Skip to content

Jak wyświetlić liczbę utworów w Apple Music — zarządzaj zawartością

29 de grudzień de 2021

Apple Music jest jednym z najlepsze platformy streamingowe muzyki tam dzisiaj. Jednak lepszym niż Apple Music jest Spotify, ale są ludzie, którzy z pewnych rzeczy wolą korzystać z Apple Music znacznie częściej. Dzięki tej platformie muzycznej możesz zobaczyć liczbę utworów, które masz na swoim koncie Apple Music.

Z aplikacji Apple Music na telefony komórkowe i z programu na komputery ludzie mogą pobierz muzykę do słuchania offline. Wkrótce pokażemy Ci, czego potrzebujesz, aby wiedzieć, ile utworów pobrałeś na swoje konto Apple Music.

Czego potrzebujesz, aby wiedzieć, ile utworów masz w Apple Music?

Aby zobaczyć liczbę utworów pobranych na konto Apple Music, nie musisz mieć wielu rzeczy. Tylko musisz mieć takie rzeczy jak połączenie internetowe, uzyskaj dostęp do konta Apple Music i pobierz program lub aplikację Apple Music.

To jedyne rzeczy, które musisz wiedzieć, ile utworów pobrałeś na swoje urządzenie. Z urządzeń, które nie mają aplikacji Apple Music, nie możesz poznać tego typu rzeczy, ponieważ z sieci nie ma możliwości pobrania piosenek Czego jeszcze słuchasz?

Zamiast tego z aplikacji każdy, kto ma konto Premium Apple Music, będzie miał możliwość pobrania. Należy zauważyć, że jeśli jesteś użytkownikiem Spotify i chcesz przełączyć się na muzykę ApplePowinieneś wiedzieć, że istnieje sposób na przeniesienie wszystkich twoich list odtwarzania.

Jak sprawdzić liczbę utworów, które masz w Apple Music?

Kiedy wiesz, czego potrzebujesz, aby zobaczyć, ile utworów pobrałeś na swoje konto Apple Music Premium, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak zobaczyć tego rodzaju rzeczy. Następnie zobaczysz szczegółowo, jak zobacz całkowitą liczbę piosenek Apple Music które masz na swoim iPhonie, iPadzie lub komputerze.

Jeśli masz iPada lub iPhone’a

Urządzenia mobilne, takie jak iPhone i iPad, są najczęściej używane do słuchania muzyki z platformy Apple Music. To dlatego, że można je nosić wszędzie, mają wystarczająco dużo miejsca do przechowywania i dlatego, że mają dużą objętość. Zwróć uwagę na następujący proces, aby zobaczyć ilość swoich piosenek:

 1. Znajdź aplikację Apple Music
 2. Zaloguj się do swojego konta Apple Music
 3. Teraz przejdź do części, która mówi „Biblioteki”
 4. Wpisz tekst „Utwory” w „Albumach”
 5. Na koniec kliknij „Pobrane”, a zobaczysz wszystkie pobrane utwory

osoba używająca iPhone'a

Aby zobaczyć pełną liczbę utworów, które masz na swoim urządzeniu, musisz dodać te, które znajdują się w sekcji „Albumy” i te, które znajdują się w sekcji „Utwory”. Wynik, który daje Ci konto, będą to wszystkie utwory, które pobrałeś.

Jeśli nie masz żadnych utworów z Apple Music pobranych na urządzenie, nie martw się. Spójrz na następujący proces dla wiesz, jak pobierane są piosenki:

 1. Otwórz aplikację Apple Music
 2. Znajdź piosenkę, którą chcesz pobrać
 3. Odtwórz utwór i poszukaj w pobliżu opcji „Pobierz”

Z komputera

Z komputera jest o wiele łatwiej znać liczbę piosenek co pobrałeś na Twoim urządzeniu. Na komputerach z Apple Music można korzystać pobierając program lub pobierając iTunes. Zwróć jednak uwagę na następujące wskazówki:

 1. Otwórz program iTunes
 2. Idź prosto do menu
 3. Teraz w menu wejdziesz do sekcji „Wyświetlacz”
 4. Następną rzeczą jest wpisanie „Pokaż status”
 5. Stamtąd przejdź na górę tego okna, a zobaczysz wszystkie pobrane utwory

Ważne jest, abyś wiedział, że Apple Music nie ogranicza utworów do pobrania, tak jak podaje to Spotify. Oprócz tego, dzięki Apple Music istnieje sposób na przeniesienie swoich utworów z Apple Music do Spotify, jeśli pewnego dnia zdecydujesz się zmienić platformę muzyczną.

komputer stacjonarny

Nawiasem mówiąc, jeśli masz problemy z pobieraniem utworów z Apple Music lub z drugiej strony, masz kłopoty z widzeniem liczby piosenek Co jest nie tak. Masz do dyspozycji witrynę pomocy technicznej Apple Music. W tym miejscu znajdziesz informacje o wszelkiego rodzaju problemach, które pojawiają się podczas korzystania z platformy.

Jak sprawdzić, ile miejsca zajmują Twoje utwory Apple Music?

Utwory pobrane do Apple Music są przechowywane jako pamięć podręczna. Aby więc dokładnie wiedzieć, ile zajmują miejsca, musisz przejść do ustawień aplikacji. W przypadku komputerów nie ma możliwości znać ilość zajmowanego miejsca utwory pobrane w Apple Music.