Skip to content

Jak grać w Pokémon Unite na PC? | Z emulatorem czy bez?

26 de sierpień de 2021

Pokémon Unite to wieloosobowa gra online, w której są dwie drużyny po pięć osób. We wrześniu tego roku 2021 będzie dostępny na iOS i Androida. Obecnie jest już dostępny dla Przełącznik Nintendo. Od teraz możesz wstępnie zarejestrować się w App Store i Google Play Store, jeśli to zrobisz, możesz uczestniczyć w niespodziankach, które oferowali. Podczas gdy czekamy na pojawienie się tej gry, będziesz chciał wiedzieć, jak możesz grać w Pokémon Unite na PC, tutaj zobaczysz, jak możesz to zrobić.

Jakich ustawień powinienem użyć, aby uzyskać maksymalną liczbę klatek na sekundę?

FPS oznacza klatki na sekundę i jest to sposób pomiaru jakości obrazu wyświetlanego na ekranie, jeśli użyje się więcej FPS, wrażenia z gry mogą być zupełnie inne. Istnieją sposoby na skonfigurowanie FPS, aby uzyskać z niego jak najwięcej, zobaczmy, jak to zrobić.

Musisz zaktualizować BIOS komputera, jest to ważne i musisz zrób to bardzo ostrożnie, zły ruch może zakłócić rozruch komputera.

Coś, co musisz też aktualizacja to sterownik graficzny. Ważne jest, aby być na bieżąco, aby uzyskać lepszą i większą wydajność podczas gry na komputerze.

Większość gier pozwala na zmianę ustawień graficznych, podczas gdy jest niski, znacznie poprawi liczbę klatek na sekundę FPS. Więc jeśli twój GPU to NVIDIA lub AMD, zależy to od tego, który masz, możesz to zrobić z graficznego panelu sterowania, jeśli jest zainstalowany na twoim komputerze.

Jeśli masz system Windows 10, możesz użyć ustawień, a stamtąd możesz dostosować każdą aplikację. Jedną z zalet systemu Windows 10 jest: tryb gry, który zwiększa wydajność gry, ponieważ ogranicza inne aplikacje, których nie używasz w tym momencie, do tła, dzięki czemu nie będą one działać podczas gry, co pomaga komputerowi działać szybciej. Jeśli nie zaktualizowałeś systemu Windows 10, zalecamy to zrobić, aby uzyskać korzyści.

Pobierz Pokemon Unite i graj ze swojego komputera

Skąd pobierasz Pokémon Unite, aby grać na komputerze?

Możesz pobrać tę słynną grę z Sklep Play lub za pośrednictwem plików APK. Ważne jest, abyś wiedział, że aby pobrać go na swój komputer musisz mieć emulator, tylko wtedy będziesz mógł zainstalować dowolną grę na Androida.

Czy powinienem dostać emulator, aby móc grać na komputerze?

Emulatory to programy, które umożliwiają korzystanie z funkcji aplikacji bezpośrednio na komputerze, czyli instalowanie i uruchamianie na komputerze gier i innych aplikacji dostępnych tylko dla systemu Android.

Jakie są najlepsze emulatory Pokémon Unite?

W sieci można znaleźć wiele emulatorówW tym artykule pokażemy Ci dwa najlepsze emulatory Pokémon Unite, zapraszam do przeczytania informacji, a jeśli nie jesteś zadowolony, możesz poszukać innych.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zrobić małe rozeznanie na temat emulatora, który przykuwa twoją uwagę, jeśli nie wiesz, który z nich jest najlepszy, zostawiam ci ten link, abyś mógł dowiedzieć się o BlueStack i podjąć najlepszą decyzję. Później wystarczy go pobrać i zainstalować na swoim komputerze.

Po zalogowaniu się za pomocą poczty znajdziesz się w interfejsie emulatora, po prostu kliknij dowolną grę, a otworzy się Sklep Play, gdy znajdziesz się w sklepie, wystarczy poszukać gry Pokémon Unite, a kiedy zobaczysz ikonę gry, wybierz ją i pobierz

Jeśli jest już pobrany i zainstalowany, możesz go wyszukać na swoim komputerze, a teraz możesz zacząć grać w Pokémon Unite ze swojego komputera.

Innym emulatorem jest Memu Play, jest to potężny i łatwy w użyciu emulatorWystarczy go pobrać i poczekać na zakończenie instalacji. Po zainstalowaniu uruchamiasz Memu Play i otwierasz Google Play, poszukaj gry Pokémon Unite, pobierz ją i poczekaj, aż się zainstaluje, a następnie kliknij ikonę gry i zacznij grać z komputera.

Są to dwa bardzo dobrej jakości emulatory, które pomogą ci w pełni wykorzystać twoje gry z twojego komputera, tutaj zostawiam ci, gdzie możesz pobrać każdy z nich, Memu Play i BlueStack, musisz tylko zdecydować, którego użyjesz.