Skip to content

Jak łączyć obrazy twarzy w FaceApp z iPhone’a lub Androida?

13 de październik de 2021

Aplikacja FaceApp to edytor zdjęć, który oferuje wiele narzędzi tworzyć zabawne kreacje Aby pokazać znajomym lub przesłać ją na swoje konto na Facebooku, ta aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, a tutaj możemy Ci pomóc, abyś mógł w pełni ją wykorzystać.

Co należy zrobić, aby połączyć moją twarz z twarzą znanej osoby na FaceApp?

Dzięki tej aplikacji możesz tworzyć zabawne kombinacje swojej twarzy z twarzą sławnej osoby, ta opcja to jedna z opcji oferowanych przez FaceApp, służy to nie tylko temu, by wyglądać jak staruszek; Aby to osiągnąć nie musisz zbytnio komplikować, możesz to łatwo zrobić na dowolnym z następujących urządzeń:

Z Androida

Jest bardzo łatwy w użyciu, twórcy tej aplikacji uczynili ją bardzo przyjazną dla użytkowników dowolnego telefonu z Androidem. Aby móc użyć tego efektu na swoim urządzeniu, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Wyszukaj FaceApp w swoim PlayStore i pobierz go, musisz mieć co najmniej 12 GB dostępnej przestrzeni, aby ta aplikacja działała wydajnie na Twoim telefonie komórkowym.
 2. Po zainstalowaniu kliknij go, aby wejść i zaakceptuj uprawnienia, o które będzie prosić, takie jak dostęp do galerii.
 3. W ten sposób wyśle ​​Cię do galerii, abyś mógł wybrać zdjęcie, które chcesz edytować, za pomocą jednej z różnych opcji edycji, które oferuje ta aplikacja.
 4. Wybierając zdjęcie przechodzimy do menu edycji, przejdź na dół tego i Wybierać „Zmiana twarzy”.
 5. Zostaniesz zapytany, czy chcesz połączyć je z innym zdjęciem z Twojej galerii, czy ze zdjęciem sławnej osoby, wybierz to, które wolisz, w tym przypadku zdjęcie sławnej osoby.
 6. Spowoduje to przekierowanie do listy, na której zobaczysz imiona celebrytów, które możemy wybrać, gdy już wybierzesz sławną osobę, kliknij imię i zobaczysz wszystkie zdjęcia dostępne do połączenia, wybierz jedno, klikając opcję „użyj”, a następnie „zastosuj”.
 7. Zobaczysz na swoim ekranie zdjęcie już połączone ze słynnym który wybrałeś, jeśli Ci się spodobało, kliknij Zapisz i gotowe.

aplikacja na twarz

Z iPhone’em

Również ta aplikacja możesz go mieć na swoim iPhonie bez większego problemu, ponieważ jest również kompatybilny z systemami iOS. Aby móc użyć tego efektu, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Pobierz FaceApp przez App Store, w tym przypadku, aby aplikacja działała płynnie, będziesz potrzebować co najmniej 4 GB wolnego miejsca.
 2. Wejdź do aplikacji, stamtąd zapyta Cię, czy chcesz, aby weszła do Twojej galerii, po prostu musisz udzielić pozwolenia na kontynuowanie.
 3. Wybierz obraz ze swojej galerii, który chcesz połączyć ze słynną.
 4. Przejdź na dół menu i wybierz „Zamiana twarzy”.
 5. Zapyta Cię, czy chcesz połączyć je z innym zdjęciem z Twojej galerii, czy ze zdjęciem znanej osoby, wybierzesz drugą opcję.
 6. Po wybraniu tej opcji zobaczysz listę z nazwiskami celebrytów, z których możemy wybierać. Jeśli nie możesz znaleźć nazwiska celebryty, którego szukasz, możesz go łatwo wyszukać w opcji wyszukiwania u góry ekranu.
 7. Gdy już zdecydujesz, z którym słynnym połączyć Twoje zdjęcie, wystarczy kliknąć jego nazwę, aby zobaczyć zdjęcia, które możesz wybrać, naciśnij „użyj” w tym, który lubisz najbardziej.
 8. Następnie kliknij Zastosuj i voila, Twoje zdjęcie zostanie edytowane, jeśli wynik był taki, jaki chciałeś, kliknij „Zapisz” a to wyśle ​​je bezpośrednio do Twojej galerii.

połącz znane twarze na faceapp

Jak dodać twarz dziecka z moją twarzą z aplikacji FaceApp?

Dzięki FaceApp możesz wykorzystać tę zabawną opcję, aby pokazać znajomym jak wyglądasz jako dziecko? lub jak Twoje przyszłe dziecko może zobaczyć, po prostu umieszczając filtr twarzy dziecka na zdjęciu, na którym jesteś dorosły. Aby to zrobić, wystarczy wykonać następujące proste kroki:

Zdjęcia z galerii

 1. Pobierz FaceApp na swoje urządzenie.
 2. Po pobraniu wprowadź toi zezwól mu na dostęp do Twojej galerii.
 3. Wybierz zdjęcie, które chcesz edytować z galerii, lub zrób nowe zdjęcie za pomocą aparatu aplikacji, gdy to zrobisz, wyśle ​​Cię do menu edycji.
 4. W menu spójrz na dolną część opcji „Pokaż buzię dziecka” i kliknij na to.
 5. Zobaczysz na ekranie, że zdjęcie, które wcześniej wybrałeś, całkowicie się zmieniło, zobaczysz siebie jakbyś naprawdę był dzieckiem. Możesz kontynuować edycję tego obrazu, po prostu wejdź w opcje edycji, tam możesz wybrać między filtrami wewnętrznymi, użyj tego, który najbardziej Ci się podoba.
 6. Naciśnij Zapisz, jeśli podoba Ci się zdjęcie i gotowy.

Co zrobić, aby edytować obraz w FaceApp, aby usunąć przebarwienia skóry?

Dzięki aplikacji FaceApp możesz również edytować swoje zdjęcia aby usunąć te irytujące plamy na skórze, aby wyglądały znacznie lepiej, aby to osiągnąć wystarczy wykonać te proste czynności:

 1. Zainstaluj FaceApp, jeśli nie masz go na swoim urządzeniu.
 2. Wejdź do aplikacji i nadaj jej uprawnienia potrzebne do działania, głównie umożliwiające dostęp do Twojej galerii.
 3. Wybierz z galerii zdjęcie, które chcesz edytować, lub zrób nowe zdjęcie bezpośrednio.
 4. Spójrz na dół menu edycji dla opcji „Usuń przebarwienia z twarzy”, kliknij to, aby rozpocząć.
 5. Następnie zobaczysz swoje zdjęcie z kilkoma narzędziami do edycji obok, możesz ich użyć, aby wyeliminować widoczne niedoskonałości, możesz wybrać filtr, który najlepiej Ci odpowiada.
 6. Kliknij „Zastosuj” Aby zobaczyć wynik, jeśli podobał Ci się wynik, po prostu naciśnij Zapisz, aby przejść do swojej galerii i to wszystko.

aplikacja mobilna faceapp

Jak najlepiej umieścić zdjęcie mężczyzny na zdjęciu kobiety za pomocą FaceApp?

W aplikacji FaceApp możesz zobaczyć, jak postrzegasz siebie jako płeć przeciwną, czyli jeśli jesteś mężczyzną jak byś wyglądała jako kobieta?, lub odwrotnie. Aby osiągnąć tę opcję, możesz wykonać następujące czynności:

 1. Wejdź do aplikacji FaceApp, po aktywowaniu uprawnień, abyś mógł wejść do aplikacji obrazów z galerii
 2. Teraz wprowadź zdjęcie z galerii do aplikacji.
 3. Na pasku narzędzi masz kilka opcji, między innymi zmianę płci, kliknij tutaj.
 4. Natychmiast, aplikacja wyrzuci Ci nowe zdjęcie, który nadejdzie wraz ze zmianą płci.
 5. Naciśnij go, aby wyświetlić pasek edycji, edytuj go według własnych upodobań.
 6. Jeśli chcesz zapisać zdjęcie, wystarczy kliknąć Zastosuj i tutaj Zapisz obraz.

Jak zapisać lub zastosować efekt nowej twarzy w FaceApp?

W przypadku zastosowania i zapisania efektów FaceApp na nowej twarzy bardzo łatwo to zrobić, Wystarczy wykonać te proste czynności:

 1. Wejdź do aplikacji FaceApp.
 2. W galerii znajdź zdjęcie, które chcesz edytować lub zrób nowe zdjęcie.
 3. Gdy jesteś w menu edycji, wybierz filtry, które chcesz do niego zastosować, możesz wybierać spośród szerokiej gamy opcji, takich jak:
  • Filtry uśmiechu, okulary i brody.
  • Zmiana wieku.
  • Edytuj niedoskonałości.
  • Plama.
  • Dodaj tatuaże.
  • Zmień płeć.
 4. Wybierz filtr i baw się z tymi ustawieniami mieć lepsze wyniki.
 5. Naciśnij „Zastosuj” i jeśli jest tak, jak chciałeś kliknij „Zapisz”.