Skip to content

Jak ukryć historię na Snapchacie? – Z iOS lub Androida

3 de styczeń de 2022

Jedną z najczęściej używanych obecnie aplikacji jest Snapchat ze względu na efekty, które można umieścić na zdjęciach. To wspaniała aplikacja, dzięki której możesz również komunikować się z innymi ludźmi. W nim możesz również przesyłać historie zdjęć i filmów. Dlatego pokażemy Ci, w jaki sposób możesz zobacz historie innych ludzi bez ich wiedzy i jak ukryć historie przed obserwującymi.

Jakie kroki należy podjąć, aby ukryć historie na swoim koncie Snapchat?

Jedną z rzeczy, które powinny mieć aplikacje społecznościowe, jest możliwość edytowania prywatności publikowanych i udostępnianych rzeczy. Dzięki temu jesteś bezpieczniejszy podczas wykonywania jakichkolwiek działań na swoim koncie, ponieważ możesz ukryj zawartość przed dowolnym użytkownikiem śledzić Cię w tej sieci.

Nie musisz już wymazywać swoich historii, ponieważ pokażemy Ci, jak możesz ukryj przed nim swoje historie na Snapchacie z dowolnego urządzenia mobilnego.

Z aplikacji na Androida

Jednymi z najczęściej używanych obecnie urządzeń mobilnych są te z systemem operacyjnym Android, ponieważ cena tych urządzeń jest niższa niż w przypadku innych systemów. Abyś dotarł ukryj swoje historie, zamierzasz to zrobić:

  1. Otworzysz aplikację Snapchat i przejdziesz do swojego profilu
  2. W swoim profilu wejdziesz w „Ustawienia”, klikając na koło zębate u góry ekranu
  3. Teraz wpiszesz „Kto może…” i przejdziesz do „Historii”
  4. Tutaj musisz wybrać rodzaj prywatności, który ustanowisz, możesz wybrać między „Znajomi”, „Wszyscy” i „Niestandardowe”. Z tym ostatnim możesz wybrać jeden po drugim, kto zobaczy historię

Korzystanie z urządzenia mobilnego z systemem iOS

Jeśli chcesz dokonaj tego ustawienia z telefonu W systemie iOS będziesz mógł to również zrobić, wykonując następujące kroki:

  1. W menu aplikacji otworzysz Snapchat
  2. Będąc w aplikacji wejdziesz w swój profil
  3. Następnie naciśniesz bieg konfiguracyjny
  4. Przejdź do „Kto może…”, a dotkniesz opcji „Historie”
  5. Wreszcie możesz wybrać, kto może zobaczyć Twoje historie

Jak spersonalizować swoje historie na Snapchacie i ukryć je przed obserwującymi?

Jedną z opcji, które oferuje Snapchat, aby ukryć swoje historie, są ustawienia prywatności. W nich wyświetlana jest opcja „Niestandardowy”. Po wejściu do tej sekcji możesz wybierz, kto nie zobaczy Twoich historii kiedy je prześlesz.

Aby zrobić to we właściwy sposób, musisz zrób to ręcznie. Zajmie to trochę czasu, ponieważ będziesz musiał przejrzeć listę i zaznaczyć wszystkie osoby, których nie chcesz oglądać przesyłanych historii.

logo konfiguracji

Jest to konfiguracja, którą będziesz musiał edytować przez miesiące na wypadek, gdybyś pojechał dodawanie kolejnych osób do swojego konta i nie chcesz, aby niektórzy z nich widzieli historie Snapchata.

W jaki sposób można zobaczyć historie swoich obserwujących, aby nie wiedzieli, że je widzieliście?

Inną obawą niektórych osób jest oglądanie historii kogoś na Snapchacie bez wiedzy tej osoby, że widzieliśmy ich historię. Dlatego ty też pokażemy, jak to się robi.

Aby robić to, co chcesz, musisz pobrać aplikację na swój telefon o nazwie Spyier. Dzięki niemu będziesz mógł robić wiele rzeczy z kontem. Wśród tych rzeczy jest oglądanie historii bez ich wiedzy. Tylko musisz go zainstalować na swoim telefonie, użyjesz go tak, jakby była to aplikacja Snapchat, a zobaczysz, czego chcesz od drugiej osoby, bez jej wiedzy.

Dlaczego nie możesz skutecznie ukrywać historii na Snapchacie?

Jedną z wad aplikacji Snapchat jest ukrywanie historii. Abyś to rozwiązał zamierzasz zrobić te trzy rzeczy że zamierzamy Ci doradzić.

dziewczyna czymś zaskoczona

Pierwszą rzeczą, którą spróbujesz, jest ponowne przejście przez proces ukrywania historii, ponieważ czasami proces z jakiegoś powodu nie jest ukończony Nie wiemy. Po ponownej próbie powinien zostać aktywowany.

Innym rozwiązaniem jest upewnienie się, że połączenie internetowe jest dobre i stabilne. Aby aplikacja mogła: zrób tę aktualizację będziesz musiał być podłączony do Internetu.

Ostatnim sposobem rozwiązania tego problemu jest zaktualizowanie Snapchata do najnowszej wersji. W ten sposób musisz Rozwiąż problem prezentujesz z aplikacją.