliwia użytkownikom czatowanie w czasie rzeczywistym za pośrednictwem wiadomości. Aby pobrać WhatsApp dla Blackberry 9320, przedstawimy Ci trzy różne metody, jedną z nich będzie przez przeglądarkę.

Pierwsza metoda: Pobierz WhatsApp przez przeglądarkę

Aby pobrać aplikację z przeglądarki, musisz wejdź na oficjalną stronę. Następnie wystarczy kliknąć Pobierz. Po zakończeniu pobierania musisz zamknąć przeglądarkę i przejść do menu. Na stronie zobaczysz szczegółowe informacje o tym, co musisz zrobić, aby poprawnie zainstalować WhatsApp.

zainstaluj starą wersję WhatsApp BlackBerry

Druga metoda: pobierz WhatsApp za pomocą kodu QR

Kod QR to bezpieczny sposób na pobranie aplikacji. Musisz otworzyć czytnik kodów QR i upewnić się, że kamera jest skierowana na kod, który Ci przedstawimy. kiedy to zrobisz, musisz otworzyć BlackBerry Worldkliknij na plik do pobrania i postępuj zgodnie z instrukcjami przedstawionymi przez aplikację.

Trzecia metoda: pobierz WhatsApp z BlackBerry World

Jeśli zdecydujesz się pobrać WhatsApp na Blackberry 9320 ze świata BlackBerry, musisz wybrać ikonę WhatsApp z tego sklepu z aplikacjami. Po wybraniu należy kliknąć Pobierz i wprowadzić swój identyfikator BlackBerry ID. Następnie musisz wykonać przedstawione kroki, aby poprawnie zainstalować aplikację

zainstaluj blackberry 9320 whatsapp

Po wypróbowaniu którejkolwiek z tych trzech metod, aby: pobierz WhatsApp dla Blackberry 9320, wystarczy powiązać swoje konto WhatsApp z BlackBerry ID, a następnie wszystkie kontakty zostaną automatycznie przeskanowane i pokaże się, które z nich korzystają z aplikacji. Jeśli masz jakiś problem, możesz zostawić komentarz, a my Ci pomożemy.

Który BlackBerry jest kompatybilny z WhatsApp?

Niestety, pomimo tego, że są urządzeniami świetnej jakości pod względem sprzętu, w tym momencie są daleko w tyle, a BlackBerry jest znacznie daleki od tego, czym był w innych czasach. Zatem, używać WhatsApp na BlackBerry w 2017 roku Jest to niemożliwe i nie będzie innego wyjścia, jak po prostu uaktualnić urządzenie z systemem Android, iOS lub Windows Phone.

Jeśli będziemy rozmawiać o najczęściej używanych aplikacjach na całym świecie, jestem bardziej niż pewien, że WhatsApp jest jednym z pierwszych. Ponieważ jeśli przejdziemy do sprawy, w dzisiejszych czasach wszyscy używamy WhatsApp do utrzymywania kontaktu. Ta aplikacja była odpowiedzialna za całkowite zapomnienie SMS-ów i tradycyjnych połączeń, a teraz jest aplikacją, która nawet przychodzi preinstalowane na urządzeniach mobilnych.

pobierz WhatsApp BlackBerry 9320

Chcesz pobierz WhatsApp dla Blackberry 9810? W tym artykule opowiem o problemie, który martwi kilku właścicieli wspomnianego telefonu.Czy to możliwe? Nie da się tego zrobić? Zobaczmy co się stanie.

Pobierz WhatsApp BlackBerry 9810

BlackBerry przez długi czas było jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek urządzeń mobilnych, nie idąc dalej, kiedyś posiadanie telefonu tej marki było bez wątpienia ogromnym luksusem, z którego wielu oddało się, zwłaszcza w świecie biznesu. Ale wszyscy chcieli BlackBerry, wszyscy chcieli urządzenie tej firmy.

Teraźniejszość zmieniła wszystko, Android rósł w brutalny sposób, narzucając się jak… Google zwykle robi i zasadniczo pozostając na prawie całym rynku telefonów komórkowych. Obecnie różnica użytkowników między głównymi systemami operacyjnymi, którymi byłyby Android, iOS i Windows Phone, jest brutalna, ponieważ ten pierwszy jest właśnie na pierwszym miejscu z przytłaczającą różnicą.

Zainstaluj WhatsApp BlackBerry 9810

Ale BlackBerry przestało być tym, czym było zbyt dawno temu, możesz spróbować pobierz WhatsApp dla Blackberry 9810 z tego linku, ale może to nie pozwolić.

stara wersja WhatsApp BlackBerry

Powód? Rzecz w tym Ogłoszenie WhatsApp jakiś czas temu które przestałyby wspierać system operacyjny tej firmy. Nie daj się zmylić, że użytkownicy, którzy mają BlackBerry z systemem Android, mogą nadal korzystać z tej aplikacji bez żadnych problemów, ponieważ mają wersje Androida, które są nadal obsługiwane. W przypadku, gdy nie możesz zdobyć tej aplikacji, nie ma innej opcji niż skorzystanie z alternatywnej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, aby móc komunikować się ze znajomymi bez wydawania zbyt dużych pieniędzy.

na wypadek, gdybyś chciał użyj WhatsApppowinieneś poważnie pomyśleć o zakupie urządzenia mobilnego, nawet jeśli jest tanie, z Androidem, którego na szczęście jest ogromna różnorodność, a przede wszystkim wiele marek takich jak Xiaomi, które mają produkty wysokiej jakości, z bardzo dobrą specyfikacją i przede wszystkim rzeczy w cenach, które są bardzo przystępne

Nie ma nic niezwykłego w wielu wątpliwościach co do tego, jak pobierz WhatsApp dla Blackberry 9720. Jest wiele osób, które mają zbyt wiele wątpliwości co do niektórych aplikacji i czy ich pobranie nie zaszkodzi ich urządzeniu mobilnemu. Ale żeby pozbyć się tych wątpliwości, wystarczy tylko trochę przeczytać, aby wiedzieć, że każdą potrzebną informację, zawsze dobrze jest być poinformowanym o cechach telefonu i aplikacji, którą chcesz pobrać. Podobnie jak w tym przypadku, WhatsApp to najlepsza aplikacja do przesyłania wiadomości mobilnych.

Najpierw opowiemy trochę o aplikacji, WhatsApp jest używany przez miliony użytkowników na całym świecie, Jest to jedna z najbardziej znanych aplikacji na świecie, ale nawet jeśli znanych jest ich więcej, to jest na pierwszym miejscu. Dlatego nie jest dziwne, że kilka osób zastanawia się, jak pobrać WhatsApp. Jedna z najlepszych rzeczy, które można pobrać na prawie każde urządzenie, z wyjątkiem telefonów komórkowych, które są bardzo stare, ponieważ nie mają weryfikowalnego systemu operacyjnego.

blackberry 9720 pobierz apk whatsapp

A teraz prawdopodobnie masz więcej pytań i chcesz wiedzieć, czy możesz pobrać aplikację na swojego BlackBerry, na szczęście, czy możesz ją pobrać, ponieważ ma lekki, płynny i dość szybki system operacyjny. Oprogramowanie, które posiadasz, umożliwia pobieranie wielu bezpłatnych aplikacji za pośrednictwem App World, w których możesz znaleźć tę, którą tak bardzo kochasz, czyli WhatsApp. Prawda jest taka, że ​​po pobraniu WhatsApp aplikacja będzie działać płynnie i dość szybko, jak na szybkość oferowaną przez Twój BlackBerry nie będziesz chciał mieć żadnej innej aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram