Skip to content

Jak pobrać i zainstalować PokéRadar dla Pokemon GO za darmo na moim Androidzie

16 de maj de 2023

Pokémon GO to gra, która stała się światowym boomem, w której wielu użytkowników zarówno Androida, jak i iOS jest na tropie Pokémonów, nierzadko przechodzi się przez park lub plac i zobaczyć wielu ludzi z telefonami komórkowymi w ręku i podążających za wskazówkami od Pokémona, z pokestopu.

Gra w wyszukiwanie Pokémonów komplikuje się, gdy pokeballe są pełne lub chcemy mieć więcej kosmicznego pyłu, lub gdy mamy zaległości w zdobyciu konkretnego Pokémona, dlatego jest bardzo ważne i konieczne, aby mieć dostępny Pokéradar, W każdym razie dzisiaj mamy kompletny przewodnik dotyczący Pokémon GO

Od kilku tygodni ulice zapełniają się ludźmi, którzy wychodzą łapać Pokémony. Jeśli grasz w grę o modzie od kilku dni, zauważyłeś już, że istnieją stworzenia, które są niezwykle łatwe do znalezienia i inne, które w zależności od obszaru, w którym się znajdujemy, mogą być bardzo trudne do zlokalizowania, chociaż do tego Pomożesz z botem?.

Na szczęście pojawiają się narzędzia, które mogą nam pomóc w ulepszaniu tej gry. Dziś zobaczymy jak pobierz PokéRadar na Androidaaby ułatwić nam uzupełnianie Pokédexu.

Indeks()

Co to jest Poke Radar?

Kilka dni temu pisaliśmy o tym radar do pokemon go. Jest to aplikacja opracowana dzięki współpracy wszystkich graczy na całym świecie, która może być bardzo pomocna, jeśli chodzi o wiedzieć, gdzie ukrywają się te pokemony, które nam się opierają.

Jego działanie jest bardzo proste. Wskazujemy, gdzie na świecie jesteśmy i W wyszukiwarkę wpisujemy typ Pokémona Czego szukamy. Natychmiast mapa pokazuje nam Pokémony tego typu, które zostały znalezione w pobliżu, wskazując datę schwytania i trenera, który go zlokalizował.

Fakt, że Pokémon pojawił się w określonym miejscu, nie gwarantuje 100%, że jeśli do niego pójdziemy, to go znajdziemy. Ale biorąc pod uwagę, że zwykle pojawiają się one kilka razy w tej samej witrynie, jasne jest, że w przypadku tej aplikacji zwiększamy nasze szanse na znalezienie określonych stworzeń.

Poké Radar Go działa przez twoje Strona internetowa, ale jest tak wielu użytkowników, którzy próbują wejść, że czasami kończy się to niepowodzeniem. W takich przypadkach możemy użyć pobrać aplikację na telefon komórkowy.

Pobierz PokéRadar na Androida

Poké Radar ma już darmową aplikację, którą możesz pobrać z APP Store i ogłasza to Wkrótce będzie dostępna na Androida w sklepie Google Play. Dopóki nie nadejdzie ten moment, jedyne, co możemy zrobić, to Pobierz APK PokéRadar na Androida.

Współpraca z innymi trenerami: Poké Radar działa dzięki współpracy trenerów. Jeśli chcesz wziąć udział, możesz również zapisać, gdzie i kiedy znalazłeś określonego Pokémona, więc z pewnością pomożesz innym trenerom w ukończeniu ich Pokédexu.

Dodatkowo każdy z użytkowników może zagłosować, aby odnotować, czy informacje podane przez innych są prawdziwe, czy fałszywe. Jeśli określona lokalizacja pokemona otrzyma wiele minusów, ta lokalizacja jest automatycznie usuwana z mapy, aby uniemożliwić ludziom spacery bez sensu.

Wręcz przeciwnie, zdobywanie pozytywnych głosów może być dobrym sposobem na wygraną pozytywna reputacja w twoim promieniu działania. Coś, co może być niezwykle korzystne, jeśli ty niantyczny w końcu postanawia aktywować funkcję wymiany pokemonów z innymi graczami.

pokemon go na androida

Inne sposoby lokalizowania Pokémonów: Poké Radar staje się bardzo popularny, ale nie jest to jedyna aplikacja tego typu, jaką możemy znaleźć. Niedawno pisaliśmy o pokecrewktóry działa w bardzo podobny sposób, chociaż w tej chwili nie ma aplikacji i działa tylko przez nią Strona internetowa.

dołącz do naszego kanału telegram