Skip to content

Jak grać w Axie Infinity na moim telefonie z Androidem — samouczek dotyczący pełnego użytkowania

7 de wrzesień de 2021

Axie Infinity to obecnie jedna z najpopularniejszych gier opartych na blockchain, z tysiącami aktywnych użytkowników dziennie, ta gra wideo zrewolucjonizowała sposób, w jaki ludzie postrzegają świat gier wideo, ponieważ jedną z jej największych atrakcji jest to, że daje nam możliwość zarabiania pieniędzy podczas gdy wykonujemy misje w ramach mechaniki gry, dając nam nagrody za pośrednictwem tokena SLP, który jest zakotwiczony w sieci Ethereum.

Co trzeba zrobić, aby móc grać w Axie?

Nie musisz jednak wiele robić, aby zacząć grać w Axie Infinity, powinieneś być w stanie stworzyć parę wirtualnych portfeli lub portfeli do zarządzania zasobami potrzebnymi do zakupu sprzętu Axies.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać wirtualny portfel, zalecamy pobranie MetaMask, o którym mówiliśmy w niektórych innych samouczkach gier Blockchain, aby zarabiać pieniądze, w tym celu musisz przejść do jego oficjalnej strony https://metamask.io/ i pobrać rozszerzenie dla swojej przeglądarki. Zainstaluj go i skonfiguruj klucz dostępu, podczas instalacji otrzymasz frazę odzyskiwania, która musisz bardzo dobrze oszczędzać, aby nie stracić konta.

Po skonfigurowaniu musisz kupić ilość Ethereum potrzebną do pokrycia kosztów zespołu Axies, możesz kupić Ethereum ze stron zakupu i sprzedaży kryptowalut, takich jak Binance lub Coinbase. Kiedy to zrobisz, wyślij ETH do portfela MetaMask.

Jaką procedurę muszę wykonać, aby korzystać z konta Axie z telefonu komórkowego z systemem Android?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć oficjalną stronę Axie Infinity, https://axieinfinity.com/ i kliknąć przycisk w prawym górnym rogu strony z napisem „Zagraj teraz„Kiedy to zrobisz, zobaczysz nowe okno, w którym musisz wybrać system operacyjny swojego telefonu komórkowego, jeśli używasz iPhone’a, więc twój system to iOS, a następnie kliknij przycisk z napisem”ios„, a jeśli używasz Androida, będziesz musiał kliknąć przycisk z napisem”Android”.

W przypadku kliknięcia przycisku iOS zostanie pobrane menedżer pobierania gry o imieniu Marvis, który musisz przechowywać na telefonie komórkowym i uruchomić po zakończeniu pobierania, wykonaj wskazane czynności, a za kilka minut będziesz mógł zainstalować oficjalną grę na swoim telefonie iPhone.

Jeśli z drugiej strony używasz Androida, odpowiedni przycisk przeniesie Cię bezpośrednio do pobierz oficjalny plik .apk w najnowszej wersji, którą należy uruchomić po zakończeniu pobierania. Gdy to zrobisz, na ekranie telefonu komórkowego zobaczysz skrót do Axie Infinity.

Gdy masz już zainstalowaną grę na telefonie, bez względu na system operacyjny, którego używasz, musisz się zalogować za pomocą kodu QR, który możemy zobaczyć, logując się z naszego komputera.

kod qr dla axie nieskończoności

Następnie, otwierając konto z komputera, poszukasz kodu QR, zeskanujesz go z aplikacji Axie infinity zainstalowanej na Twoim telefonie i będziesz mógł szybko zobaczyć, jak Twoje konto jest otwierane. Ostatnim krokiem, który musisz wykonać, jest przejście z aplikacji mobilnej do sekcji „Moje osie” i naciśnięcie przycisku synchronizacji moich osi. W ten sposób możesz naładować wszystkie stworzenia które masz na swoim koncie do aplikacji mobilnej.

Jak mogę połączyć mój wirtualny portfel z kontem Axie Infinity, aby kupić Axies?

Aby uzyskać udane połączenie z wirtualnym portfelem i móc mieć zakupiony ETH, musisz wcześniej zainstalować Portfel MetaMaskiW poprzednim punkcie tego artykułu powiedzieliśmy już, jak możesz to zrobić.

Musisz także pobrać Ronina, to kolejny portfel, z którym możesz płacić bezpośrednio w SLP w osiach chcesz kupić, w tym celu musisz przenieść fundusze ETH, które masz w MetaMask do Ronina i tam możesz przekonwertować na SLP.

Następnym krokiem będzie przejście na rynek Axie i pozyskanie co najmniej 3 Axie, aby zbudować swój pierwszy zespół, w tym celu wejdź na oficjalny rynek https://marketplace.axieinfinity.com/ i tam zobaczysz ceny i charakterystykę wszystkich na sprzedaż Osie wybierz opcję „Zaloguj się za pomocą MetaMask„i zobaczysz, że rozszerzenie portfela poprosi Cię o skonfigurowane hasło, zapisz je i naciśnij przycisk” Podpisz „.

skonfiguruj telefon do gry w axie

W ten sposób będziesz już połączony, aby móc kupić swoje Axies i będziesz mieć dostępne środki Aby za nie zapłacić, wystarczy wybrać te najlepsze, które możesz kupić w ramach swojego budżetu i zapłacić za nie SLP, które masz w portfelu Ronina.

Gdzie mogę zobaczyć zakupy, które zrobiłem z mojego konta Axie Infinity?

Powinieneś wiedzieć, że portfel Ronin Wallet ma Rozszerzenie przeglądarki Chrome skąd możesz sprawdzić każdy z dokonanych ruchów, po prostu otwierając szczegóły swoich transakcji, zobaczysz tam odzwierciedlone adresy, na które wysłałeś środki i kwoty każdego z ruchów. Upewnij się, że masz zainstalowane rozszerzenie Ronin Wallet w swojej przeglądarce, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, tutaj pod tym linkiem zostawimy Ci przewodnik, jak możesz to zrobić.

Jak uzyskać dostęp do ekwipunku Axies z gry na moim telefonie komórkowym?

Gdy znajdziesz się na swoim koncie Axie Infinity, musisz przejść do sekcjiMoje osie„i tam będziesz mógł zobaczyć w ekwipunku wszystkie kupione przez ciebie osie.

Co mogę zrobić, jeśli moje nowo zakupione topory nie pojawiają się w moim ekwipunku?

Jeśli z jakiegoś powodu kupiłeś ekwipunek Axies i nie są one odzwierciedlone w twoim ekwipunku, nie panikuj, powinieneś udać się do Sekcja „Moje osie” i naciśnij przycisk „Synchronizuj osie”, spowoduje to, że system zsynchronizuje zakupione właśnie Osie i odzwierciedli je w Twoim osobistym ekwipunku.

graj w nieskończoność w axie

Jeśli gra została skonfigurowana do uruchamiania z telefonu komórkowego, musisz powtórzyć ten krok, tym razem z Twojego konta mobilnego, ponieważ nie zawsze są one automatycznie synchronizowane.

Z tym przewodnikiem masz informacje, których potrzebujesz, aby zacząć Twoja przygoda w jednej z najbardziej wpływowych gier NFT, a to daje wiele do powiedzenia, więc nie przegap okazji, aby wejść do tej wspaniałej gry.

dołącz do naszego kanału telegram