Skip to content

Dlaczego nie mogę obserwować i przestać obserwować ludzi w TikTok? Łatwo (przykład)

3 de luty de 2024

Problemy związane z obserwowaniem osób na TikTok wpłynęły na różnorodność użytkowników tej platformy. A jeśli jesteś jednym z nich, z pewnością zastanawiasz się, dlaczego nie mogę obserwować na TikToku i jak możesz to rozwiązać.

Powody, dla których nie możesz obserwować ani przestać obserwować ludzi na TikTok

Istnieje wiele powodów, dla których nie mogę obserwować na TikTok lub przestać obserwować niektóre konta. Niektóre są ograniczenia dotyczące wszelkich podjętych działań i to, dla algorytmów aplikacji, wykracza poza zastosowania TikTok.

Na szczęście większość plików ograniczenia są tymczasowe, chociaż ważne jest, aby wiedzieć, jakie działania są dla Ciebie w ten sposób karane. Podczas gdy inne błędy zwykle mają proste rozwiązania.

Nie możesz obserwować użytkowników, ponieważ TikTok myśli, że jesteś robotem

Jak czytasz, możliwe, że Twoja niezdolność do kontynuowania lub zaprzestania śledzenia wynika z faktu, że platforma zaklasyfikowała Cię jako automat. Ale nie martw się, to jest bardzo łatwe do rozwiązania.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść do aplikacji mobilnej lub oficjalnej strony TikTok i zalogować się. Aby to zrobić, możesz uzyskać dostęp do „Menu” oraz opcji „Zarządzaj kontem”.

Cóż, musisz zmienić hasło TikTok, aby pokazać systemowi, że nie jesteś robotem, a tym samym móc normalnie korzystać z platformy.

Przekroczono maksymalną liczbę kont do obserwowania

Tak, istnieje maksymalna liczba kont, które możesz obserwować codziennie, więc jeśli już z tym skończyłeś, może to być przyczyną twojego problemu.

Jeśli chodzi o dokładną kwotę, została ona ograniczona do 140 osób, które możesz śledzić, jeśli właśnie utworzyłeś konto na TikTok lub jest ono niedawne. Jak możesz sobie wyobrazić, Nie ma innego rozwiązania niż czekanie na następny dzień.

Możesz jednak spowolnić liczbę wykonywanych działań następczych. W ten sposób algorytm TikTok przestanie zakładać, że Twoje konto jest nowe.

Problemy aplikacji z przetwarzaniem

Jeśli żaden z innych błędów nie powoduje, że Twój problem przestaje obserwować i obserwuje osoby w TikTok, może to być przetwarzane. I to w zasadzie dzieje się, gdy występują problemy z pamięcią lub pamięcią podręczną, będąc jego rozwiązaniem bardzo prostym.

Aby rozpocząć, przejdź do „Ustawień” lub „Ustawień” swojego urządzenia, w zależności od przypadku, i otwórz sekcję „Aplikacje”. Teraz znajdź i naciśnij ikonę TikTok, aby wyświetlić opcje aplikacji.

Następnie naciśnij „Pamięć”, gdzie wtedy będziesz miał do dyspozycji dwie opcje, są to „Wyczyść dane” i „Wyczyść pamięć podręczną””. Musisz wybrać każdą z nich osobno i normalnie korzystać z aplikacji.

TikTok tymczasowo Cię ograniczył

To jest powód, który najbardziej martwi użytkowników i powoduje, że nie możesz przestać obserwować ani śledzić ludzi na TikTok.

Dobrze, Środek ten ma na celu regulację i generowanie większej stabilności na platformie. Zarówno w opcji braku śledzenia, jak przy prawidłowym wykorzystaniu pozostałych możliwości.

telefon komórkowy z aplikacją tiktok

W tym sensie mógłbyś zostać zablokowany przez zwykły fakt, że przestałeś obserwować kogoś, a następnie ponownie go śledzić. Zwłaszcza jeśli czas, który upłynął między jedną akcją a drugą, był krótki.

Jednak, czas ustalony na te kary wynosi 24 godziny, więc po tym czasie możesz nadal korzystać ze swojego konta. Chociaż możesz uczyć się na swoich błędach i unikać działań, które wpływają na społeczność, a które bez wątpienia mogą cię ponownie naznaczyć.

Ta aplikacja jest nieaktualna

Czasami błędy w TikTok mogą być spowodowane tym, że posiadana wersja jest nieaktualna, więc zaczyna się zawieszać. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, wystarczy przejść do Sklepu swojego urządzenia i uzyskać dostęp do „TikTok” poprzez jego wyszukiwarkę. Na koniec naciśnij przycisk „Aktualizuj”, jeśli jest dostępny, i poczekaj na zakończenie procesu.

dołącz do naszego kanału telegram