Skip to content

Gdzie mogę znaleźć wszystkie odpowiedzi i rozwiązania gry Logo Quiz?

13 de październik de 2022

Gry, w których można znaleźć nazwy marek z ich logo, są bardzo modne, ale odkrywanie ich wszystkich to misja prawie niemożliwadlatego dzisiaj przedstawiamy Ci rozwiązania quizu Logo Bubble Games.

Mówiąc o tej grze, możemy powiedzieć, że istnieje bardzo podobna, zwana Emoji Quiz, więc jeśli jesteś fanem tego typu gier, polecamy Spójrz na to do tego

Tego typu gry są dostępne na iOS i Androida i oferują nam dobrą czas rozrywki i zabawy sam lub z przyjaciółmi.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią gry, w które mogą grać w dowolnym momencie ze swojego telefonu komórkowego, z pewnością jesteś na bieżąco i pobierasz sporo uzależniaNa przykład możemy wspomnieć, że jedną z gier, która stała się bardzo uzależniająca w tym czasie, była gra Candy Crush Saga.

Niezależnie od tego, czy jesteś graczem, który lubi gry wieloosobowe, czy tego typu gry, takie jak te, o których już wspominaliśmy, które są zręczne?Tutaj zostawimy ci kilka sztuczek, które bardzo ci pomogą.

W MiraComoHacerlo zawsze chcemy Ci pomóc, dlatego oferujemy Ci samouczki, które pomogą Ci od zwiększenia szybkości Twojego Androida w grach, do samouczków, które Ci pomogą szybko pokonaj poziomy.

Niektóre odpowiedzi mogą się nieco różnić w zależności od zainstalowanej wersji i przeprowadzonych aktualizacji, ale mamy nadzieję, że Rozwiązania Logo Quiz od Bubble Games które zostawimy, może pomóc ci kontynuować ukończenie poziomów i ukończyć grę.

Jak zobaczysz, są logo na każdy gust. Niektóre są łatwo rozpoznawalne na całym świecie, ale inne mogą: trudniej się dowiedzieć. Znajdziemy wszystko, od popularnych marek odzieżowych i spożywczych po emblematy europejskich klubów piłkarskich i drużyn futbolu amerykańskiego.

Jeśli zakrztusiłeś się logo i nie możesz dalej się rozwijać, nie martw się, mamy nadzieję, że rozwiązania, które zostawiamy poniżej pomóc Ci.

Gry Bąbelkowe Logo Quiz to jeden najbardziej wciągających gier w tej chwili

Na pewno zaskoczyłeś siebie patrząc wszystkie loga które widzisz na ulicy, jeśli tak, to już uległeś i uzależniłeś się od tej gry.

Mechanika Logo quizu To bardzo proste. Pokazano nam logo lub część logo marki i musimy spróbuj dowiedzieć się, do jakiej firmy należy.

Oczywiście najpierw widzimy logo łatwo rozpoznawalny i szybko posuwamy się do przodu, ale wraz ze wzrostem poziomu trudności wzrasta.

Jeśli lubisz tego typu gry, możesz pobierz go bezpośrednio ze sklepu Google Play Jeśli masz Urządzenie z Androidem.

chatka do pizzy na skype

Najlepsze rozwiązania Bubble Games Logo Quiz poziomy od 1 do 16

Od czasu do czasu pojawiają się przed nami gry, które zamienić się w modęi nagle widzimy, że wszyscy przyjaciele, rodzina, a nawet my sami uzależniamy się od nich.

Rzeczywiście, w tym konkretnym przypadku chcieliśmy porozmawiać o jednym z tych, które podbiły serca publiczności, tak zwanym Logo Quiz, który wymaga od ciebie pokazania, ile wiesz o logo, które reprezentują wiele najbardziej znanych firm z całej planety.

Chociaż prawdą jest, że w niezbyt odległej przeszłości znaliśmy już niektóre gry podobne do Logo Quiz, kiedy dziś o tym mówimy platforma rozrywkowarobimy to bezpośrednio na jednym, który pokazuje nam kilka logo na poziomie.

I w którym będziemy musieli pokazać, że znamy wszystkie, a przynajmniej zdecydowaną większość tych logotypów, aby móc przejść poziom. Ale to nie tylko loga firm, ale także symbole produktów uznanych na całym świecie, drużyn piłkarskich, superbohaterów i wielu innych.

Zasadniczo interesującą rzeczą w Logo Quiz jest to, że przedstawia nam obrazi musimy zgadywać, co reprezentuje.

Oczywiście, jak zostawiamy za sobą poziomy początkowezauważymy, że loga zaczynają być coraz mniej znane większości z nas i wtedy będziemy musieli maksymalnie wyostrzyć rozum.

Sprawdź każdy ze szczegółów, liter i innych elementów, które zawierają, aby upewnić się, że jesteśmy w obecność jednego z nich a nie od innej, która jest na tyle podobna, żeby nas zmylić.

KitKat master card

Ale dlaczego Logo Quiz jest tak uzależniające? Wyjaśnimy ci to tutaj.

Zasadniczo możemy powiedzieć, że Logo Quiz uzależnia, ponieważ nie będziemy mogli opuścić logo bez wskazania do jakiej firmy, produkt lub słynna referencja, a system korzystania z gry jest dość prosty.

Kiedy bierzemy litery od tych, które są nam oferowane, aby utworzyć słowa, i zgodnie z ich trudnośćotrzymamy punkty.

Jeśli w każdym razie nie wiemy, co to za słowo, to zawsze mamy kilka ciekawych sztuczek na ten temat wśród których możemy wymienić

Na przykład te, które mają związek z pokazywaniem liter jeden po drugim, ten, który wybieramy ze wszystkich, lub dlaczego nie, bezpośrednio pomiń to logo, pozostawiając je rozwiązane, jeśli go nie znamy.

Jeśli mamy kogoś, kto może nam pomóc, możemy to pominąć, ale zostaw to niedokończone dopóki nie odejdziemy, a tym samym nie stracimy zebranych monet.

Jak mogę pobrać Logo Quiz krok po kroku?

Jeśli po przeczytaniu całego artykułu związanego z Logo Quiz chcesz spróbować szczęścia i zobaczyć jaka jest twoja wiedza? o niektórych z głównych logo na świecie, zachęcamy do pobrania gry przez sklep Google, aby w ciągu kilku minut można było cieszyć się nią na swoim terminalu z Androidem.

dołącz do naszego kanału telegram