Skip to content

Jak trwale usunąć irytującego użytkownika z grupy Snapchat?

25 de styczeń de 2022

Sieci społecznościowe są dziś bardzo potrzebne. Jednym z najczęstszych codziennych jest Snapchat. z tą aplikacją możesz robić zdjęcia i je edytować tak, jak lubisz najbardziej, dzięki filtrom, które udostępnia Ci ta platforma.

Również w tej aplikacji będziesz mógł tworzyć czaty grupowe do komunikowania się i wysyłania zdjęć i filmów do osób dodanych do tej grupy. Ale jeśli przypadkowo dodałeś osobę, której nie chciałeś w tej grupie i chcesz ją usunąć, będziesz musiał zrobić to, co powiemy Ci dalej.

Co powinieneś zrobić, aby uniemożliwić komuś rezygnację z Twojej grupy Snapchat?

Jedną z rzeczy, które mogą nas najbardziej frustrować, jest to, że stworzyliśmy grupę snapchatów i w tym jest członek, który jest nieco irytujący. Ilekroć jest taka klasa użytkowników, najlepiej co możemy zrobić, to usunąć ją z tej grupy, aby nie powodowała już więcej niedogodności.

Poczekaj, aż grupa „Wygaśnie”

Jedną z najlepszych opcji pozbycia się tego użytkownika jest poczekanie na wygaśnięcie utworzonej grupy. Dzieje się tak z wszystkie grupy snapchatów i jest wstępnie skonfigurowany, dzięki czemu czaty, których nie otwierasz dłużej niż trzydzieści dni, są usuwane z serwerów Snapchata.

To pozwala firmie trzymaj serwery poza aby nie uległy awarii, ale jest to również zaletą dla użytkowników tej aplikacji. Ponieważ jeśli nie chcesz być tak drastyczny podczas usuwania kogoś z grupy, wystarczy poczekać, aż Snapchat wykona prace konserwacyjne.

Usuń użytkownika

Kolejny ze sposobów, w jaki będziesz w stanie pozbądź się wszystkich niechcianych użytkowników które są w tej grupie polega na usunięciu tych użytkowników z grupy. Nie jest to funkcja zintegrowana jak w innych sieciach społecznościowych. Z tego powodu będziesz musiał zrobić coś innego, aby ta osoba nie mogła odpowiedzieć na nic, do czego piszesz na tym czacie.

Jest to najczęściej rozpoznawane jako ukrywanie użytkownika. Wykonując tę ​​czynność, członek czatu nie będzie w stanie odpowiedzieć ani zareagować ani nie rób nic w rzeczach, które umieściłeś na tym czacie, więc nie będzie ci to już przeszkadzać.

Z jakich innych metod możesz skorzystać, jeśli ta osoba nadal wysyła wiadomości?

Oczywiście zawsze istnieje więcej sposobów na robienie rzeczy bez konieczności wykonywania tak wielu procesów, które przynoszą skuteczne rezultaty. Aby móc usunąć tego użytkownika z grupy, możesz zrobić jeszcze dwie rzeczy, które są nieco prostsze.

Wyczyść pamięć podręczną konta

logo kosza na śmieci

Jedną z rzeczy, które będziesz mógł zrobić, jest usunięcie pamięci podręcznej swojego konta Snapchat, aby to osiągnąć, musisz postępować zgodnie z tymi instrukcjami:

  1. Wejdź do aplikacji Snapchat i przejdź do swojego profilu
  2. Następnie będziesz musiał kliknąć ikonę „Ustawienia” znajdującą się u góry ekranu
  3. Następnie trzeba przesunąć ekran do końca i kliknąć opcję „Usuń pamięć podręczną”
  4. Tutaj naciśniesz kontynuuj, a cała pamięć podręczna Snapchata przechowywana w telefonie komórkowym zostanie usunięta.

Poproś o wiadomości do wyjścia

Innym rozwiązaniem, które będziesz musiał usunąć określonego członka z grupy, jest poproszenie użytkowników tej grupy, aby wyszli za pomocą wiadomości. W ten sposób już nikt nie zostanie w grupie i nie będziesz już otrzymywać wiadomości od użytkownika, którego chcesz usunąć.

Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł utworzyć nową grupę Snapchat bez irytującego członka. W ten sposób nie będzie Ci to już przeszkadzać i będziesz mógł cieszyć się grupami, które tworzysz bez dalszych kłopotów.

dołącz do naszego kanału telegram