Skip to content

Jak wyświetlić lub pokazać „Ukryte informacje” w Marketplace Facebook Dlaczego się pojawiają?

19 de kwiecień de 2024
Facebook to jedna z najbardziej znanych sieci społecznościowych, która obecnie istnieje na rynku, która oferuje nieskończone możliwości rozpraszania uwagi na różne sposoby, takie jak przeglądanie publikacji, rozmawianie ze znajomymi niezależnie od tego, gdzie są i grają. Obecnie ta aplikacja ma Marketplace.Ta sekcja Facebooka jest bardzo przydatna dla wszystkich firm i dla tych, którzy chcą sprzedawać swoje produkty. Z tego powodu damy Ci potrzebne informacje Abyś wiedział, jak korzystać z tego narzędzia Facebooka, pomożemy Ci również zobaczyć ukryte informacje.

Dlaczego oświadczenie o ukrytych informacjach pojawia się w serwisie Facebook Marketplace?

Marketplace to witryna na Facebooku, która daje użytkownikom możliwość stworzyć firmę, aby promować swój produkt lub sprzedawać rzeczy osobiste, ma świetne funkcje, które pomogą Ci się rozwijać, pozyskiwać więcej klientów. Możesz go używać z komputera lub telefonu, wystarczy go aktywować.

Oświadczenie Pojawią się ukryte informacje W publikacjach produktów służy to jako środek bezpieczeństwa, chroniąc dane osobowe sprzedawcy, ponieważ ukrywa numery telefonów, dowód osobisty, adres e-mail, adres lub inne ważne informacje. To zabezpieczenie znane jest jako hidden information Facebook lub ukryte informacje na Facebooku.

Z tego wspomnianego powodu właśnie się pojawia to oświadczenie. Złą rzeczą jest to, że może powodować problemy u klientów, ponieważ będą chcieli dowiedzieć się więcej informacji o kupujących, zweryfikować, czy są wiarygodne, czy nie, co może stać się irytujące dla niektórych użytkowników korzystających z tej aplikacji.

Nie martw się, to nie jest problem, raczej jest to plik środki bezpieczeństwa przyjęte przez Facebooka Aby chronić Twoje informacje, jeśli wolisz nie podawać tych danych.

Jak wyświetlić ukryte informacje?

Najważniejszą rzeczą, która jest zalecana podczas oglądania tej reklamy, jest napisz bezpośrednio do kupującego, aby zapytać o wszystkie niezbędne dane, które chcesz poznać. Z drugiej strony sprzedawca będzie musiał odpowiedzieć na te pytania, co może zrobić, to stworzyć automatyczne odpowiedzi, które pozwolą kupującemu otrzymać szybką odpowiedź.

Aby wyświetlić informacje który ukrywa ukryte informacje należy wejść do aplikacji Facebooka, poszukać publikacji produktu, w którym pojawia się to oświadczenie, następnie nacisnąć „Udostępnij”, wybrać „Kopiuj link”, następnie przechodzimy do „Google Chrome”, raz tutaj wklejamy nasz link, Czekasz na załadowanie strony, a zobaczysz, że oświadczenie o ukrytych informacjach już nie istnieje, teraz pojawią się potrzebne informacje.

Dzieje się tak, ponieważ aplikacja Facebook jest tą, która zapewnia bezpieczeństwo ukryć swoje dane osobowe, przy wejściu przez Twoją przeglądarkę to oświadczenie jest usuwane, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystkie informacje o sprzedawcy.

Jeśli jako sprzedający, kiedy publikujesz przedmiot, widzisz ten komunikat, powinieneś zrobić zmienić opis szybko, w ten sposób wiadomość nie będzie widoczna dla kupujących.

Zalecenia, aby zapobiec wyświetlaniu ukrytych informacji

To oświadczenie dotyczy tylko ukryj informacje, Jeśli wystąpi ten błąd, będzie to spowodowane wpływem sprzedawcy i danymi, które zostaną podane do wiadomości publicznej. Aby oświadczenie się nie pojawiło, musisz przestrzegać następujących zaleceń:

Nie publikuj numeru telefonu, aby dodać numer nie określaj go żadnymi słowami (WhatsApp i telefon), innym sposobem jest umieszczenie specjalnego znaku na numerze jako kropki; i tak mógłbyś umieść liczbę w częściach.

aplikacja Facebook do korzystania z marketplace

Nie powinieneś publikować swojego e-maile Lub możesz dodać to w częściach, starać się nie publikować adresów, najlepiej, co możesz zrobić, to przekazać te informacje swoim klientom prywatnie, czyli przez Messengera.

Inne zalecenia które możesz wdrożyć to: W momencie publikacji możesz napisać, że Twoje dane zostaną przekazane klientom zainteresowanym produktem, którzy napiszą do Ciebie na Messengerze, pozwoli to uniknąć tego stwierdzenia, pozwoli również uniknąć niedogodności między Twoimi kupującymi, a Tobą możesz również zrobić zdjęcie, na którym zdeponujesz wszystkie te informacje.

Ty też możesz przejrzeć inne posty na Marketplace i kieruj się nimi, aby bezbłędnie tworzyć własne publikacje, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest zaktualizowanie Facebooka do najnowszej wersji, dzięki czemu zobaczysz wszystko, co oferuje ta aplikacja i postęp w publikacjach, które tworzysz.

dołącz do naszego kanału telegram