Skip to content

Jak korzystać z Psiphon 2021 na Androidzie

15 de czerwiec de 2022

Jeśli zazwyczaj czytasz wszystkie nasze artykuły, to przekonasz się, że w ciągu ostatnich miesięcy lub przynajmniej tygodni dużo rozmawialiśmy o niektórych z nich, kładąc szczególny nacisk na dzisiejszą sprawę. Psiphon, popularna aplikacja VPN, która umożliwi użytkownikom dostęp do wielu funkcjizwłaszcza związanych z możliwością udostępnienia darmowego internetu na Androidzie, o ile poprawnie go skonfigurowaliśmy.

Jeśli jesteś jednym z wielu użytkowników, którzy w pewnym momencie mieli zamiar mieć darmowy Internet, musisz wiedzieć, że dzięki Psiphon dostęp do tego typu usług jest naprawdę łatwy. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić ustawienia APN i Proxy, które są podstawowymi elementami tego. W każdym razie w tym artykule pokażemy Ci krok po kroku, jak korzystać z Psiphon 2021 na Androidziezaczynając od pobrania APK aplikacji bezpośrednio z tego linku.

Poza tym, o czym już wspomnieliśmy, w ten sam sposób musisz wiedzieć, że będziesz musiał spełnić niektóre poprzednie wymagania, takie jak posiadanie określonego APN i proxy internetowego, jeśli chcesz, aby system działał całkowicie tak, jak jest. Ten artykuł. Oczywiście wiemy, że każda firma telefoniczna i kraj mają inne profile APN, ale to tylko szczegół, ponieważ Wszelkie zmiany w tym zakresie można wprowadzić bezpośrednio z samej aplikacji, w Ustawieniach, Sieciach komórkowych, Nazwy punktów dostępu lub APN.

Jak skonfigurować Psiphon 2021

Po wejściu do APN wystarczy otworzyć Psiphona i dokonać konfiguracji, o której mówiliśmy, aby ten system łączył się z wcześniej utworzonym i zweryfikowanym APN. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do opcji systemu, wybrać Stany Zjednoczone po wyświetleniu monitu o lokalizację, a następnie dotknąć opcji Więcej opcji. Później będziesz musiał zaznaczyć dwie opcje, jeśli chcesz uzyskać darmowy Internet na Androida. Pierwsza to Połącz przez port HTTP, a następnie Użyj ustawień sieciowych systemu.

Po przygotowaniu konfiguracji musisz wrócić do głównego ekranu Psiphon, a następnie kliknąć opcję Start, która w końcu uruchomi system, aby się połączyć. Niewiele jest więcej szczegółów, które musimy brać pod uwagę w tego typu sytuacji. Poza tym zawsze musisz pamiętać, że musisz mieć konkretny APN i proxy swojej firmy telefonicznej, podczas gdy poniżej, Pokażemy Ci szczegóły dotyczące krajów i firm telefonicznych kompatybilnych z tym systemem..

Ten krok po kroku, którego Cię właśnie nauczyliśmy, działa w następujących krajach: Haiti, Gwatemala, Brazylia, Portoryko, Nikaragua, Portoryko, Dominikana, Ekwador, Chile, Panama, Dominikana, Ekwador, Gwatemala, Hiszpania, Boliwia, Argentyna, Paragwaj, Wenezuela, Meksyk, Peru, Honduras, Salwador lub Urugwaj. W pozostałych krajach nie potwierdziliśmy działania krok po kroku, choć w każdym razie trzeba liczyć się z tym, że może bez problemu zadziałać.

Jeśli chodzi o firmy telekomunikacyjne, z którymi możemy skorzystać z tego krok po kroku, musimy wspomnieć konkretnie: Entel, Nuestro, TIM, Oi Móvil, WOM, Telcel, AT&T, Unefon, Virgin Mobile, Claro, Movistar, Tigo, Digicel, RED, Tuenti MX, True, Personal, Nextel z Ameryki Łacińskiej itp.. Jeśli masz pytania dotyczące innych firm lub krajów w szczególności, wystarczy zostawić nam komentarz na ten temat, abyśmy mogli zaoferować Ci wszystkie informacje w tym zakresie.

Jak przyspieszyć Internet Psiphon

Rzeczywiście, jednym z najskuteczniejszych sposobów na maksymalne przyspieszenie połączenia internetowego Psiphona jest wykonanie sztuczki, którą wielu uważa za niezbędną, nawet jeśli chodzi o inne aplikacje korzystające z Internetu, czyli nadanie im priorytetu poprzez zamknięcie wszystkich inni. W takich przypadkach należy unikać otwierania jednocześnie kilku aplikacji wymagających Internetu, takich jak Facebook, Messenger, Snapchat, aby cały przepływ Internetu był skoncentrowany wyłącznie na Psiphon. Następnie zaleca się zamknięcie wszystkich aplikacji, aby Internet natychmiast przyspieszył.

Z drugiej strony i chociaż jasne jest, że wielu użytkowników chce za wszelką cenę uniknąć wydawania pieniędzy, w szczególności nie mamy wątpliwości, że wersja Premium lub Pro Psiphona jest naprawdę tego warta, prawdopodobnie znacznie więcej niż inne obecne aplikacje Premium. . Musisz liczyć się w tego typu sytuacji, tak naprawdę, aby uzyskać ulepszoną wersję Psiphona, wystarczy wejść do sklepu Google Play, wyszukać oryginalną aplikację, a następnie zdecydować się na płatną opcję.

Zwykle dzięki tym dwóm niezwykle prostym sztuczkom, których właśnie Cię nauczyliśmy, powinieneś mieć lepsze codzienne wrażenia podczas korzystania z Psiphona, I nie mamy wątpliwości, że Ty również odczujesz różnicę w działaniu, po prostu wypróbowując system.. Wszystko, co musisz wtedy zrobić, to skorzystać z niego, aby zamknąć aplikacje działające w tle lub alternatywnie bezpośrednio wyszukać płatną wersję Psiphona.

Czy udało Ci się skorzystać z tego krok po kroku na telefonie komórkowym dzięki Psiphon?

dołącz do naszego kanału telegram