Skip to content

Zalety i wady iPada, Air, Mini, Pro oraz wykorzystania ich do nauki, pracy lub wypoczynku

25 de wrzesień de 2023

iPad to jedno z najbardziej efektownych urządzeń, cieszące się dużym zainteresowaniem i oferujące doskonałą jakość odtwarzania, jaką oferuje Apple. Od czasu jego wprowadzenia w 2010 r. postrzeganie jego możliwości zmieniało się na przestrzeni lat. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem aktualnych urządzeń w tej kategorii, możesz przejść tutaj i je obejrzeć.

Możesz oglądać Netflix i sortować e-maileale zdaliśmy sobie sprawę, że pod maską iPada kryje się mnóstwo mocy, która czasami pozostaje niewykorzystana.

Ten artykuł został napisany po iPadzie Pro firmy Apple i koncentruje się na tym, jak najlepiej wykorzystać skróty na iPadzie nieprofesjonalnym.

Bez wątpienia ostatni i prawdopodobnie najlepsze tablety Apple Pro To właśnie one, zdaniem firmy, mogą pełnić funkcję urządzenia typu laptop, a także tabletu.

Ale jest dostarczany bez klawiatury, a konfiguracja iOS oznacza, że ​​nie ma opcji dla gładzika ani myszy. Nie różni się zbytnio od zwykłych iPadów, o których większość z nas kłamie, umieszczając je w domu lub w teczce w pracy.

Zalety i wady obecnych iPadów

Wyjaśnienie iPadów komórkowych

Jeśli masz iPada z obsługą sieci komórkowej (lub chcesz go kupić), będziesz mógł połączyć się z Internetem za pomocą połączenia 4G/3G.

O ile Twoja karta SIM jest zarejestrowana u operatora sieci. Ta funkcja jest przydatna, gdy nie masz łatwo dostępnej sieci Wi-Fi. Niektórzy sprzedawcy oferują iPady z umowami na telefony komórkowe Są to magazyny Carphone,

Synchronizacja systemu operacyjnego

Najlepszą rzeczą w iOS, jeśli masz iPhone’a lub Maca, jest synchronizacja między urządzeniami iOS. Linia odpowiedników pakietu MS Office firmy Apple.

Jak Aplikacje iWork, Pages, Keynote i Numbers, działa zarówno na komputerach Mac, jak i PC (więcej o tym później). Wszystkie dokumenty, nad którymi pracujesz, są synchronizowane za pośrednictwem iCloud (więcej o Cloud Storage porozmawiamy poniżej).

Magazyn w chmurze

Biorąc pod uwagę przenośność i Bezprzewodowa dostępność iPadapozwala oprzeć przepływ pracy na przechowywaniu w chmurze.

Oczywiście zależy to od tego, czy Twoja firma posiada zasady przechowywania plikówwięc być może będziesz musiał zapisywać pliki na bieżąco, aby móc nad nimi pracować na iPadzie.

E-mail

Oczywiście musisz skonfigurować pocztę e-mail dla iPada, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. The Aplikacja pocztowa w pakiecie Apple To schludny i czysty sposób na uporządkowanie wiadomości e-mail. Możesz także dodać osobiste i służbowe e-maile od kilku różnych dostawców.

Wydajność

Aplikacje zwiększające produktywność mogą odnosić się do zestawów produktów określonej firmy, takiej jak Apple, Microsoft lub Google.

Mogą odnosić się do unikalnych i przydatnych aplikacji, takich jak Evernote czy Todoist. Nawiasem mówiąc, obie są świetnymi aplikacjami do organizowania pracy, robienia notatek i katartycznego zaznaczania rzeczy na bieżąco.

Narzędzia zwiększające produktywność Apple dla iPada

Jeśli chcesz skorzystać z Narzędzia zwiększające produktywność Apple zamiast tego odzwierciedlają programy Word, Excel i PowerPoint: Pages, Numbers i Keynote.

Działają one doskonale w całym ekosystemie Apple. Jeśli więc jesteś także użytkownikiem komputera Mac i iPhone’a, może to być lepsze korzystać z aplikacji Apple Zamiast uwzględniać produkty Microsoft, TZależy to również od tego, czego wolisz używać..

Konferencja wideo

Gdy nadejdzie aktualizacja iOS 12, w FaceTime pojawi się nowa funkcja, która umożliwi rozmowy wideo z maksymalnie 32 osobami.

Do tego czasu najlepszym miejscem na rozpoczęcie będzie Skype. Jest ich wiele bezpłatne aplikacje do rozmów wideo które są przydatne do pracy na iPadzie.

Zdalny dostęp do pulpitu

osoba korzystająca ze zdalnych funkcji iPadów

Istnieje również przydatna technologia, która pozwala na zdalny dostęp do całego komputera z iPada. Dopóki komputer jest włączony, nawet jeśli w pracy znajduje się wiele kilometrów dalej, możesz korzystać z a aplikacji zdalnego dostępu dosłownie sterować komputerem i przeglądać go na tablecie.

dołącz do naszego kanału telegram