Skip to content

Jak pobrać i zainstalować WhatsApp Free dla BlackBerry Curve 8520, 8900 Stara lub najnowsza wersja

30 de czerwiec de 2023

Istnieje wiele modeli krzywa jeżynowa i muszę powiedzieć, że było to jedno z ulubionych urządzeń mobilnych sprzed kilku lat, niezwykle wygodne, aby móc zabrać je wszędzie z klawiaturą, gdzie pomyłka w klawiszach nie była możliwa, a przynajmniej nie była tak powszechna jak teraz z telefonami całkowicie dotykowe. Osobiście jestem zafascynowany tego typu telefonami z klawiaturą QWERTY i gdyby to było możliwe, nadal korzystałbym z jednego z nich.

WhatsApp dla BlackBerry Curve

The krzywa jeżynowa są następujące:

 • BlackBerry Curve 9320
 • BlackBerry Curve 9220
 • BlackBerry Curve 9380
 • BlackBerry Curve 9370
 • BlackBerry Curve 9360
 • BlackBerry Curve 3G 9300
 • BlackBerry Curve 8520
 • BlackBerry Curve 8900
 • BlackBerry Curve 8320
 • BlackBerry Curve 8310
 • BlackBerry Curve 8300

Najlepszy ze wszystkich, który miał flesz i robił zdjęcia bardzo dobrej jakości był bez wątpienia tzw BlackBerry Curve 9320 który w rzeczywistości był tym, który miałem i w którym się zakochałem, delikatnie mówiąc, i że gdyby można było na nim użyć WhatsApp, bez wątpienia miałbym go ponownie.

Problem polega na tym WhatsApp nie jest już dostępny dla BlackBerry lub przynajmniej dla urządzeń, które mają firmowy system operacyjny. Ponieważ warto wyjaśnić, że w przypadku urządzeń BlackBerry korzystających z Androida mogą nadal korzystać z WhatsApp bez żadnego problemu.

Niestety, jest to coś, co widziano już dawno temu, było to zapowiadane od dawna BlackBerry z pewnością byłoby bez WhatsAppW końcu te urządzenia mobilne są dość stare i od dawna nie miały żadnych aktualizacji, dlatego firmy takie jak WhatsApp dość często całkowicie je pomijają.

zainstaluj blackberry curve 8900

Powód? To proste, liczba użytkowników korzystających ze starego BlackBerry maleje, dlatego nie warto przeznaczać środków na utrzymanie tej aplikacji dla tego systemu operacyjnego. Lepiej jest przekazać te zasoby masom, które są teraz skupione na Androidzie i iOS, z niewielką sumą na Windows Phone, ale pozostawiając te trzy systemy operacyjne na boku, prawie cała reszta z nich jest całkowicie martwa i nie warto marnować pieniędzy na inwestowanie w systemy operacyjne, które, jak powiedziałem, od dawna nie działają. więc jeśli masz BlackBerry bez Androida zalecamy aktualizację aby móc nadal korzystać z tej aplikacji, ponieważ nie ma metody, aby działała i nigdy nie będzie istnieć.

pobierz za darmo WhatsApp na BlackBerry 8520

WhatsApp Jest to aplikacja, którą bez wątpienia wszyscy musimy mieć na naszych urządzeniach mobilnych, sposób komunikacji zmienił się radykalnie, gdy ta aplikacja zaczęła rozprzestrzeniać się na całym świecie. Dzięki niemu możemy pozostać w kontakcie albo przez połączenia tekstowe, dźwiękowe, głosowe, połączenia wideo, obrazy itp. Mając wszystko za darmo, jedyne, co byśmy zużyli, to dane mobilne i nic więcej, w kilku słowach jest to niezwykle przydatna, zwinna i przede wszystkim niezbędna aplikacja dzisiaj, komu się podoba.

pobierz wersję whatsapp blackberry curve

WhatsApp dla BlackBerry 8520

Trzeba wziąć pod uwagę, że urządzeń mobilnych BlackBerry Są trochę stare, zwłaszcza BlackBerry 8520. Jak na ironię, jednym z pierwszych, jakie miałem, był dokładnie ten, a na tej fizycznej klawiaturze QWERTY pisałem bez żadnego problemu, w przeciwieństwie do telefonów z ekranem dotykowym, które, szczerze mówiąc, nie do końca lubię.

Problem polega na tym Ogłoszenie WhatsApp dawno temu że w tym 2021 roku aplikacja przestanie działać na urządzeniach BlackBerry, które miały dokładnie system operacyjny firmy, ale nie na tych, które miały Androida, takich jak między innymi BlackBerry Z10.

Więc rzeczywistość jest prosta, nie możesz pobrać WhatsApp na BlackBerry 8520 w jakikolwiek sposób, to już nie działa i nie będzie już działać, więc jeśli o to chodzi, jedyną opcją, jaką masz, jest zakup nowego telefonu komórkowego z systemem Android, iOS lub nawet Windows Phone.

Niestety ci z nas, którzy kochają urządzeń BlackBerry Curve Musimy pozostać przy pragnieniu, aby móc cieszyć się tego rodzaju telefonem komórkowym z bardzo wygodną klawiaturą, a do tego z wyjątkowo małym rozmiarem, który jest po prostu świetny, dla mnie jeden z najlepszych telefonów komórkowych, jakie miałem w życiu , zwłaszcza że nie używam ich do niczego innego niż wiadomości.

pobierz krzywa WhatsApp 8900

Jeśli chcesz kupić nowy telefon komórkowy i nie wydawać na niego zbyt dużo pieniędzy, zalecamy zakup takiego telefonu Samsung J5 lub Samsung J7 W końcu są to wyjątkowo tanie telefony komórkowe i mają zaktualizowane systemy operacyjne, więc będziesz mieć WhatsApp przez wiele lat, w tym sensie nie musiałbyś się ponownie martwić.

Pobierz bezpłatną aplikację WhatsApp dla BlackBerry Curve 8520

Przede wszystkim powinieneś zadać sobie pytanie, co wiesz o swoim BlackBerry Curve 8520, jakie są jego wspaniałe funkcje i przede wszystkim, czy możesz pobrać WhatsApp. Masz te wszystkie wątpliwości, prawda? Nie martw się, po to tu jesteśmy, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tego, jak pobierz WhatsApp dla BlackBerry Curve 8520. Z biegiem lat telefony są aktualizowane, więc obsługa ich staje się coraz łatwiejsza, ponieważ szukają sposobów na ich uproszczenie, aby każdy mógł z nich korzystać, a każda czynność do wykonania była coraz łatwiejsza.

zaktualizuj WhatsApp BlackBerry 8900

Co prawda ten telefon wyszedł kilka lat temu, ale mimo to dalej się broni, bo ma mocny procesor, duży ekran, a także ma dużo pamięci wewnętrznej, które jak się zastanowić, to tylko te rzeczy musisz mieć możliwość pobrania WhatsApp, tylko trzy wymagania, które ma większość telefonów komórkowych, ale nie są też te, które są tak stare, ponieważ wraz z upływem lat stają się przestarzałe, ale na szczęście Twój telefon ma jeszcze wiele lat życia. Nawet nie myśl o zmianie, jeśli możesz, tak, ale jeśli nie możesz, nie wydawaj, ponieważ nadal jest bardzo przydatny i funkcjonalny.

Jak na pewno Ci powiedziano, jest to bardzo prosty proces, ale nie ma nic złego w tym, że chcesz skonsultować się z ekspertami, co więcej, świadczy to o Tobie dobrze, ponieważ mówi, że jesteś osobą uprzedzoną, która dba Twojego urządzenia mobilnego. Zapewniamy, że jest to bardzo dobre połączenie i nie będzie problemu, o ile będziemy w ten sposób dbać o swój telefon. Masz już tak, teraz pobierz aplikację i zacznij cieszyć się nim z przyjaciółmi, rodziną i znajomymi.

Wiemy już, że jeśli tu jesteś, to dlatego, że nie wiesz, jak pobrać WhatsApp dla BlackBerry Curve 8900Chcemy Ci powiedzieć, że nie ma w tym nic złego, ponieważ jest wiele osób, które nawet nie wiedzą, jak włączyć telefon komórkowy, dlatego nie jest źle, nie wiedząc, jak pobrać aplikację, znacznie więcej, jeśli używamy telefon, którego nigdy wcześniej nie używaliśmy. Zwykle dzieje się tak, gdy zmieniasz markę, ponieważ przyzwyczaiłeś się do formatu telefonu komórkowego, dlatego kiedy przechodzimy na inny, który jest zupełnie inny, są rzeczy, których nie rozumiemy i jest to dla nas bardzo trudne.

zainstaluj najnowszą wersję WhatsApp

Ale musisz się zrelaksować i nie komplikować, ponieważ nie ma powodu do zdenerwowania i stresu, przede wszystkim musisz wiedzieć, że WhatsApp jest jednym z najlepsze dostępne aplikacjeCo więcej, sukces został udowodniony dzięki liczbie użytkowników, którzy mają aktywa, jest ich około 800 milionów ludzi, ludzie z całego świata korzystają z tej aplikacji, ponieważ jest znacznie łatwiejsza w użyciu, ma wiele zalet, a jeśli chodzi Aby korzystać z niego za granicą, wystarczy aktywować sieć telefoniczną i będziesz mógł korzystać z WhatsApp w dowolnym miejscu na świecie.

BlackBerry ma świetny system operacyjny, to system operacyjny, w poprzednich modelach system operacyjny był inny, ale dzięki postępowi technologii, oprócz tego, że zaczną mieć problemy, ponieważ każda osoba, która miała BlackBerry nie miałby żadnej aplikacji na Androida. To nie jest dokładnie problem, ponieważ sam sklep BlackBerry ma wiele bardzo fajnych aplikacji, a także darmowych, ale brakuje jednej z największych aplikacji na świecie, czyli WhatsApp, dlatego po wprowadzeniu tylu ulepszeń, aby BlackBerry mógł może dołączyć do WhatsApp.

Wszelkie pytania, które masz na ten temat, jak zawsze, wiesz, że możesz zostawić je w komentarzach nieco poniżej, a tak szybko, jak to możliwe, postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.

dołącz do naszego kanału telegram