Skip to content

Jak łatwo sprawdzić, czy zostałem zablokowany na Skype?

23 de luty de 2021

Skype Jest to jedno z najważniejszych i najbardziej użytecznych narzędzi komunikacji na świecie. Dzięki temu narzędziu użytkownicy mogą nawiązywać i odbierać połączenia, a także pisać teksty i nagrywać wideo połączenia, wśród wielu innych funkcji, które możesz wykonać z innymi użytkownikami tej samej platformy.

Jednak, jak w każdej sieci społecznościowej, użytkownicy, którzy chcą to zrobić, poza usunięciem siebie, mogą również blokować i ograniczać, a nawet ukrywać, abyś nie miał z nimi żadnego kontaktu. Podobnie, istnieją pewne metody, dzięki którym możesz dowiedzieć się, czy to, co dzieje się z konkretnym kontaktem, jest to, czy nie.

Z naszego urządzenie internetowe a nawet mobilnie, możemy używać i monitorować działanie narzędzi oferowanych przez Skype. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach i narzędziach.

Jak sprawdzić, czy użytkownik zablokował Cię w Skype

W przypadku Skype’a nie ma ostatecznego sposobu sprawdzenia, czy użytkownik ma, czy nie zablokowany. Istnieją jednak różne odniesienia, za pomocą których możemy zweryfikować te informacje. Aby móc sprawdzić, czy użytkownik zablokował Ci dostęp do tego narzędzia komunikacji, zwróć uwagę na następujące wskazówki.

W jakim stanie są wspomniane kontakty

To jedna z pierwszych wskazówek, które pomogą ci rozszyfrować tę zagadkę. Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest zlokalizowanie wspomnianych użytkowników w kontaktach Skype, aby móc następnie dokonać porównania i zweryfikować, czy jest w nich. Jeśli ta osoba znajduje się na tej liście, możesz ją rozróżnić po zielonej ikonie, z którą się pojawi.

Możliwe jednak, że w ten sam sposób pojawia się na żółto, co oznacza, że ​​dana osoba nie zarejestrowała żadnego typu czynność. Z drugiej strony, jeśli pozycja, która się pojawia, jest czerwona, oznacza to, że kontakt nie chce, aby został przerwany przez żaden kontakt.

Kluczowym czynnikiem, który może dać ci wszystkie potrzebne wskazówki, jest to, że obok zdjęcia profilowego tego kontaktu pojawi się znak zapytania. Może to oznaczać 2 rzeczy: po pierwsze, ten kontakt nie został zarejestrowany w domenie Platforma, i dlatego wysłana przez Ciebie prośba o dodanie jej do kontaktów oczekuje na akceptację lub druga, co w efekcie Cię zablokowało.

Zrób test, wysyłając wiadomość

To kolejna dość skuteczna i szybka opcja, która może zakończyć wszystkie Twoje wątpliwości. Aby rozpocząć, wystarczy wyszukać wspomnianego użytkownika na swojej liście kontaktów, a następnie rozpocząć prywatny czat.

Kontynuuj pisanie wiadomości, którą chcesz wysłać i naciśnij klawisz Enter. Po wysłaniu, jeśli zauważysz, że wspomniana wiadomość nie jest wysyłana, ale mimo wszystko, twój połączenie internetowe działa idealnie, może to oznaczać, że zostałeś zablokowany na liście kontaktów drugiej osoby.

niebieski projekt skype

Czy możesz zobaczyć jego zdjęcie profilowe?

Jest to jeden z najprostszych sposobów sprawdzenia, czy druga osoba Cię zablokowała lub wyeliminowała, i zwykle w ustawieniach zabezpieczeń osób w tej sieci społecznościowej, jeśli nie masz określonego kontaktu na swojej liście, nie będzie to możliwe aby zobaczyć lub wyświetlić dowolny typ dane osobowe, takie jak zdjęcia, wiadomości, połączenie itp.

Dzięki ustawieniom bezpieczeństwa wielu użytkowników może czuć się bezpieczniej na tej platformie. Wykorzystaj to, co najlepsze przybory oraz korzyści, które oferuje ta platforma i nadal ciesz się jej dobrą obsługą dzięki wskazówkom, które tutaj zostawiliśmy.

dołącz do naszego kanału telegram