Skip to content

Jak grać w YouTube w tle na Androidzie lub iPhonie bez instalowania aplikacji (przykład)

28 de luty de 2021

YouTube jest siecią społecznościową odtwarzanie wideo przez doskonałość. Ponad dwa miliardy użytkowników na całym świecie odzwierciedla znaczenie, jakie ma dla internautów. Ponadto oferuje plan premium, który umożliwia dostęp do ekskluzywnych treści, takich jak filmy, seriale i filmy dokumentalne.

Jedną z zalet płacenia za YouTube Premium jest to, że możesz odtwarzać filmy w tle ze smartfona. Jednak zwykli użytkownicy serwisu nie korzystają z tej opcji, co dla wielu jest problemem. Powodem jest to, że większość treści YouTube można oglądać bez konieczności oglądania wideo.

Niektórzy ludzie uciekają się do korzystania z drugorzędnych aplikacji, które mogą być ciężkie i trudne do pobrania. Ale nie martw się! Dziś bezpłatnie nauczymy Cię, jak słuchać YouTube w tle nie trzeba niczego instalować.

Jak odtwarzać filmy z YouTube’a w tle na Androidzie?

 1. Do tego procesu aplikacja YouTube nie jest potrzebna, wystarczy przeglądarka. Musisz otworzyć Google Chrome lub jakąkolwiek inną przeglądarkę, którą masz na swoim urządzeniu. Następnie przechodzisz do witryny YouTube.
 2. Naciśnij przycisk z trzema kropkami znajdujący się w prawym górnym rogu. Zostanie wyświetlona seria opcji, które musisz kliknąć „Zobacz jak komputer”.
 3. Gdy to zrobisz, interfejs strony YouTube będzie taki sam, jak pojawia się po wejściu z komputera.
 4. Znajdujesz film, którego chcesz posłuchać i go odtwarzać.
 5. Po aktywowaniu tej opcji, gdy wrócisz do ekranu głównego telefonu, będziesz mógł słuchaj dalej wideo. Odtwarzanie będzie kontynuowane nawet po zablokowaniu ekranu.
 6. Jeśli wideo zatrzymuje się po wyjściu z przeglądarki, naciśnij przycisk „Odtwórz” na pasku powiadomień, aby kontynuować odtwarzanie. Możesz go również zatrzymać w dowolnym momencie.

Jak mogę uniknąć zmiany filmów za każdym razem, gdy jeden z nich się kończy?

Głównym problemem związanym z tą metodą jest to, że po zakończeniu filmu musisz wejść do przeglądarki, aby odtworzyć inny. Praktycznym sposobem rozwiązania tego problemu jest tworzenie list odtwarzania.

aplikacja youtube

Możesz zaprojektuj je w aplikacji YouTube a następnie wprowadź swoje konto Google w przeglądarce. Listy odtwarzania zostaną zapisane i będziesz cieszyć się ulubionymi utworami bez przerw.

Jak słuchać wideo z YouTube’a w tle na iPhonie?

W systemie operacyjnym iOS przeglądarka Google Chrome nie jest przydatna do przeprowadzania tego procesu. Jeśli wykonasz tę samą procedurę na iPhonie przy użyciu przeglądarki Chrome wideo zatrzymuje się w pewnym momencie. W takim przypadku istnieją dwa sposoby odtwarzania wideo YouTube w tle:

Za pośrednictwem przeglądarki Dolphin Browser

 1. W App Store można znaleźć różne opcje, najczęściej używaną przeglądarką jest Przeglądarka Dolphin. Po pobraniu i zainstalowaniu proces będzie bardzo prosty, nawet bardziej niż na Androidzie.
 2. Wchodzisz na stronę YouTube w przeglądarce Dolphin, szukasz interesującego Cię wideo, odtwarzasz i to wszystko.
 3. Po wyjściu z aplikacji wideo będzie nadal odtwarzane. W centrum sterowania urządzeniami możesz zarządzać odtwarzaniem wideo.
 4. Odtwarzanie będzie kontynuowane również po zablokowaniu ekranu.

Korzystając z wbudowanej przeglądarki Apple, Safari

 1. Wchodzisz do przeglądarki Safari i przechodzisz do Witryna YouTube.
 2. Wyszukaj i wybierz film, który Cię interesuje.
 3. Po otwarciu filmu naciśnij przycisk „AA” znajdujący się w konsoli wyszukiwania Safari, u góry.
 4. Zostanie wyświetlone menu z różnymi opcjami, które należy kliknąć „Poproś o witrynę na komputery”.
 5. Po powrocie do menu głównego lub zablokowaniu telefonu odtwarzanie zostanie zatrzymane.
 6. Musisz rozłożyć centrum sterowania (podciągając od dołu, jeśli masz iPhone’a z TouchID).
 7. Znajdź widżet odtwarzacza muzyki i naciśnij przycisk «Odtwórz», aby kontynuować.
 8. Na ekranie blokady możesz w dowolnym momencie wstrzymać odtwarzanie. Ponadto wideo nie zatrzymuje się podczas korzystania z innych aplikacji.
 9. Problem z używaniem Safari polega na tym, że jeśli masz listę odtwarzania, utwory nie są automatycznie kontynuowane. Dlatego musisz wchodzić do przeglądarki za każdym razem, gdy kończy się wideo.

dołącz do naszego kanału telegram