Skip to content

Wady posiadania repliki lub klona telefonu komórkowego

7 de grudzień de 2022

Na świecie istnieje ogromna liczba telefonów komórkowych, które w kilku słowach są „klony” zarówno „repliki” udanych urządzeń. Istnieje wiele chińskich firm zajmujących się tworzeniem urządzeń, które są fizycznie prawie identyczne, na przykład z Samsung S7 lub iPhone 7 co gorsza, pod względem funkcji nie są tak imponujące, jak dwa wspomniane powyżej telefony komórkowe.

Sęk w tym, że replikom tym towarzyszy znacznie niższa cena niż urządzeń z wyższej półki, zaleta bez wątpienia dość ciekawa, która przyciąga wielu klientów, którzy chcą mieć estetycznie wysokiej klasy telefon komórkowy ale są zadowoleni z posiadania urządzenia o charakterystyce, która często mieści się w niskim i średnim zakresie.

Windows z klonowanym telefonem

To, co właściwie jest pozytywne i praktycznie jedyne, to to, że możemy korzystać z tych samych akcesoriów, nakładek lub nakładek, szkła hartowanego itp. Z urządzenia, które zostało w ten sposób sklonowane lub zreplikowane, w przypadku posiadania klona iPhone’a 7, będziemy mieli do dyspozycji ogromną liczbę akcesoriów do niego.

Wady posiadania repliki telefonu

Wad jest wiele i trzeba uważać z tym samym, bo tanie jest drogie, mówi przysłowie.

Trzeba mieć na uwadze, że części zamienne do urządzeń tej klasy są trudne do zdobycia, jeśli nie niemożliwe. Z tego powodu, gdy ekran jest uszkodzony, kod PIN ładowania itp. Zasadniczo będziesz musiał kupić nowy telefon, wiemy, że cena tych produktów jest bardzo tania, ale nie będziemy kupować nowego telefonu komórkowego tak często, prawda?

Należy również pamiętać, że wersje tych urządzeń na Androida są na ogół stare, mówimy o KitKat lub co najwyżej LollipopBiorąc pod uwagę, że jesteśmy już z Nougatem, a wkrótce pojawi się Android 8.0, są to dość stare wersje, bez wątpienia funkcjonalne i pozwalające na korzystanie z wielu aplikacji, ale na razie.

Ich odzyskiwanie jest po chińsku i nic nie jest zrozumiałe, trudno to kontrolować, a poza tym jest niewielu niezależnych programistów, którzy robią niestandardowe ROMy lub podobne rzeczy brak aplikacji takich jak samsung kies w etui samsung połączyć się z komputerem, co trochę ogranicza.

Moją największą rekomendacją jest to, że nie kupujesz sklonowanego telefonu komórkowego za nic na świecie, jest to jedno z najgorszych doświadczeń, jakie możesz mieć i wyrzuca twoje pieniądze.

dołącz do naszego kanału telegram