Skip to content

Jak zainstalować TWRP na HTC 10?

19 de marzec de 2023

Jeśli czytałeś wszystkie nasze artykuły w ciągu ostatnich kilku dni, to z pewnością nie tylko znasz już szczegóły techniczne związane z nowym flagowcem tajwańskiej firmy, HTC 10, ale powinieneś również wiedzieć, że uczymy krok po kroku tak wszyscy nasi czytelnicy i użytkownicy Samsunga Galaxy S7 mieli okazję zainstalować TWRP na swoich urządzeniach, bez względu na to, jak nowe są.

Rzeczywiście, należy zauważyć, że TWRP jest dla wielu najlepszym Odzyskiwaniem, a także jednym z najbardziej znanych oczywiście, do którego Użytkownicy Androida mogą uzyskać dostęp, gdy chcą flashować ROM, pliki flash i tak dalej. Tym razem, jeśli chcesz spersonalizować swój HTC 10, wystarczy, że przeczytasz poniższy artykuł, w którym wyjaśnimy wszystkie szczegóły na ten temat.

Instalowanie TWRP na HTC 10

Pierwszą rzeczą, o którą zapytasz siebie w tym przypadku, jest to, do czego to służy zainstaluj TWRP na urządzeniu takim jak HTC 10, a na wstępie zaznaczyć, że służy retuszowi pierwotnej konfiguracji wyposażenia. Ale w tym celu najpierw będziemy musieli odblokować program ładujący HTC 10, coś, co możesz zrobić bez większych problemów, po prostu wchodząc w ten link z filmem objaśniającym.

Cóż, oczywiście, zanim przejdziemy dalej, musimy podkreślić, że poza tym, o czym wspomnieliśmy w tej chwili o instalacji TWRP na HTC 10, kiedy przeprowadzimy ten proces, stracimy gwarancję urządzenia. Poza tym nie chcieliśmy również nie wspomnieć, że w takich przypadkach wskazane jest zachowanie ostrożności i zawsze rób kopię zapasową wszystkich naszych treści.

Jeśli uwzględniłeś wszystkie powyższe elementy, Musicie więc wiedzieć, że po odblokowaniu bootloadera HTC pozostaje już tylko flashowanie TWRP metodą Fastboot ponieważ nie musimy nawet rootować HTC 10. I chociaż jest to prosty proces, pokażemy Ci wszystkie szczegóły na ten temat poniżej.

  • Pierwszą rzeczą będzie zainstalowanie zestawu Android SDK za pośrednictwem tego łącza
  • Następnie będziemy potrzebować sterowników HTC 10, aby podłączyć go przez USB i możesz spróbować bezpośrednio z tego linku
  • Dotarliśmy do punktu aktywacji debugowania USB w HTC 10 z Opcji programisty
  • Szukamy i używamy polecenia bootloadera adb reboot z komputera
  • Później zamierzamy uruchomić telefon komórkowy z trybu fastboot, kopiując plik TWRP, który jest potrzebny w pamięci terminala, a następnie kontynuując polecenie fastboot flash recovery twrp.img, a następnie polecenie fastboot reboot

Zainstaluj TWRP HTC 10 2

Na koniec nie chcieliśmy wspominać, że w tej chwili dostępne wersje TWRP dla HTC 10 to 3.0.1.0, 3.0.2.0 i 3.0.2.1.

dołącz do naszego kanału telegram