Skip to content

Jak odzyskać usunięte pliki, zdjęcia i filmy na iPhonie lub iPadzie bez tworzenia kopii zapasowej

3 de kwiecień de 2023

To normalne, że od czasu do czasu Usuńmy zdjęcia i filmy z naszego urządzeniaalbo dlatego, że potrzebujemy miejsca, ponieważ nie jesteśmy dokładnie zainteresowani tym, co usuwamy, a często dlatego, że jesteśmy źli i usuwamy pewne zdjęcia, które przywołują złe wspomnienia, lub po prostu dlatego, że ich nie lubimy.

Ale potem, kiedy tego żałujesz, ponieważ czasami za tym tęsknimy, ponownie rozważamy naszą decyzję o usunięciu tych plików, ponieważ przez większość czasu nie jesteśmy w stanie odtworzyć tę samą jakość zdjęcia lub filmu, które usunęliśmy.

Ale w niektórych przypadkach nie jesteśmy bezpośrednimi winowajcami utraty tych plików, czasami zostawiamy telefon w spokoju, a osoba trzecia zaczyna go używać bez wiedzy lub bez zamiaru usunąć coś dla nas ważnego z naszej galerii, bez naszej zgody lub autoryzacji.

Na szczęście w iOS odzyskanie usuniętych plików nie jest wcale trudne, ponieważ te pliki nie są całkowicie usuwane na jakiś czas, ale są przechowywane w sekcji aplikacji do zdjęć i na szczęście przez chwilę możesz odzyskać te pliki.

Następnie nauczymy, jak odzyskać usunięte zdjęcia na iPhonie w bardzo prosty i szybki sposób, postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, a zobaczysz, jak w krótkim czasie odzyskasz wszystko zdjęcia i filmy usunięte z iPhone’a.

Jak odzyskać usunięte zdjęcia i filmy z iPhone’a?

Ogromną zaletą systemu operacyjnego iOS iPhone’a jest to, że po usunięciu zdjęcia lub filmu pozostaje ono w formacie coś w rodzaju kosza na śmieci że tak powiem, przez około czterdzieści dni, co pozwala nam łatwo odzyskać te pliki na wypadek, gdybyś tego żałował.

  • Jedyne, co musisz zrobić, aby odzyskać usunięte zdjęcie na iPhonie, to przejść do aplikacji Zdjęcia lub Zdjęcia, a następnie wybrać opcję Albumy, która znajduje się po prawej lub dolnej stronie.
  • Następnie musisz ponownie przesunąć palcem po wszystkim, a zobaczysz menu, w którym znajduje się wiele różnych opcji.
  • Jedna z tych opcji mówi Usunięto, kliknij na nią.
  • Teraz, jak zobaczysz, masz wszystkie pliki, które usunąłeś lub usunąłeś i przez czterdzieści dni będziesz miał czas na ich odzyskanie, gdy miną te dni, niestety nie będziesz mógł odzyskać tych plików ponownie.

Kopie zapasowe na iPhonie

Kopie zapasowe uratowały życie niejednej osobie to rodzaj z powrotem Z pewnością możesz mieć nie tylko swoje pliki, zdjęcia czy filmy, ale także czaty, dokumenty, notatki głosowe i inne pliki multimedialne, które musisz usunąć z urządzenia, aby wykorzystać miejsce, które zajmują na coś innego.

Ale to z kolei wiesz, że przydadzą ci się w bliższej lub dalszej przyszłości.

Idealnie byłoby, gdybyś faktycznie miał kopię zapasową wszystkich swoich plików, od zdjęć, które usuwasz z urządzenia są również usuwane z iCloud, więc to nie jest opcja, poza tym jest lepsza.

srebrny iPad, złoty iPhone, niebieski iPod

Czy Dysk Google to dobra opcja?

na Dysku Google, możesz zapisać wszystkie zdjęcia bez problemów iw żadnym momencie nie musisz się martwić o ich utratę.

Obecnie najlepsza opcja do zrobienia kopie zapasowe to niewątpliwie chmura. Podobnie Dysk Google nie jest jedyną opcją, ponieważ istnieje kopia zapasowa zdjęć, Dropbox, Box itp.

Dlatego bardzo wygodnie jest pobrać Dysk Google, dzięki czemu możesz być znacznie spokojniejszy usuniesz plik przez pomyłkę.

Chociaż nie tylko możesz być winny usuwania plików, czasami nasze dzieci biorą nasze urządzenia bez pozwolenia i zaczynają nagrywać rzeczy, których nie powinny.

Twoje ważne pliki, zdjęcia lub filmy mogą tam spaść, a jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy, odzyskanie ich z kosza może zająć czterdzieści dni, w związku z tym cała zawartość zostanie utracona.

Oprócz tego, co wspomniano powyżej, istnieje wiele aplikacji, które byłyby bardzo pomocne w odzyskaniu usuniętych zdjęć, jest Photo Recovery, Google Photos i CM Backup, aplikacje, które niewątpliwie mogą ci pomóc wyjść z kłopotów.

dołącz do naszego kanału telegram