Skip to content

Jak dodać maski do swoich Snapów na Snapchacie? – Aktywuj nową funkcję

26 de grudzień de 2021

Snapchat to bardzo popularna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, w której możemy komunikować się z przyjaciółmi i znajomymi, wysyłać śmieszne zdjęcia i umieszczać je w historiach. Niektórzy uważają, że ta aplikacja jest podobna do Instagrama, jednak Snapchat ma funkcje, które odróżniają ją i wyróżniają od innych popularnych sieci społecznościowych.

Na przykład wiadomości są automatycznie usuwane po otwarciu i przeczytaniu wiadomości. To samo dotyczy naklejek lub obrazów. Zalecamy, aby nie przechwytywać otrzymywanych Snapów, ponieważ aplikacja powiadamia kontakt o przechwyceniu wiadomości. Jednak tym razem chcemy opowiedzieć o nowej funkcji związanej ze słynnymi filtrami tej aplikacji. Więc zostań z nami i ucz się jak dodawać skórki do snapów na snapchat.

Gdzie można aktywować skórki Snapchata?

Kiedy dowiedzieliśmy się, że aplikacja będzie miała nową aktualizacjęczekamy na to, jaka będzie nowa funkcja lub ulepszenie platformy, a skoro zintegrowane filtry i obiektywy wywołały ogromną sensację, tak naprawdę czasami jak robimy zdjęcia chcemy dodać filtr, żeby lepiej widzieć siebie .

Mówiąc o aktualizacjach, nie możemy oczekiwać mniej od Snapchata, który teraz oferuje nową funkcję, którą z pewnością pokochasz, a jeśli często korzystasz z tej aplikacji, ważne jest, abyś postępował zgodnie z naszymi zaleceniami, aby nauczyć się konfigurować lub używać Snapchata filtry.

Dodanie filtra do Snapa jest bardzo proste, wystarczy otworzyć aplikację i obok przycisku robienia zdjęcia znajduje się przycisk, w którym wszystkie maski i soczewki zostały znalezione, musisz przesunąć i znaleźć ten, który najbardziej Ci się podoba. Aby jednak znaleźć nowe skórki Snapchata, musisz to zrobić w inny sposób.

Jeśli kamera znajduje się z tyłu, należy umieścić ją z przodu i przytrzymaj palec na ekranieGdy to zrobisz, obok przycisku pojawi się siedem ikon, aby uchwycić Snap. Teraz musisz przesuwać krok po kroku, aż wypróbujesz wszystkie maski, jeśli wolisz, i zacząć bawić się różnymi typami soczewek, które oferuje ta nowa funkcja. Te obiektywy są dostępne na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Jak wyszukać konkretną skórkę na Snapchacie?

Jak wspomniano, Snapchat to sieć społecznościowa podobna do innej, która umożliwia wysyłanie wiadomości, przesyłanie historii, a nawet tworzyć krótkie filmy Aby udostępnić je na tej platformie, podczas tworzenia konta możesz wybrać sposób dodawania znajomych lub osób, za pomocą SnapCode, szukaj ich m.in. w kontaktach telefonicznych.

Robiąc to w ten sposób, możesz wchodzić w interakcje z bliskimi przyjaciółmi lub rodziną i bawić się dużą liczbą filtrów, śmiesznymi filtrami, które są w stanie deformować twarz, dodawać dziwne wyrazy, dodawać przedmioty takie jak okulary, kapelusze i nie tylko które nakładają wąsy na twarze, serca, kwiaty itp. Jeśli chcesz poeksperymentować z każdym z nich, wykonaj czynności wymienione poniżej, aby wyszukaj konkretne skórki na Snapchacie.

różne filtry Snapchata

Po jego imieniu

Chociaż wzrost Snapchata obecnie nieco zwolnił ze względu na fakt, że inne ważne sieci społecznościowe, takie jak Instagram i TikTok, również zawierają filtry, mimo to, jest nadal aktywny dzięki niesamowitym filtrom, efektom i soczewkom, które są zintegrowane z Twoim filmem w zależności od tego, co robisz, są ich setki i w rzeczywistości prawdopodobnie nie znamy ich wszystkich.

W niektórych przypadkach możesz nie uzyskać żądanych filtrów, jeśli tak się stanie, najlepiej zaktualizować Snapchata do najnowszej wersji, aby uniknąć tych niedogodności, aby móc w pełni cieszyć się nimi.

Po zaktualizowaniu wspomnianej aplikacji możesz przeszukiwać skórki w dowolny sposób, w rzeczywistości możesz wyszukiwać skórki według nazwy. Wejdź na swój Snapchat i uzyskaj dostęp do sesji filtrów, aby znaleźć tę sekcję, kliknij ikonę po prawej stronie przycisku, aby zrobić Snapy, pod wszystkimi filtrami zobaczysz pasek z różnymi opcjami, tam kliknij ikonę „Eksploruj”.

Gdy się otworzy, zobaczysz nieskończoną liczbę dostępnych filtrów i soczewek, a w pasku wyszukiwania u góry ekranu możesz napisz nazwę maski jeśli wiesz.

Według jego typu

Z drugiej strony w tej samej sekcji możesz wyszukaj maskę na podstawie jej typuW rzeczywistości można je znaleźć uporządkowane według kategorii. Ta sama aplikacja umieści różne filtry „Dla Ciebie” w pierwszej sekcji, każdy z ich nazwami i rodzajem maski.

kobieta używa masek snapchat

Ponadto możesz zapoznać się z innymi opcjami na różnych kartach, które możesz zobaczyć u góry, są filtry, które są trendy i inne zakładki z kategorią Twarz, Świat, Muzyka, między innymi.

Kiedy aktywowana jest możliwość korzystania z maski Snapchat?

Teraz, gdy wiesz trochę więcej o nowej funkcji Snapchata i sposobach ich wyszukiwania, powinieneś wiedzieć, że aby aktywować możliwość korzystania z masek, należy to zrobić z poziomu ten sam przedni aparat podczas robienia sobie zdjęciaW ten sposób możesz dodawać skórki i zapisywać je jako ulubione, po prostu dotykając ekranu. W przypadku problemów z filtrami przejdź do pomocy technicznej Snapchata w swojej przeglądarce.