Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Dragon Ball Advanced Adventure na Androida

31 de marzec de 2023

Konsole przenośne są dziś najpopularniejszym urządzeniem. Jeśli istnieje marka, która była bohaterem w sektorze gier wideo za pośrednictwem przenośnej konsoli do gier, to bez wątpienia jest to Nintendo. Najpierw wprowadził na rynek Game Boya, kilka lat później pojawił się Game Boy Advance, a na końcu Nintendo DS i jego kolejne ewolucje. Jeśli lubisz klasyczne gry, powiemy Ci, jak w nie grać Zaawansowana przygoda Dragon Ball na Androidagra, której nie możesz przegapić.

Podróż pełna nostalgii

słynnej mangi Smocza kula Stał się popularny na całym świecie pod koniec lat 80. i na początku lat 90. ubiegłego wieku. Chociaż ci z nas, którzy byli wtedy dziećmi, byli entuzjastycznie nastawieni do tych rysunków, dorośli nie byli tak podekscytowani jak my, ponieważ uważali, że są to rysunki bardzo brutalne.

Pomimo krytyki mityczny serial zdołał utrzymać się na antenie i po 153 odcinkach zrobił skok Dragon Ball Z, w którym mogliśmy dowiedzieć się więcej o prawdziwym pochodzeniu Goku i zobaczyć, jak rozwinął swój pełny potencjał bojowy.

Dla wielu Dragon Ball to najlepsza gra z całej sagi, a jeśli istnieje gra wideo, która jest wierna temu pierwszemu etapowi mangi, to bez wątpienia jest to Dragon Ball Advanced Adventure.

Gra przegląda łącznie 153 odcinki, które składały się na oryginalną serię 15 poziomów w której opowiadane są niektóre z najważniejszych wydarzeń w historii, jak pierwsze spotkania z Bulmą, pojawienie się Mistrza Roshiego czy walka z Piccolo.

Dragon Ball grać na Androida

Zaawansowana przygoda Dragon Ball na Androida

Sposób, w jaki dzisiaj gramy w stare gry wideo, to emulatory, ponieważ niewielu ma tyle szczęścia mieć GBA w domu i nadal działa.

Jeśli chcesz zagrać w Dragon Ball Advanced Adventure, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobierz emulator Gameboy Advance. Jest wiele emulatory gbaale tym razem będziemy polecać mój chłopakktórego dodatkową zaletą jest możliwość pobrania ze sklepu Google Play.

W przypadku pobierania pliku z innego miejsca niż oficjalny sklep z aplikacjami Google należy aktywować opcję Źródła lub Pochodzenie nieznajomych na telefonie komórkowym lub tablecie (Ustawienia> Bezpieczeństwo), ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł zainstalować pliku APK.

Z emulatorem już zainstalowanym i gotowym do użycia, musisz pobierz rom, czyli plik zawierający grę. Aby znaleźć tę grę, zostawiamy Ci kompilację strony internetowe, na których można znaleźć ROMy dla wszystkich emulatorów. Gdy gra jest już pobrana, wystarczy otworzyć emulator i zaimportować pamięć ROM Dragon Ball Advancen Adventure, aby zacząć grać i wspominać stare dobre czasy.

Inne gry Dragon Ball na Androida

Legendy Dragon Balla

Gra najbardziej zbliżona do wydań konsolowych ze względu na posiadaną mechanikę to gra RPG która opiera się na użyciu kart z odpowiednimi atakami, podobnie jak kilka ruchów, które możesz wykonać na ekranie.

Dragon Ball Z Bitwa Dokkan

Ten jest w podobnym stylu, chociaż pod względem graficznym jest znacznie bardziej ograniczony i system walki jest inny. Ponieważ karty nie są używane do wykonywania kombinacji lub ataków, ale ataki są przeprowadzane za pomocą łamigłówek. Te ostatnie składają się z kolorowych kulek, które należy połączyć, aby otrzymać cios lub super moc.

Dragon Ball: Dotknij bitwy

Jest to wciągająca gra z walka na bliski dystans Posiada również sekcję wizualną o wysokich standardach, jeśli chodzi o postacie i walkę.

Dragon Ball: Atak na Saiyana

Atak Dragon Ball na Saiyana To kolejna gra o bardziej klasycznym formacie RPG i daleka od akcji, jaką mają inne tytuły. Jednak masz walkę, w której możesz wybierać tylko postacie do walki. W ten sam sposób możesz wybrać formę walki, w przeciwnym razie pozostaje Ci tylko zadbać o ulepszenie postaci i niektórych obszarów miasta Saiyan.

Inne gry Dragon Ball na Androida

Legendy Dragon Balla

Gra, która bardziej przypomina edycje na konsole ze względu na mechanikę ma jest grą RPG która opiera się na użyciu kart z odpowiednimi atakami, podobnie jak kilka ruchów, które możesz wykonać na ekranie.

Dragon Ball Z Bitwa Dokkan

Ta utrzymana jest w podobnym stylu, choć pod względem graficznym jest znacznie bardziej ograniczona, a system walki inny. Ponieważ karty nie są używane do wykonywania kombinacji lub ataków, ale ataki są wykonywane przez środek puzzli. Te ostatnie składają się z kolorowych kulek, które należy połączyć, aby otrzymać cios lub super moc.

Dragon Ball: Dotknij bitwy

To jest wciągająca rozgrywka z walką Z bliskiej odległości ma również sekcję wizualną o wysokich standardach, jeśli chodzi o postacie i walkę.

Dragon Ball: Atak na Saiyana

Atak Dragon Ball na Saiyana to kolejna gra z formatem najbardziej klasyczne RPG i z dala od akcji, którą mają inne tytuły. Jednak masz walkę, w której możesz wybierać tylko postacie do walki. W ten sam sposób możesz wybrać formę walki, w przeciwnym razie pozostaje Ci tylko zadbać o ulepszenie postaci i niektórych obszarów miasta Saiyan.

dołącz do naszego kanału telegram