Skip to content

Jak korzystać z YouTube Music w trybie nawigacji w Mapach Google

15 de kwiecień de 2021

Wiele razy szukamy bawić się podczas wykonywania różnego rodzaju zadań. To ważne, ponieważ człowiek jest zwierzęciem stricte społecznym, które zawsze stara się szybko porozumieć z sąsiadem.

Technologia ma uratował nieskończone ilości istnień, zarówno ludzi, jak i zwierząt. Dzieje się tak, ponieważ z upływem czasu mogliśmy tworzyć coraz bardziej złożone urządzenia, które zaczęły pozostawiać dobre efekty w życiu człowieka. Na przykład jedną z najbardziej prymitywnych technologii jest ogień, który pozwolił nam ewoluować od diety zbierackiej do siedzącej.

Inny przykład tego i najważniejszy dzisiaj, to komputery. Są one obecne na wiele, wiele sposobów i prawie zawsze mamy je blisko w postaci laptopów i telefonów komórkowych smartfonów. Te dwa to urządzenia, do których wszyscy mają dostęp prawie codziennie i automatycznie. Ludziom bardzo trudno jest nie sprawdzać telefonu zaraz po przebudzeniu.

Co to są aplikacje typu „Mapy” i „GPS”

Sposób, w jaki można nauczyć się obsługi komputera i telefonu komórkowego jest w rozpowszechnianiu informacji. Ich rola jest w tym bardzo ważna, ponieważ nowoczesna technologia pozwala nam niemal natychmiast przesłać wiadomość tekstową lub graficzną z jednej strony świata na drugą, za pośrednictwem Internetu i wszystkich korzyści, jakie niesie. Przykładem tego, jak pomagają, są aplikacje GPS i Mapy.

Ludzie od lat czterdziestych mają wysyłka różnych typów urządzeń technologicznych do miejsca. Urządzenia te mają wiele funkcji, a ponieważ w naszych technologiach istnieje koncepcja natychmiastowej łączności, pomagają w zadaniach, które musimy wykonywać na co dzień. Urządzenia te mają różne funkcje, od dystrybucji telewizji kablowej, przez prognozę pogody i przewodniki, które pomogą Ci zlokalizować.

Tymi przewodnikami po to, by móc Cię zlokalizować są mapy satelitarne, które są pobierane przez sztuczne satelity, którymi były wymienione powyżej urządzenia. Wzywa się satelity specjalizujące się w robieniu zdjęć i wysyłaniu ich na ziemię, aby pomagały ludziom GPS lub globalny system pozycjonowania (Globalny system pozycjonowania / lokalizacji).

Co to są Mapy Google

Zwykle satelity GPS współpracują z terminalami, które są również nazywane GPSiw nich rozpowszechniają informacje graficznie. Mapy Google to aplikacja, którą gigantyczna firma technologiczna Google wyznaczyła dla swojego systemu GPS. Ta aplikacja nie wymaga do działania terminala typu GPS, wystarczy mieć smartfon. Ważne jest, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać Mapy Google.

Ta aplikacja jest bezpłatna i możesz nauczyć się ją pobierać w wersji Lite i jego pełna wersja, który zajmuje nieco więcej miejsca w telefonie. Ta aplikacja jest stale aktualizowana każdego dnia, ponieważ każdego dnia na ulicach zachodzą zmiany. Dla osób, które wiedzą, że nie będą miały połączenia z Internetem, ważne jest, aby nauczyły się korzystać z Map Google w trybie offline, bez połączenia z Internetem.

osoba korzystająca z mapy

Jak możemy korzystać z YouTube Music w trybie nawigacji w Mapach Google?

To bardzo łatwe zadanie, które wykonamy w mniej niż 5 szybkich krokach. Przede wszystkim musimy wiedzieć, jak pobrać najnowszą wersję Map Google na Androida lub iOS. Następnie z poziomu ekranu wyświetlanego w trybie nawigacji przesuniemy palec w górę, aby wyświetlić kolejne menu opcji. Na końcu znajduje się przycisk konfiguracji.

Tam zobaczysz opcję, która mówi „Pokaż sterowanie odtwarzaniem multimediów”. Dasz go palcem, a następnie pokaże Ci różne odtwarzacze, które możesz wybrać do słuchania muzyki, między innymi uznany odtwarzacz Google, jakim jest YouTube Music.

Teraz, następnym razem, gdy otworzysz tryb nawigacji w Mapach Google, będziesz mógł zobaczyć elementy sterujące odtwarzaniem u dołu ekranu. Jeśli przesuniesz w górę, zobaczysz, że elementy sterujące rozszerzają się i pozwalają wybierać różne utwory, a nawet umożliwia otwarcie aplikacji YouTube Music.