Skip to content

Jak odzyskać hasło Apple ID, jeśli go zapomniałem lub nie pamiętam

25 de lipiec de 2023

To dla nas coś nowego lub rzadkiego, że w pewnym momencie naszego życia do nas docierają omijać hasła lub bardzo ważne dane związane z naszymi kontami osobistymi lub urządzeniami, które uniemożliwiają nam dostęp do nich i powodują straszną chwilę udręki i bezradności.

Marka Apple jest dla nas wyjątkiem, ponieważ wszyscy Urządzenia marki Apple jeździsz, będzie potrzebny Twój Apple ID. Nie ma znaczenia, czy chodzi o odblokowanie iPada, iPoda, komputera Mac, czy odblokowanie iPhone’a. Wszystkie używają tej samej metody identyfikacji, aby uzyskać dostęp do twoich aplikacji i danych osobowych.

Z tego powodu ten przewodnik będzie bardzo pomocny. jeśli zapomniałeś, jaki był identyfikator których używałeś we wszystkich swoich produktach Apple. Ponieważ w krótkich, dobrze szczegółowych i wyjaśnionych krokach możesz nauczyć się go odzyskiwać. Tak szybkie i łatwe jak obliczenie 2 za 3!

Kroki, które należy wykonać, aby dowiedzieć się, jak odzyskać mój Apple ID

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby odzyskać swój Apple ID, jest przejdź do witryny Apple ID. Możesz to znaleźć za pomocą szybkiego wyszukiwania w Internecie, używając jego nazwy. Następnie po wejściu na stronę internetową zauważysz, że po prawej stronie znajduje się niebieski przycisk. Ten przycisk zawiera słowa: „Zarządzaj swoim Apple ID”.

Po zlokalizowaniu będziesz musiał kliknąć go myszą, a zostaniesz natychmiast przekierowany do nowego okna. Ponadto, Zostaną wyświetlone dwie różne opcje: Zapomniałeś hasła? lub zapomniałeś swojego Apple ID?

Aby kontynuować, musisz kliknąć: zapomniałaś swój Apple ID?. Ankieta z różnymi danymi do wypełnienia pojawi się automatycznie przed Tobą, chociaż nie jest konieczne ich wypełnienie. Pamiętaj tylko, aby podać swoje imię, nazwisko i podstawowy adres e-mail.

Jeśli masz i chcesz go umieścić, możesz również dodać poprzednie adresy e-mail, ale znowu nie jest to konieczne, ponieważ do tego potrzebujesz tylko głównego adresu e-mail lub tego, który masz w tej chwili, co oczywiście musi być powiązane z Twoimi kontami lub urządzeniami Apple.

Teraz na końcu tego kwestionariusza kliknij przycisk u dołu strony z napisem: „Dalej”. Automatycznie platforma powinna mieć zlokalizował Twój Apple ID.

Jeśli tak, zostaną ci przedstawione dwie opcje odzyskania identyfikatora: odzyskaj go przez e-mail, używając pytań bezpieczeństwa. W ten sposób wybierasz najbardziej praktyczny sposób na odzyskanie swojego Apple ID.

E-mail lub pytania bezpieczeństwa?

Jesteś tym, który ma łatwość ich wykonania, ponieważ obie opcje są ważne, to tylko kwestia wybierz opcję, z którą czujesz się najbardziej komfortowo.

W przypadku wybrania Potwierdzenie email. Będziesz musiał szybko wprowadzić swój adres e-mail Hotmail i sprawdzić, czy dotarła wiadomość z linkiem do strony internetowej Apple. Samo kliknięcie pozwoli ci ponownie uzyskać dostęp do swojego Apple ID.

A jeśli z drugiej strony wybrałeś opcję Odpowiedz na pytania bezpieczeństwa. Następnie będziesz musiał odpowiedzieć na pytania, które wcześniej ustaliłeś. Należy podkreślić, że będziesz musiał odpowiedzieć dokładnie tak, jak ustaliłeś wcześniej, w przeciwnym razie nie będą one ważne.

żółty kubek i ipad na stole

Czy Apple kwestionuje ustalone na początkuna wypadek gdybyś znalazł się w takiej sytuacji, możesz szybko i łatwo odzyskać hasło do identyfikatora bez konieczności wybierania adresu e-mail.

Dlatego odpowiedzi muszą być dokładnie takie same, jak wpisałeś w dniu, w którym Apple zażądał ich ustalenia, w przeciwnym razie nie będą miały żadnej ważności, aw najgorszym przypadku Twoje urządzenie może zostać zablokowane, ponieważ najprawdopodobniej tak zaczynasz podejrzewać, że jesteś intruzem.

I to wszystko!Teraz znów możesz cieszyć się wszystkimi zaletami swojego Apple ID. A jeśli musisz powtórzyć proces ponownie, teraz już wiesz jak odzyskać identyfikator Apple szybko i łatwo. W rzeczywistości możesz nawet pomóc swoim przyjaciołom na wypadek, gdyby mieli ten sam problem.

dołącz do naszego kanału telegram