Skip to content

Jak korzystać z Awebera lub narzędzia „E-mail Marketing”? | ucz się łatwo

1 de kwiecień de 2022

Aweber jest jednym z najpopularniejszych dostawców usług e-mail marketingu. To narzędzie pozwala użytkownikowi tworzyć lepszą komunikację cyfrową, wysyłając pocztę do swoich klientów, kontaktów lub subskrybentów. Funkcja Awebera to automatyczne tworzenie e-maili i strony docelowe. To narzędzie będzie wyświetlane na Twojej stronie internetowej poprzez rodzaj reklamy. Gdzie możesz zaoferować usługę lub zasób za darmo w zamian za uzupełnienie danych przez klientów.

Jakie są zalety korzystania z „e-mail marketingu” firmy Aweber?

Aweber to bardzo kompletna platforma jeśli chodzi o narzędzia e-mail marketingu, jest to bardzo skuteczne narzędzie do tworzenia, organizowania i optymalizacji kampanii e-mail marketingowych. Ponieważ jest bardzo łatwy i szybki w użyciu.

Posiada wiele zalet, które pozwalają dotrzeć do klientów, którzy mogą być zainteresowani ich usługami. Ale również ta platforma pozwala projektować, analizować i automatyzować e-mailei strony docelowe. Do którego Twoi klienci są przekierowywani po uzupełnieniu swoich danych.

Przeciągnij, aby dodać

Aweber jest narzędziem łatwym w obsłudze, jego interfejs jest bardzo intuicyjny, więc nie będziesz potrzebować wcześniejszej wiedzy, aby go poprawnie używać. Jedną z wielu jego zalet jest to, że może: personalizuj swoje e-maile i korzystaj z narzędzi edycyjnych. Co pozwoli Ci dodawać nagłówki, tekst, przyciski, obrazy lub filmy do swoich e-maili. Wystarczy przeciągnąć element, który chcesz dodać, i umieścić go w preferowanym miejscu.

Szablony i automatyczne e-maile

Jedną z największych zalet platformy Aweber jest to, że ma szeroką gamę konfigurowalne szablony, które wyglądają profesjonalnie. Szablony te są bardzo łatwe w użyciu i można je edytować, przeciągając i upuszczając elementy. Ponadto nie musisz się martwić o to, jak można go wyświetlać na różnych urządzeniach, ponieważ szablony Awebera dostosowują się wizualnie na każdym urządzeniu.

Nieograniczone przechowywanie obrazów

Na tej platformie nie będziesz musiał martwić się o przechowywanie. Więc powinieneś czuć się wolny dodaj tyle zdjęć, ile chcesz do swojej galerii zdjęć. Platforma Aweber oferuje nieograniczone przechowywanie obrazów. Możesz więc dodać wszystkie zdjęcia, które chcesz mieć pod ręką, aby użyć ich w wiadomości e-mail, gdy ich potrzebujesz.

Z jakimi platformami Aweber może się synchronizować, aby udostępniać dane?

Jeśli chcesz zintegrować usługi na platformie, powinieneś wiedzieć, że Aweber umożliwia synchronizację Twojej usługi z innymi platformami, takimi jak Facebook, WordPress, Paypal i LeadPages. Umożliwi to Tobie dane Twoich subskrypcji, a tym samym wykorzystanie tych danych do tworzenia kampanii lub innych rodzajów marketingu na tych platformach.

osoba pisząca na laptopie

Czy rozpoczęcie korzystania z Awebera kosztuje?

Jedną z korzyści płynących z korzystania z platformy Aweber jest to, że możeszzacznij od darmowej subskrypcji. Dzięki temu wraz z rozwojem firmy lub marki możesz przenieść ją do wersji Pro, w której musisz płacić miesięczną opłatę.

Chociaż możesz zacząć na platformie z darmową subskrypcją, pamiętaj, że ten rodzaj abonamentu ma limit 500 subskrybentów. Więc po wyczerpaniu tego limitu będziesz musiał przejść na płatną subskrypcję. Jednak najbezpieczniejsze jest to, że gdy osiągniemy 500 subskrybentów, już generujesz dochód.

„Wersja Pro”

Na platformie Aweber masz możliwość startu z bezpłatną subskrypcją lub płatną subskrypcją. Płatna subskrypcja to tak zwana Wersja Pro Awebera. Do którego masz dostęp od początku lub gdy osiągniesz limit subskrybentów, którzy mają darmowy abonament. Jeśli zdecydujesz się zacząć od wersji Pro, powinieneś wiedzieć, że Aweber oferuje bezpłatny okres próbny przez miesiąc.

Aweber ma szeroką gamę planów, z których możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim możliwościom finansowym. Każdy plan ma limit subskrybentówwięc cena będzie zależeć od liczby subskrybentów, których chcesz objąć.

Najbardziej podstawowy plan ma koszt 16, 15 $ miesięczniei ma limit 500 subskrybentów. Podczas gdy najwyższy plan kosztuje 146,15 USD miesięcznie i pozwala mieć około 10 001-25 000 subskrybentów. Ponadto możesz płacić miesięczne, kwartalne lub roczne rozliczenia, w zależności od metody płatności, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

dołącz do naszego kanału telegram