Skip to content

Jak łatwo dostosować okładki polecanych artykułów na Instagramie

22 de luty de 2021

Na Instagramie dostępnych jest wiele narzędzi, które mogą nam pomóc w odwiedzaniu o wiele więcej i nadać naszemu profilowi ​​szczególnego charakteru. Na przykład mamy słynne historie, które możemy publikować co 24 godziny, w których możemy dodawać zdjęcia, filmy, muzykę i wiele innych dekoracji. Widząc jego przydatność, w tym artykule pokażemy Jak łatwo dostosować okładki polecanych artykułów na Instagramie.

Kiedy podkreślamy jedną z naszych historii na Instagramie, to dlatego, że chcemy, aby przyciągała uwagę naszych obserwujących, a także zachęcamy więcej osób do obserwowania nas na naszym koncie. Coś, co może ci pomóc dalej ulepszaj polecane historieDodaje uderzające okładki i właśnie tego nauczymy Cię w tym artykule.

Jak dostosować okładki polecanych historii na Instagramie?

Dziś możemy powiedzieć, że mamy wiele sieci społecznościowych i mediów, ale jasne jest, że bardzo niewiele z nich jest tak kompletnych jak Instagram ze wszystkimi jego uderzającymi opcjami. I to nie tylko pozwala nam pozostać w kontakcie z kimkolwiek chcemy, ale udostępniać wysokiej jakości treści w kilku krokach.

Możemy nawet rozwinąć naszą działalność i usługi z pomocą swoich słynnych kont firmowych, które są niewątpliwie bardzo przydatne. Ale jest jeden aspekt, z którego wszyscy w pewnym momencie zaczęliśmy korzystać: podkreślanie historii w profilu. Co możemy teraz zrobić, aby te prezentowane historie przyciągały dużo więcej uwagi? Cóż, możemy spróbować umieścić okładki, które odnoszą się do tematu.

Dzięki temu zarówno obserwujący, jak i inni odwiedzający Twój profil będą mogli łatwo rozpoznać każdą prezentowaną historię i dowiedzieć się, co mogą w niej znaleźć. Kroki prowadzące do tego są bardzo proste i pokażemy Ci poniżej.

Kroki, aby dostosować polecane okładki historii na Instagramie

Podobnie jak inne funkcje Instagrama, plik konfigurowanie polecanych historii na Instagramie jest bardzo łatwe. Ponadto pomoże ci łatwo i szybko mieć więcej wizyt w swoich historiach. Kroki, które musisz wykonać, to:

  • Przede wszystkim przejdź do swojego profilu na Instagramie z aplikacji.
  • Znajdź się w swoim kanale.
  • Przejdź do polecanej historii, do której chcesz dodać okładkę.
  • Naciśnij trzy kropki na dole.
  • Spośród opcji wybierz „Edytuj polecaną historię”.
  • W sekcji konfiguracji zobaczysz u góry okładkę historii.
  • Naciśnij «Edytuj okładkę».
  • Możesz wybrać między zdjęciami z historii lub wybrać jedno z galerii.
  • Dobrze wyrównaj obraz tak, aby był dobrze umieszczony na okładce.
  • Gdy jesteś zadowolony z wyniku, naciśnij „Gotowe”.

To wszystko! Po wykonaniu tych kroków co do joty, zobaczysz okładkę swojej polecanej historii w widocznej części na Twoim profilu na Instagramie. Jeśli nie możesz korzystać z aplikacji Instagram na telefonie komórkowym, w razie potrzeby możesz również przesłać historie na Instagram z komputera.

Wskazówki dotyczące umieszczania okładek polecanych historii na Instagramie

Nie tylko wystarczy przykryć swoje historie, ale szczegóły tkwią w tym, jak je umieścisz. Aby odnieść prawdziwy sukces, należy wziąć pod uwagę kilka szczegółów.

smartfon z instagramem i ręką

Na przykład, jeśli masz wiele historii w tym samym czasie, okładki powinny mieć coś, co je identyfikuje, ale jednocześnie przyciągać wzrok. Możesz także skorzystać z takich aplikacji, jak Canva pomóc w tworzeniu wysokiej jakości okładek z łatwością. I jeśli to możliwe, upewnij się, że wszystko ma ten sam motyw, to znaczy, że okładki i inne aspekty profilu łączą się i identyfikują Cię spośród innych.

Możesz także skorzystać z szablonów, które dają wyobrażenie, jak to zrobić zaprojektuj własne okładki, oprócz nadania opowieści odpowiedniej nazwy. Jak widać, edytowanie polecanych historii na Instagramie wymaga pracy, ale jest tego warte.

Zachęcamy Cię do przekonania się, jak wspaniale jest edytować swój profil na Instagramie i mamy nadzieję, że w pełni wykorzystasz narzędzia, które daje nam Instagram.

dołącz do naszego kanału telegram