Skip to content

Jak wyszukać lub znaleźć osobę na Facebooku według jej numeru komórkowego?

22 de marzec de 2024

Relacje osobiste i sposoby, w jakie poznajemy nowych przyjaciół i ludzi, ewoluowały dzięki rosnącej popularności sieci społecznościowych. Jednym z prekursorów platform w tej dziedzinie jest Facebook, który od początku swojego istnienia miał na celu łączenie użytkowników poprzez dzielenie się pomysłami i przemyśleniami.

Jak wyszukać lub znaleźć osobę na Facebooku po numerze telefonu komórkowego?

Facebook, z obecnie 2,449 miliona aktywnych użytkowników na całym świecie, oferuje wiele narzędzi, które umożliwiają lepszą interakcję między użytkownikami. Dzięki tej sieci społecznościowej możemy przesyłać zdjęcia, filmy lub zdjęcia i filmy w tym samym czasie, myśli wśród wielu innych rzeczy.

To, co udostępniamy, można zobaczyć po tym, ilu mam obserwujących, naszych znajomych na Facebooku. Jak również, jak możemy zobaczyć, co udostępniają osoby, które dodaliśmy do naszej listy znajomych.

Dodatkowo możemy wysyłać wiadomości do naszych przyjaciół, które są wysyłane i odbierane natychmiast. Oprócz tego, Facebook oferuje wiele narzędzi, które czynią to doświadczenie znacznie przyjemniejszym.

Tworząc konto w tej sieci społecznościowej, wprowadzamy pewne dane, które składają się na nasz profil, takie jak nasze imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, numery kontaktowe, nasze gusta i wiele innych opisów, które nas opisują.

Poprzez te profile identyfikujemy się, a także widzimy profile innych użytkowników. W ten sposób możemy wybrać, które osoby mogą, ale nie muszą być naszymi przyjaciółmi na Facebooku.

Bardzo ważne jest poznanie metod, których możemy użyć do znalezienia ludzi, najczęstsza to po imieniu. Ale możemy to również zrobić innymi środkami, takimi jak numer telefonu. W tym artykule dowiemy się, jak wyszukać lub znaleźć osobę na Facebooku po numerze telefonu komórkowego.

Kroki wyszukiwania osób na Facebooku według numeru telefonu komórkowego

Jeśli chcemy znaleźć kogoś po numerze, pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić, to wejść na nasze konto. W tym celu otwieramy naszą zaufaną przeglądarkę, w pasku wyszukiwania wchodzimy na oficjalną stronę na Facebooku.

Za pomocą naszego adresu e-mail i hasła rozpoczęliśmy sesję, po wejściu na nasze konto przechodzimy do baru „Szukaj znajomych” znajduje się w górnej części ekranu. Tam klikamy i piszemy numer telefonu osoby, którą chcemy znaleźć i dajemy wejść.

Automatycznie otrzymamy profil osoby, której szukamy, teraz możemy wejść do Twojego profilu. Należy zauważyć, że aby ta opcja działała, osoba musi wcześniej mieć zarejestrowany numer telefonu na swoim koncie na Facebooku.

Kroki, aby znaleźć ludzi w aplikacji Facebook na podstawie ich numeru telefonu komórkowego

kobieta samsung mobile facebook niebieskie tło drzewa dziewczyna

Facebook oferuje nam również swoje usługi z poziomu aplikacji mobilnej, jeżeli z tej aplikacji chcemy szukać znajomych po ich numerze telefonu, wystarczy wykonać następujące czynności. Wchodzimy do aplikacji Facebook z naszego telefonu komórkowego.

Tam rozpoczęliśmy sesję za pomocą naszego adresu e-mail i hasła, a następnie wybieramy pasek «Szukaj znajomych» znajduje się w górnej części ekranu. Teraz piszemy numer telefonu komórkowego osoby, którą chcemy znaleźć i dać „Szukać”, gotowi w ten sposób otrzymamy poszukiwany profil.

Bez wątpienia Facebook to jedna z sieci społecznościowych, która oferuje nam atrakcyjny i łatwy w obsłudze interfejs, a jednocześnie oferuje narzędzia cieszące się dużym zainteresowaniem, dzięki którym użytkownicy mogą czuć się komfortowo.

dołącz do naszego kanału telegram