Skip to content

Jak grać w Pokémon Go bez wychodzenia z domu i bez rootowania

14 de grudzień de 2022

Pokémon Go to gra na telefony komórkowe z systemem Android i iPhone, która polega na wyszukiwaniu, chwytaniu i kolekcjonowaniu postaci z sagi Pokémon ukryte w rzeczywistych lokalizacjach i walka z nimi, która polega na fizycznym przemieszczaniu się ulicami miasta w celu postępu. Ponadto walczą między graczami o kontrolę nad bazami lub siłowniami, aby zdobyć nagrody.

Pokémon GO łączy rozszerzoną rzeczywistość i geolokalizację. Po zainstalowaniu gry i utworzeniu awatara możesz rozpocząć polowanie. Ogólnie rzecz biorąc, parki, place, pomniki, malowidła ścienne i prawdziwe miejsca historyczne lub miejsca użyteczności publicznej są przystankami lub miejscami do gry. Celem jest znalezienie i rozwinięcie każdego stworzenia do maksimum.

Jedną z wielkich innowacji, które przyniósł ze sobą Pokémon Go, był fakt, że aby cieszyć się grą, musisz wchodzić w interakcje z otaczającym cię światem, w ten sposób, jedynym sposobem na złapanie pokemona było przemieszczanie się z miejsca na miejsce, Niewątpliwie dość uderzające założenie, ale pomijając początkowe „Boom”, jedyne, co stało się irytujące lub skomplikowane dla tych, którzy być może nie mają czasu ani na pracę, ani na studia.

Jak grać w Pokemon Go bez wychodzenia z domu

Prawda jest taka, że ​​pomijając najmłodszych, którym niewątpliwie podoba się wszystko, co jest związane z tą grą i biorąc pod uwagę konieczność poruszania się po ulicach, dla kogoś, kto lubi wspomnianą franczyzę i musi pracować lub uczyć się przez większą część dnia, musi być przygotowanie się do wyjścia w godzinach, które być może nie były zbyt praktyczne, aby polować na Pokémony na ulicy, nie było czymś bardzo wykonalnym, co uniemożliwiło korzystanie z tej wspaniałej gry wideo.

Ale możliwość cieszenia się tą grą bez konieczności wychodzenia z domu, z wygodnej sofy, nie jest do końca „legalna”, ale prawda jest taka, że ​​​​jest to możliwe, a co najważniejsze, w przeciwieństwie do innych metod , nie jest konieczne rootowanie urządzenia mobilnego.

Jak to osiągnąć? Oczywiście pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest gra, musisz pobrać Pokémon Go. Po tym będziemy musieli korzystać z GPS-a oraz aplikacja o nazwie Mock GPS z joystickiem, którą można pobrać, klikając poprzedni link.

Ta aplikacja konfiguruje symulowany GPS na Twoim urządzeniu i innych aplikacjach dostaną twoją fałszywą lokalizację jako prawdziwą. Gdy aplikacja jest uruchomiona, możesz łatwo aktualizować swoją lokalizację za pomocą joysticka dostępnego na ekranie.

joystick do pokemon go

Teraz będziesz musiał włączyć opcje programistyczne na wypadek, gdybyś ich nie włączył (znajdują się one na dole menu Ustawienia). Jeśli ich nie masz, musisz przejść do Ustawienia > Informacje o telefonie > naciśnij 7 razy na Numer kompilacji.

Po włączeniu w opcjach programisty musisz przejść do miejsca, w którym jest napisane „Lokalizacje/Pozorowana lokalizacja” i tam będziesz musiał wybrać Joystick Fałszywy GPS (FlyGPS).

Potem pójdziesz do Ustawienia > Lokalizacja i w trybie GPS ustawić na wysoką precyzję.

Aby zakończyć, musisz przejść do pobranej aplikacji (GPS Mock) i Kliknij miejsce, do którego chcesz się udać.

ekran androida z szarym tłem pokemon go w dłoni

Gdy jesteś tam, gdzie chcesz być, pojawia się zielona ikona i po prostu naciśnij Start. Po tym wystarczy przejść do Pokémon GO, a zobaczysz dźwignię sterującą w stylu joysticka do poruszania się.

Jak zobaczysz, nie jest trudno nauczyć się poruszać w Pokéon Go bez chodzenia po Androidzie, jest to prosty sposób, aby móc grać w pokemon go z domu bez ruchu i bez rootowania.

Mamy nadzieję, że wszystkie te wskazówki były przydatne, aby zacząć robić postępy w tej zabawnej i uroczej grze. Pamiętaj, że gracz awansuje, gromadząc punkty doświadczenia, a te zdobywa się, znajdując, chwytając i ewoluując przetrzymywanych w niewoli pokemonów, Im bardziej doświadczony gracz, tym rzadsze Pokémony mogą złapać.

dołącz do naszego kanału telegram