Saltar al contenido

Jak przeglądać nieobserwowane historie na Snapchacie — Odkryj

13 de enero de 2022

Nie da się ukryć, że Snapchat to jedna z najpopularniejszych platform w świecie mediów społecznościowych. I właśnie tutaj można nie tylko podziel się najzabawniejszymi chwilami z przyjaciółmi lub znajomymi, ale jego programiści robią wszystko, co możliwe, abyś miał pod ręką wszelkiego rodzaju opcje, które zapewniają bezpieczeństwo Twoim publikacjom, takie jak umieszczanie historii w trybie ukrytym lub oglądanie tych należących do osób, które z jakiegoś powodu nie są już w Aplikacja.

Dlatego nie tylko możesz zobaczyć, co robią Twoi najlepsi przyjaciele, ale także możesz to zrobić w odniesieniu do innych osób, które nie znajdują się na Twojej liście kontaktów. Albo dlatego, że nie chcesz ich dodawać, albo po prostu chcesz nie zwracać uwagi na ich historie. Zwłaszcza jeśli zdecydowali się opublikować je publicznie, aby inni mogli je zobaczyć, kiedy chcą. W każdym razie zawsze będzie możliwość usunięcia historii za pomocą panelu konfiguracyjnego aplikacji.

Jakie wymagania musisz spełnić, aby móc przeglądać historie kogoś, kogo nie obserwujesz na Snapchacie?

Przeglądanie i znajdowanie publicznych historii, które najbardziej przyciągają twoją uwagę, nawet tych należących do osób, których nie ma na twojej liście znajomych, jest bardzo prostym procesem. Oczywiście do tego niezbędne jest, aby spełnić szereg podstawowych wymagań o których będziemy mówić w tej sekcji. Dzięki temu możesz spędzić długie godziny na zabawie z rzeczami, które publikują inni. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem platformy, zapraszamy do jej pobrania i zainstalowania tak szybko, jak to możliwe.

Aktualizacja Snapchata 9.38.0.0

To najnowsza aktualizacja, którą wydał Snapchat i dzięki niej to właśnie ona zobaczysz wszystkie historie osób, których nie obserwujesz jako takie w aplikacji. Możesz więc zobaczyć wszystkie historie, a nawet podzielić się nimi, jeśli chcesz. Ponadto ten aspekt pomoże ci określić, czy treść danej osoby jest na tyle dobra, że ​​zdecydujesz się dodać ją do swojej listy znajomych. Oczywiście, kiedy przeglądasz historie innych, twoje nazwisko zostanie zarejestrowane i będą wiedzieć, że najwyraźniej wtrącałeś się w ich sprawy.

Funkcja Snapchat Discover

Jednym z najskuteczniejszych sposobów przeglądania historii osób trzecich jest funkcja Snapchat Discover. A jeśli chcesz uzyskać do niego dostęp, musisz go otworzyć, przesuwając ekran główny w lewo, aż znajdziesz się w oknie Odkryj. Tam nadszedł czas, aby przesuń w górę, aby przejść do znalezienia historii swoich preferencji, kiedy go znajdziesz, wystarczy go dotknąć, aby go obserwować. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz podzielić się nim na swoim profilu lub na liście znajomych.

jak zobaczyć historie osób, których nie obserwujesz na snapchacie z komórki

Jakie kroki powinieneś podjąć, aby zwizualizować historie ludzi, których nie śledzisz?

Przede wszystkim ważne jest, abyś miał jasność, że jedyny sposób na wizualizację historii osób, których nie śledzisz, jest, jeśli mają włączoną opcję treści publicznych. Ponieważ przeciwnie, nie będziesz mógł ich zobaczyć, ponieważ system bezpieczeństwa Snapchata jest dość delikatny. Tak więc, tutaj pokazujemy kroki, które należy wykonać, aby zobaczyć publiczne historie znanych osób lub osób, które znasz, ale nadal nie chcesz dodawać do swojej listy znajomych.

Publiczne historie Snapchata

Teraz pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby uzyskać dostęp do tych publicznych historii, jest zalogowanie się do Snapchata i znajdź opcję Stories w panelu głównym. Następnie musisz wpisać w wyszukiwarkę imię i nazwisko danej osoby, aby dalej klikać w kółko charakteryzujące ich Snapy i bez większego problemu zobaczyć tę treść. Jak wspomnieliśmy wcześniej, dana osoba będzie wiedziała, że ​​widziałeś jej historię, ponieważ w rozwijanym polu pojawi się Twoje imię i nazwisko oraz imię tych, którzy ją otworzyli.

sposób oglądania historii na snapchat z telefonu osób, których nie obserwujesz

Jak spojrzeć na historie osoby, której nie śledzisz na Snapchacie, nie zdając sobie z tego sprawy?

Możesz mieć dobry powód, aby nie chcieć, aby ludzie wiedzieli, że zapoznałeś się z ich historiami i samą procedurą możesz to osiągnąć za pomocą aplikacji innych firm. Przede wszystkim te, które koncentrują się na świecie szpiegostwa cyfrowego, w którym wyróżnia się aplikacja o nazwie Spyier. Dzięki któremu możesz monitorować nie tylko aktywność Snapchata, ale także inne sieci społecznościowe. Wyjaśnij, że te zasoby nie są bezpłatne, więc dobrze zastanów się nad swoją decyzją.

dołącz do naszego kanału telegram