Skip to content

Jak umieszczać, zmieniać i modyfikować okładki polecanych relacji na Instagramie

1 de styczeń de 2023

Dodawanie lub przesyłanie historii na Instagram to coś, co wszyscy wiemy, jak to zrobić. Jest to znacznie proste i na pierwszy rzut oka mamy świetne różnorodność opcji, aby nadać opowieściom wyjątkowy charakter że idziemy w górę

Ale jeśli chcemy zmień lub zmodyfikuj najważniejsze informacje na Instagramie raz przesłane? Ten temat zobaczymy poniżej.

Chociaż kiedy pojawili się po raz pierwszy, wszystko wskazywało na to, że nie odniosą sukcesu, jaki zakładali ich twórcy, krok po kroku historie Instagrama stały się jedną z najpopularniejszych treści w tej sieci społecznościowej, do tego stopnia, że ​​mogliśmy zebrać kilka zdjęć w jedną historię lub publikację.

Z biegiem czasu, nawet z Instagrama, nalegali, dodając wszelkiego rodzaju treści, które możemy dodać, takie jak możliwość łączenia różnych sieci społecznościowych i możliwość ustawienia wyróżnionych relacji na naszym profilu.

Modyfikuj historie na Instagramie

Teraz możemy mówić o zaletach tej potężnej sieci społecznościowej, a najczęściej używanym ze wszystkich są niewątpliwie historie na Instagramie, w których możesz mieć kilka dostępnych sztuczek, takich jak czarne tło w historiach. nie możemy temu zaprzeczyć wszyscy korzystamy z tej fajnej funkcji.

Z pewnością natknąłeś się na kilka profili, które prawie nie mają zdjęć lub nie mają ich wcale, ale to Są pełne historii na Instagramie.

Nie możemy zaprzeczyć, jak wygodne są do pokazania naszym znajomym wszystko, co robimy w ciągu dnia bez wrzucania tylu zdjęć na nasz profil, które pozostaną na zawsze.

Trwają 24 godziny, a następnie są usuwane na zawsze.coś, co jest całkiem pozytywne, aby dać miejsce na przesyłanie nowych historii.

Chociaż jest wiele osób, które narzekają, że po przesłaniu historii, a potem ją wyróżniają Nie mogą go modyfikować ani usuwać. Poniżej zobaczymy, jak powinniśmy to zrobić.

Dodaj polecane historie na Instagramie

Zasadniczo szczególna cecha wyróżnionych na Instagramie ma związek z faktem, że są do tego zdolni zostań dłużej w profilu z konta na Instagramie osoby, która je przesłała.

Nie znikają w ciągu 24 godzin, ale zostają tam na czas nieokreślony i że w Sklepie Play są już aplikacje, które mogą pomóc Ci dostosować i ulepszyć historię.

Prawda jest taka, że ​​pomimo trudności, jakie mogą mieć niektórzy użytkownicy, dodanie tych historii do profilu jest dość proste, bo na początek Musisz tylko przesłać historię w taki sam sposób, jak każdą inną, z symbolu +, który pojawia się u góry Instagrama po lewej stronie Twojego profilu.

Kiedy podzielisz się historią, możesz go zmodyfikować, aby się wyróżniał. W tym celu wystarczy przejść do swojego konta na Instagramie, później do odpowiedniego profilu, a tam zobaczysz, że pojawiają się wszystkie publikacje i informacje o Twoim koncie.

Powyżej jest to symbol +, który pozwala nam przesyłać historie do tej sekcjijak normalni.

usuń polecaną historię na Instagramie

Różnica polega na tym, że kiedy klikniemy ten +, ustawimy historie jako polecane. Będziesz musiał wybierz ten, który Ci się podoba, aby był widoczny dla osób odwiedzających Twój profil, i za kilka sekund zostanie podświetlony.

Jak widzieliście, dodanie polecanej historii jest bardzo proste, a co najważniejsze, mamy dokładnie to samo dostępne funkcje niż na tradycyjnych kondygnacjachponieważ możemy je usunąć, ponownie opublikować itp., dzięki czemu Twoje historie będą widoczne dla Twoich obserwujących, a dlaczego nie dla wielu innych.

Oczywiście pamiętaj, że polecane historie, w przeciwieństwie do zwykłych, nie są widoczne z głównej strony Instagrama, a jedynie wchodząc w profil tego konkretnego użytkownika. Nie trać z oczu tego szczegółu, ponieważ nie jest on drugorzędny.

Jak zmienić najważniejsze informacje na Instagramie

Jeśli chodzi o moc modyfikować lub zmieniać historię na Instagramie który został już przesłany. W rzeczywistości po udostępnieniu w sieci społecznościowej nie można wprowadzić żadnych modyfikacji. Musisz być całkowicie pewien przed udostępnieniem, ponieważ nie ma możliwości modyfikacji tego, co przesłałeś później.

Dlatego trochę podsumowując: nie można zmień lub zmodyfikuj najważniejsze informacje na Instagramie. Dodawanie nowych historii do tych, które już masz jako najciekawsze momenty, jest bardzo łatwe, a także możesz tworzyć albumy z najciekawszymi wydarzeniami, aby zachować je w pamięci.

W ten sposób za każdym razem, gdy ktoś wejdzie na Twój profil możesz cieszyć się wszystkimi historiami na Instagramie, które masz w nim, na różne tematy, to świetny sposób na uporządkowanie zdjęć, zwłaszcza gdy masz ich dużo.

Jak usunąć wyróżnienie historii na Instagramie

Sposób usunięcia polecanej historii jest w rzeczywistości znacznie prostszy, niż możesz sobie wyobrazić. Wszystko co musisz zrobić to kliknij historię, którą chcesz usunąć a potem zobaczysz, że pojawi się przycisk z napisem „Usuń”, naciśnij ten przycisk, który znajduje się na dole ekranu i to wszystko.

Nie trzeba usuwać historii, aby móc dodawać inne. możesz dodawać historie do tych, które już masz tworząc w ten sposób rodzaj albumu lub bezpośrednio dodając nowe indywidualne historie.

Możliwość tworzenia „albumów” jakby to były historie jest bardzo dobre, gdy masz kilka zdjęć z jakiegoś wydarzenia lub gdy byłeś na wakacjach itp.

przesłać wideo na Instagram

Czy udało Ci się dodać polecane historie do Instagrama za pomocą tego krok po kroku, którego Cię nauczyliśmy?

dołącz do naszego kanału telegram