Skip to content

Jak krok po kroku odzyskać i zmienić hasło Wallapop z telefonu komórkowego lub komputera

2 de styczeń de 2023

Wallapop to aplikacja na urządzenia mobilne, która nabiera rozpędu wśród aplikacji w swojej kategorii. W tej aplikacji możesz wyszukiwać prawie każdy produkt, którego potrzebujesz kupić to. Lub, jeśli to konieczne, umożliwia publikowanie przedmiotów w celu ich sprzedaży zgodnie z określonymi specyfikacjami.

Na czym polega Wallapop i jakie są jego zalety?

walapop to założona w 2013 roku hiszpańska firma oferująca platformę przeznaczoną do kupna i sprzedaży używanych produktów pomiędzy użytkownikami za pośrednictwem Internetu. Wykorzystuje geolokalizację oferowaną przez urządzenia mobilne, dzięki czemu użytkownicy mogą kupować i sprzedawać w oparciu o ich bliskość geograficzną za pośrednictwem aplikacji.

Ten można zainstalować zarówno na smartfonach, jak i innych urządzeniach, takich jak tablety czy komputery stacjonarne, dzięki czemu możesz zabrać ją ze sobą i mieć pod ręką, kiedy tylko chcesz lub potrzebujesz.

W 2014 roku podpisała z AtresMedia umowę handlową typu media for equity. W 2015 roku była to firma z wyższy dochód kapitałowy Hiszpanii, w sumie 1.000 milionów dolarów.

Pomimo filtrów, przez które przechodzą przedmioty wystawione na sprzedaż, było ich kilka przypadki nielegalnych produktów sprzedawane za pośrednictwem tej słynnej aplikacji jako leki, co zmusiło Ministerstwo Zdrowia i Hiszpańską Agencję Leków do ostrzeżenia przed niebezpieczeństwem, jakie to pociąga za sobą.

iz poważne konsekwencje na które są narażeni w przypadku sprzedaży między osobami fizycznymi. Dlatego musisz być bardzo ostrożny przy zakupie produktu, ale jeśli miałeś problemy, istnieje sposób na zakwalifikowanie sprzedawców na Wallapop, a tym samym postaraj się nie mieć problemów lub ponownie kupować od tego typu osób.

Ta aplikacja wykorzystuje Twoje dane identyfikacyjne, a także Twoje pozycjonowanie GPS usprawnić proces kupna – sprzedaży. Ale, jak każda aplikacja, która zasługuje na utworzenie konta osobistego, ma szansę, na którą wszyscy jesteśmy skłonni się zakochać.

Tak, dokładnie o czym myślisz. Istnieje taka możliwość zapomnijmy jakie jest nasze hasło. Więc jeśli tak się stało i potrzebujesz dostępu do swojego konta Wallapop, ten przewodnik będzie bardzo pomocny.

Tylko będziesz musiał wykonaj kroki które wskażemy poniżej, aby móc odzyskać hasło Wallapop i jednocześnie je zmienić.

Kroki, które należy wykonać, aby dowiedzieć się, jak łatwo i szybko odzyskać hasło Wallapop

Pierwszym krokiem do odzyskania hasła Wallapop, a tym samym dostępu do konta, jest otwarcie aplikacji. I natychmiast kliknij przycisk z napisem „Zaloguj się” lub „Początek sesja”. W ten sposób będziesz mógł zauważyć, że pod polami, w których zwykle umieszczasz swoje dane, znajduje się dodatkowa opcja.

Ta dodatkowa opcja mówi: „Zapomniałem hasła”, więc jeśli chcesz odzyskać lub zmienić hasło, wystarczy je nacisnąć. I automatycznie aplikacja Nowe hasło zostanie wysłane na Twój adres e-mail. To hasło będzie dla nas tymczasowe.

Będziemy musieli po prostu uzyskać dostęp do adresu e-mail, którego użyliśmy podczas rejestracji w Wallapop i poszukać wiadomości ze wspomnianej platformy. Powinniśmy nawet sprawdzić folder spam w przypadku, gdy nasz e-mail wysłał wiadomość do tej kategorii.

Po uzyskaniu tego nowego tymczasowego hasła możemy uzyskać dostęp do naszego konta Wallapop, tak jak zawsze. Teraz, aby móc to zmienić na hasło osobiste (I łatwy dla nas do zapamiętania), będziemy musieli udać się do naszego osobistego obszaru. Lub innymi słowy do miejsca, w którym zmieniamy nasze zdjęcie profilowe i nazwę użytkownika.

W naszym obszarze osobistym będziemy eksplorować, aż znajdziemy opcję z napisem: „Hasło” i klikniemy ją. W ramach tej opcji będziemy musieli tylko Podążaj za wskazówkami że ta sama aplikacja pokazuje nam zmianę hasła na jedno z naszych upodobań.

podłącz zsynchronizuj telefon komórkowy z komputerem

Zalecamy, aby wybrane przez Ciebie hasło było takie możesz łatwo zapamiętać. W każdym razie to hasło można wyczuć poprzez przypomnienie. Przykład: Znaczące daty, imiona postaci, imiona zwierząt domowych, kolory Twojego domu… ​​Wszystko, co możesz zapamiętać, rozglądając się, może być przydatne.

I to wszystko!Po tym wszystkim będziesz mógł nie tylko odzyskać hasło Wallapop. Ale ty też się nauczyłeś Jak mogę zmienić to hasło? umieścić taki, który łatwiej zapamiętasz. W tym momencie możesz ponownie wejść na swoje konto.

dołącz do naszego kanału telegram