Skip to content

Jak aktywować filtry i efekty, aby udostępnić je w profilu na Snapchacie?

2 de grudzień de 2021

Platforma Snapchat to kolejna z popularnych sieci społecznościowych ze względu na bardzo różnorodne filtry, które ma aby posty, które udostępniasz, były atrakcyjne i zabawne. Filtry te można dodać w momencie przechwytywania obrazu lub wideo. Zostały one szeroko zaakceptowane przez miliony użytkowników, co czyni je ulubioną aplikacją.

Jeśli jeszcze nie pobrałeś aplikacji, nie trać czasu i pobierz Snapchat, plus polecamy przeczytać ten artykuł dzięki czemu dowiesz się, jakie typy filtrów istnieją w Snapchacie, które są najbardziej popularne. Ponadto dowiesz się, jak dodawać filtry do swojego profilu i rozwiązywać ewentualne błędy, gdy filtry nie są załadowane na telefonie komórkowym.

Jakie rodzaje filtrów istnieją na Snapchacie?

Aplikacja Snapchat stała się sensacją na całym świecie. Jego główną atrakcją jest tworzenie filmów z różnymi i zabawnymi filtrami, które można uzyskać w aplikacji. Niektóre z najczęściej używanych to zniekształcenie obrazu, nakładanie na zdjęcie i filtry z dźwiękiem.

Zniekształcenie obrazu

Jest to jeden z powszechnie używanych filtrów Snapchat, ponieważ pozwala przekształć swój wizerunek w czasie rzeczywistym. Możesz mieć ogromne oczy i uszy, które zniekształcają twój wygląd fizyczny. Ale możesz także całkowicie zmienić swoją fizjonomię, dzięki czemu będziesz wyglądać pięknie lub przystojnie w ciągu zaledwie kilku sekund.

Nałóż się na zdjęcie

Ten filtr umożliwia nałożenie grafiki na Twoje zdjęcia. Możesz dodać efekty i kolory do swojego ulubionego zdjęcia. Jest to kolejny z filtrów, z których wielu korzysta w aplikacji, udostępnia dane o lokalizacji, pogodzie i czasie w kontekście, w którym wygenerowano obraz lub zdjęcie.

Filtry z dźwiękiem

W Snapchacie znajdziesz filtry z dźwiękiem, a nawet pozwala zmodyfikuj swój głos, czyniąc go wyższym, cienkim, dowcipnym lub zmień go na dźwięk zwierzęcia. Naciskając ikonę głośnego głosu, możesz wybierać spośród najbardziej zróżnicowanych dostępnych dźwięków. Zobaczysz, jak łatwo jest umieścić dźwięk w filmach Snapchata.

Zakryj część twarzy

W aplikacji Snapchat znajdziesz również filtry, które zakrywają całą twarz obrazami lub projektami, które dodasz, na przykład z animowane postacie lub z maskami sezonowymi. Jest tak wiele filtrów, które oferuje aplikacja Snapchat, że prawie nie można ich wszystkich pobrać na swój telefon komórkowy. Ale są one stale aktualizowane, więc możesz sprawdzić i używać tych, które wolisz.

Jak dodać filtry dla tej aplikacji w moim profilu?

Snapchat jest niewątpliwie preferowaną aplikacją milionów użytkowników do udostępniania swoich filmów i zdjęć za pomocą różnorodnych i zabawnych filtrów, które możesz dodać, aby były zabawne i kreatywne. Ale aby skorzystać z tych filtrów Snapchata, musisz aktywować tę opcję.

Jeśli chcesz dodać filtry do swojego profilu, musisz je najpierw aktywować. Aby to zrobić, wejdź do aplikacji, kliknij ikonę Ustawienia o Ustawienia, następnie kliknij Usługi dodatkowe i Zarządzaj preferencjami i zaznacz opcję Filtry. Możesz także zobaczyć swoje ulubione filtry w Snapchacie.

Gdzie sprawdza się, czy filtr został prawidłowo umieszczony?

Może się zdarzyć, że włączyłeś opcję korzystania z filtrów dostępnych w aplikacji Snapchat, ale zdajesz sobie sprawę, że nie są one obserwowane lub po wybraniu jednego z nich nie są poprawnie zastosowane na zdjęciu lub filmie. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, nie musisz się martwić, wszystkie aplikacje mogą zawierać błędy, a Snapchat nie jest wyjątkiem.

załaduj filtry Snapchata

Musisz potwierdzić, że masz aktywowałeś usługę lokalizacyjną Twojego urządzenia mobilnego i że filtry są również włączone w ustawieniach aplikacji Snapchat. Zwłaszcza jeśli Twój telefon obsługuje iOS, musisz przejść do Ustawienia, Zarządzaj, a następnie Geofiltry.

Dlaczego filtry Snapchata nie ładują się na moim telefonie komórkowym?

Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę wsparcie swojego urządzenia, które musi być kompatybilne z filtrami Snapchat, na Androidzie od 4.4 i na iPhonie od 9. Dodatkowo musisz zaktualizować aplikację Snapchat do najnowszej wersji. Jeśli nawet spełniając te wymagania, nie możesz załadować filtrów, spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować aplikację.