Skip to content

Jak aktywować i używać wszystkich filtrów na Snapchacie — filtruj serca, pająki, powiększenie i wiele innych

25 de maj de 2022

Snapchat stał się rewolucją i ma miliony użytkowników na całym świecie. Chociaż aplikacja istnieje już od jakiegoś czasu, to w ostatnich miesiącach zaczęła zdobywać szczególną popularność. Jeśli podoba Ci się ta aplikacja, dziś Ci powiemy jak umieścić filtry na snapchat.

Pierwotnym pomysłem Snapchata było możliwość udostępniania zdjęć naszym kontaktom przez ograniczony czas, promując w ten sposób spontaniczność ze świadomością, że zdjęcie nie będzie dostępne dla kogokolwiek, ani nie będzie w pobliżu w całym Internecie.

Pomysł się powiódł, ale użytkownicy zażądali nowych ulepszeń, aby nadal dobrze się bawić, a wkrótce pojawiły się filtry. Dzięki nim możemy przekonwertować proste selfie na zabawnym i bardzo oryginalnym zdjęciu.

Jak umieścić filtry na Snapchacie

Funkcja filtra jest przeznaczona do użytku z przednim aparatem naszego telefonu komórkowego. Możemy unieść brwi, pluć tęczami itp. Przez jakiś czas filtry te były dostępne tylko dla użytkowników Snapchata za pośrednictwem iOS, ale zapotrzebowanie było tak duże, że teraz są również dostępne. dla urządzeń Android.

Aby rozpocząć pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest pobierz snapchata. W linku, który Ci zostawiliśmy, możesz zobaczyć samouczek, aby pobrać tę aplikację w prosty sposób i bez problemu. Po pobraniu aplikacji i zarejestrowaniu się w tej sieci społecznościowej czas zacząć zabawę. Wchodzimy do Snapchata i wybieramy przednią kamerę do zrobienia selfie, upewniając się, że na ekranie nie ma innych elementów oprócz naszej twarzy.

Naciskamy ekran na tyle długo, aby rozpoznał naszą twarz i pojawia się opcja stworzenia zdjęcia. Następnie po prawej stronie ekranu widzimy różne filtry, które możemy dodać. Wybieramy ten, który chcemy i udostępniamy zdjęcie komu najbardziej chcemy, to takie proste.

użyj filtrów snapchat

Prostota retuszu zdjęć

Właśnie ta prostota podczas edycji zdjęć i korzystania z filtrów jest jednym z kluczy do sukcesu Snapchata. W przeciwieństwie do tego, co dzieje się z innymi sieciami społecznościowymi skupiającymi się na fotografii, takimi jak na przykład Instagram, tutaj nie musimy uciekać się do aplikacje do retuszu zdjęć dostać nasze migawki są oryginalne i inne. Dodatkowo musimy pamiętać, że o ile w innych portalach społecznościowych użytkownicy szukają perfekcji, to w tym przypadku chodzi o dobrą zabawę, więc im bardziej oryginalne i jeszcze śmieszniejsze zdjęcie, tym lepiej.

Snapchat wciąż przełamuje schematy, dlatego jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zastosowań przez młodsze pokolenia. Ta popularność sprawiła, że ​​cena tej aplikacji wzrosła jak pianka do 16 miliardów dolarów, choć tak jak w poprzednich przypadkach, naprawdę nie jest jasne, czy aplikacja może mieć naprawdę ta wartość rynkowa.

Pokażemy Ci inne aplikacje, aby dodać najlepsze filtry do Twoich zdjęć

Oprócz Snapchata są też inne aplikacje, które ułatwiają tysiące filtrów aby Twoje zdjęcia były wyjątkowe. Nie zaszkodzi trochę poprawić zdjęcie, jeśli chcemy, aby było całkowicie idealne; nie przegap tych aplikacji, aby dodać wszystkie filtry, które chcesz:

  • Instagram: pierwsza opcja, jeśli chodzi o udostępnianie zdjęć, znajdziesz w niej unikalne filtry, które nadają szczególny charakter każdej publikacji; posiada również specjalne filtry do filmów.
  • Facebook: ta aplikacja ma interaktywne filtry, dzięki którym Twoje zdjęcia ożywają; filtry te są stale aktualizowane i możesz ich używać podczas wysyłania prywatnej wiadomości, publikowania postów lub publikowania historii.
  • TIK Tok– Ta aplikacja jest przeznaczona głównie do filmów, ale nie zaszkodzi umieścić ją na liście ze względu na wszystko, co oferuje swoim użytkownikom; Możesz nagrywać filmy z efektami i filtrami, które sprawią, że Twoje treści będą spektakularne.

Dzięki tym wszystkim aplikacjom i Snapchat możesz dodać tysiące filtrów do wszystkich swoich zdjęć, możesz także nagrywać filmy z unikalnymi efektami, nie pozostawaj bez ich wypróbowania i nadaj szczególny akcent swoim najlepszym zdjęciom, aby udostępnić je swoim kontaktom.

Twoja opinia jest dla nas ważna. Lubisz Snapchata? Jaki jest twój ulubiony filtr?