Skip to content

Pobierz Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 na Androida

31 de sierpień de 2023

Jeśli spróbujemy pomyśleć o głównych franczyzach gier wideo ostatnich czasów, trzeba stwierdzić, że wielu użytkowników prawdopodobnie uzna Dragon Ball za jedną z nich, biorąc pod uwagę ogromną liczbę części składających się na tę słynną sagę. Właśnie z powodów, o których wspomnieliśmy wcześniej, znajdujemy wiele dobrych gier Dragon Ball na Androida, chociaż dzisiaj szczególnie chcemy Cię nauczyć, jak pobrać i zainstalować Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć o Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 na Androida, jest to, że jest to gra opracowana specjalnie z myślą o dostosowaniu się zarówno do telefonów komórkowych, jak i tabletów z mobilnym systemem operacyjnym od ludzi Google, najczęściej używanym z całego świata. Trzeba będzie powiedzieć, poza wszystkim, co powiedziano do tej pory, że niektóre wymagania gry mają z tym związek posiadać co najmniej 1 GB wolnej pamięci na urządzeniu oraz posiadać system Android w wersji 2.3 lub wyższej.

Zanim przejdziesz dalej krok po kroku, musisz wiedzieć, że będziesz musiał najpierw zainstalować emulator PS2 dla telefonów z Androidem z tego linku, biorąc pod uwagę, że Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 to gra, która została wówczas wydana na tę konsolę. od Sony. Później w ten sam sposób musisz wejść w ten link pomocniczy, czyli ten, który zawiera samą aplikację gry, tak, że gdy będziesz mieć jedno i drugie, będziesz mógł iść dalej, korzystając z kroków, których Cię nauczymy.

Gry Dragon Ball Z na Androida

Przejdźmy więc do wszystkich zalecanych kroków. Pierwszą rzeczą będzie zainstalowanie emulatora PS2 na pamięci zewnętrznej lub karcie microSD urządzenia. Wewnątrz tego folderu musisz utworzyć kolejny folder o nazwie Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 i skopiować do niego ROM .iso pobranej gry. Gdy to zrobisz, musisz uruchomić emulator i poszukać ścieżki folderu, który umieściliśmy w ROMie gryco sprawi, że tytuł zacznie się już za kilka sekund.

Jeśli chodzi o charakterystykę DBZ Budokai Tenkaichi 3, musimy powiedzieć, że gra ma 161 postaci, co odpowiada serii Dragon Ball, Dragon Ball Z i Dragon Ball GT, a kilka z ich ruchów zostało znacznie ulepszonych, biorąc pod uwagę od 25 do 30 scen walki , zarówno w dzień jak i w nocy. Głosy są dubbingowane zarówno w języku japońskim, jak i angielskim Ogólnie rzecz biorąc, poprawiono silnik gry, sztuczną inteligencję, a przede wszystkim grafikę..

Przeglądamy niektóre z głównych wyszukiwań przeprowadzanych przez użytkowników zarówno w sieciach społecznościowych, jak i na forach poświęconych temu tematowi.: Dragon Ball z budokai tenkaichi 3 na Androida apk, pobierz Dragon Ball z budokai tenkaichi 3 na Androida, pobierz Dragon Ball z budokai tenkaichi 3 na Androida, Dragon Ball z budokai tenkaichi 3 apk, Dragon Ball z budokai tenkaichi 3 iso ppsspp, pobierz Dragon Ball z budokai tenkaichi 3, pobierz Dragon Ball z budokai tenkaichi 3 na Androida apk, pobierz Dragon Ball z budokai tenkaichi 3 na ppsspp, Dragon Ball z budokai tenkaichi 3 na Androida, Dragon Ball z budokai tenkaichi 3 na Androida, Dragon Ball z budokai tenkaichi 3 ppsspp, pobierz Dragon Ball z budokai tenkaichi 3 na psp, pobierz Dragon Ball z budokai tenkaichi 2 na ppsspp android, pobierz Dragon Ball z budokai tenkaichi 3 na telefon komórkowy, Dragon Ball budokai tenkaichi 3 ppsspp, pobierz Dragon Ball budokai tenkaichi 3 na Androida, pobierz dbz budokai tenkaichi 3 na Androida, Dragon Ball Z na ppsspp lub Dragon Ball Budokai tenkaichi 3 na Androida. Jeśli masz inne pytania na ten temat, nie wahaj się z nami skontaktować.

Czy udało Ci się pobrać Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 w ten sposób krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram