Skip to content

Jak zmienić adres MAC mojego telefonu z Androidem bez rootowania?

1 de grudzień de 2022

Wiele razy, kiedy przeprowadzamy różne samouczki, o które nasi czytelnicy proszą nas od dłuższego czasu. Komentujemy, że nie można ich przeprowadzić, chyba że jest to nasze urządzenie mobilne lub telefon komórkowy z Androidem znaleźć zrootowane.

Ponieważ akceptacja zmian po rootowaniu jest podstawową częścią sprzętu i oprogramowania telefonu komórkowego. I wiemy, że jest to coś, co niepokoi wielu. Dzieje się tak, że w ten sposób znacznie łatwiej jest dostosować urządzenie telefon komórkowy lub telefon komórkowy.

Ale poza tym, przy tej wyjątkowej okazji, chcemy nauczyć sztuczki, o którą zwykle jesteśmy proszeni. I że do tej pory nie uczyliśmy, jak rozwijać się bez rootowania.

Jeśli zastanawiacie się o co chodzi, to musicie wiedzieć, że mówimy o możliwości zmiany adres MAC lub MAC, w takim stopniu, że jest to numer kluczowy dla telefonu komórkowego z rootem lub bez. Ten 48-bitowy numer jest unikalny dla każdego telefonu komórkowego podłączonego do sieci internetowej.

Co ciekawe, nie powtarza się to w żadnej z istniejących kart sieciowych, a zróżnicowania nie obejmuje tylko smartfony. Jeśli nie, musimy również porozmawiać o tabletach, Mac OS X, notebookach, telewizorach i wielu innych w tym zakresie.

Czy można zmienić adres MAC telefonu komórkowego?

Cóż, jak powiedzieliśmy wcześniej, adres MAC lub Macintosh jest bardzo wysoki ważne, ponieważ pozwala nam zidentyfikować nasze urządzenie, niezależnie od tego, czy jest to komputer z systemem Mac OS X, telefon komórkowy, czy jakiekolwiek inne podłączone do modemu lub routera. Jeśli więc chcemy to rozpoznać, wygodnie jest zawsze patrzeć na te elementy.

Skutki, jakie będzie miał mój telefon komórkowy po zmianie adresu MAC

Dzięki adresowi MAC lub Macintosh możemy przypisać IP do każdego z urządzeń lub telefonów komórkowych, które, podłączony do sieci, podczas gdy w ten sam sposób możemy ograniczyć lub ograniczyć korzystanie z Internetu do dowolnego urządzenia, jeśli mamy np. inwazyjnego sąsiada. więc możemy nawigować w naszym systemie Mac OS X, lub jakikolwiek inny gadżet elektroniczny z pewnością.

Mimo wszystko, o czym wspominaliśmy wcześniej, rozumiemy, że wielu użytkowników Urządzenia mobilne z Androidem. Interesuje ich możliwość zmiany adresu MAC lub Macintosh jednego z tych terminali.

I dokładnie, ten konkretny artykuł dotyczy następujących kwestii. W tym sensie musimy wspomnieć o zmianie adres MAC Androida jest łatwe, gdy telefon komórkowy jest zrootowany lub root.

Ale nie tak bardzo, kiedy tak nie jest. Chociaż w każdym razie, przy odrobinie pomysłowości, możesz zmienić adres MAC bez rootowania, za pomocą aplikacji, które możemy znaleźć w internecie.

Jakiej aplikacji użyć do zmiany adresu MAC Androida bez rootowania?

Oczywiście przed rozpoczęciem samouczka zmiany systemu Android MAC. Musimy pamiętać, że w przyszłości jest to możliwe że chcemy ponownie użyć oryginału.

Więc lepiej to znajdźmy i gdzieś to zapiszmy. W celu zmiany adresu MAC za pomocą aplikacji jako Zmień MAC bez rootowania, to znaczy bez formatowania telefonu komórkowego lub telefonu komórkowego.

rootowanie htc u11

Jeśli zastanawiasz się, skąd wziąć adres MAC, musisz wiedzieć, że bez problemu znajdziemy go w Ustawieniach, O urządzeniu, Status i Adres MAC Wi-Fi. Jak zobaczysz, bardzo łatwo jest znaleźć adres MAC telefonu komórkowego z Androidem i każdy może to zrobić.

Zmieniarka Maca z Wi-Fi

Zobaczymy, że pojawi się szczęśliwy adres MAC, o którym mówiliśmy kilka akapitów temu, a teraz przychodzi ważna rzecz, która ma związek z pobraniem aplikacji w tym zakresie, którą możemy przenieść na nasz telefon bezpośrednio z linku który pojawia się na końcu artykułu. Adres MAC można zmienić dzięki Wifi Zmień aplikację na Maca.

I jest to przydatne dla każdego smartfona lub Tablet z Androidem nie ma problemu. Jak dotąd nie ma dla nikogo zbyt wielu trudności.

Po pobraniu naszej aplikacji dla zmodyfikować adres MAC. Kolejny krok wiąże się z odłączeniem od sieci, z którą pozostajemy połączeni.

zrootuj xiaomi mi2

Zamierzamy więc otworzyć daną aplikację, wpisując adres MAC, który chcielibyśmy mieć. Jeśli chcemy wygenerować taki, który nie jest żadnym konkretnym, musimy zasygnalizować Generate Random MAC, aby uzyskać losowy adres MAC. Oczywiście, kiedy skończymy, dajemy opcję Zmień MAC.

Jak widać, zmiana adresu MAC urządzenia mobilnego z systemem Android jest bardzo prosta, nawet bez konieczności urządzenie mobilne to root. Dlatego jest to bardzo interesująca opcja, jeśli nie chcesz rootować swojego urządzenia lub jeśli nie masz wyników z innymi podobnymi aplikacjami. czy mógłbyś zmienić Adres MAC twojego Androida? Pobierz WiFi Mac Changer ze sklepu Google Play

dołącz do naszego kanału telegram