Skip to content

Poznaj najlepsze sztuczki dla klona iPhone’a 6 z Androidem

2 de marzec de 2023

Dzisiaj możemy znaleźć wiele alternatyw przy zakupie smartfona. Jednak Chińczycy wypuścili na rynek wiele telefonów komórkowych, które są klonami najpopularniejszych marek na rynku, ale w znacznie bardziej przystępnych cenach, dzięki czemu mają bardzo elegancki wygląd, dobre wykonanie i cenę, która nie uderza w kieszeń. W tym przypadku porozmawiamy o niektórych sztuczki dla klona iPhone’a 6.

klon iPhone’a 6

Oryginalna nazwa tego chińskiego telefonu komórkowego to iPhone’a i6który ma wymiary bardzo zbliżone do oryginalnego telefonu komórkowego Manzana, które mają wymiary 139 x 67 x 7,5 mm i ważą zaledwie 112 gramów. Jest bardzo podobny do pierwowzoru i ma ekran tej samej wielkości, czyli 4,7 cala, procesor Czterordzeniowy MediaTek MTK 6582 1,3 GHz i 2 GB pamięci RAM. Domyślnie pochodzi z Androida 4.4 KitKat zainstalowany ale z motywem iOS.

Sztuczki dla klona iPhone’a 6

Pomimo tego, że dla wielu osób jest to bardzo tani i atrakcyjny telefon komórkowy, ma pewne fabryczne problemy, jak każdy inny. klon iPhone’a 6 dowolnej marki, ale można to łatwo rozwiązać, więc tutaj wymienimy niektóre sztuczki dla klona iPhone’a 6 to ci pomoże

Komórka się nie włącza

Jest to problem, który przydarzył się wielu użytkownikom, sprawiając wrażenie, że telefon komórkowy jest całkowicie martwy, a podłączenie go do ładowarki absolutnie nic nie daje. Ogólnie Dzieje się tak, gdy telefon komórkowy utknął z aplikacją, która działała nieprawidłowo, tworząc w ten sposób nieskończoną pętlę między procesorem a pamięcią. Jedynym sposobem, aby go włączyć, jest zastosowanie kombinacji przycisków do Uruchom do trybu odzyskiwania z Android.

W tym celu konieczne jest jednoczesne naciśnięcie przycisków zmniejszanie głośności + przycisk home i powerpo włączeniu telefonu komórkowego musisz wybrać opcję Teraz uruchom system ponownie za pomocą klawisza zasilania, który jest pierwszą opcją, jeśli odzyskiwanie jest w języku chińskim. Jeśli nie możesz wejść w ten tryb i nie korzystałeś z telefonu komórkowego przez kilka dni, powinieneś naładować go na godzinę lub dwie przed wykonaniem metody.

Nie ma sygnału ani dostępu do danych mobilnych

Jest to kolejny bardzo powszechny problem i zwykle dzieje się tak, ponieważ operator naszej linii nie jest kompatybilny z zakupionym przez nas telefonem komórkowym. Jest jednak inny powód i może nim być APN przewoźnika nie są poprawnie skonfigurowanedlatego konieczne jest skontaktowanie się z obsługą klienta w celu podania prawidłowych danych do konfiguracji.

Zmień język na klonie iPhone’a 6

Ponieważ jest to telefon komórkowy wyprodukowany w Chinach, prawdopodobnie język jest chiński, więc trudno jest zmienić z chińskiego na hiszpański. Istnieje aplikacja, która umożliwia pobranie żądanego języka Android. Jest o Ustawienia języka lokalnego który jest bardzo łatwy w konfiguracji i można go pobrać stąd połączyć.

te są najlepsze sztuczki dla klona iPhone’a 6 które pomogą Ci rozwiązać każdy problem z tym telefonem. Jeśli jednak masz inny problem, zostaw komentarz, a my Ci doradzimy.

dołącz do naszego kanału telegram