Skip to content

Jak edytować wideo na YouTube z telefonu komórkowego za pomocą InShot – krok po kroku

30 de styczeń de 2021

YouTube to jedna z największych i najbardziej znanych platform na świecie, ma ponad trzydzieści milionów użytkowników i szacuje się, że co drugi milion ludzi przesyłać lub konsumować treści w tej sieci społecznościowej.

Stało się tak duże, że coraz więcej osób chce tworzyć treści w YouTube, aby zarabiać na reklamach, oferowaniu usług lub po prostu zostać zauważonym.

YouTube to jedna z odnoszących największe sukcesy platform wykorzystywanych jako strategia marketingowa. Jeśli zaczynasz w nowym świecie wirtualnych treści i chcesz korzystać z tej sieci, nie odchodź, bo nauczymy Cię jak edytuj filmy z telefonu komórkowego za pomocą niesamowitej aplikacji.

Co to jest InShot?

InShot to niesamowita aplikacja, która na to pozwala edytuj wszelkiego rodzaju filmy i zdjęciaA najlepsze jest to, że jest to aplikacja z profesjonalnymi wynikami, dzięki której staniesz się ekspertem. Ponadto aplikacja umożliwia dodawanie muzyki do filmów, ich przycinanie, dołączanie tekstu, a nawet łatwą zmianę tła.

Ponadto jest to idealne narzędzie do ulepszania sieci, poniżej pokażemy Ci niesamowite funkcje i funkcje, z których będziesz się cieszyć korzystając z InShot:

 • InShot umożliwia wyodrębnienie dźwięku z filmów: co to oznacza? To znaczy że możesz dołączyć ścieżkę dźwiękową do swoich filmów w YouTubePonadto możesz całkowicie usunąć dźwięk z wideo.
 • Możesz zamrozić określone momenty swoich filmów: jeśli jesteś osobą, która uwielbia dramaty i chcesz, aby Twoje filmy przekazywały tę energię, teraz możesz to zrobić z opcją zamrażania InShot, co pozwala na zatrzymanie lub zwolnienie niektórych fragmentów wideo w ten sposób konwertując odtwarzanie w super zabawną zawartość.
 • Możesz dodać białą ramkę do swoich filmów: ta opcja pozwoli Ci utworzyć początek i koniec każdego filmu, aby lepiej zidentyfikować zawartość.
 • Masz możliwość tworzyć filmy ze zdjęciami i muzyką dla różnych sieci społecznościowych, takich jak Instagram, Tik Tok lub YouTube.
 • Możesz przycinać i kompresować swoje filmy, tworząc kombinację kilku filmów.
 • Ciesz się filmami, dzieląc je na wiele klipów.
 • Przytnij długość swoich filmów, jak chcesz.
 • Twórz, edytuj i eksportuj filmy w jakości HD do YouTube za pomocą telefonu komórkowego.
 • Możesz dodać ulubioną muzykę, a nawet cały album.
 • Dzięki InShot nie tylko edytujesz filmy, możesz także łatwo edytować obrazy zmiana tła, dodanie tekstu, a nawet stworzenie kolażu. Poza tym oferuje zwykłe opcje edytora zdjęć.
 • A co jeśli chcesz dodać filtry do swoich filmów? Z InShot również możesz to zrobić, ponieważ aplikacja oferuje listę dostępnych filtrów, które możesz dodać intensywności lub zmiękczyć według własnych upodobań.
 • Dodaj teksty do swoich filmów na YouTube i wybierz żądaną czcionkę, możesz nawet dodać napisy.
 • A co najlepsze, możesz dostosować rozdzielczość, aby móc łatwiej udostępniać swoje wideo.

edytować filmy ze zdjęciami plików multimedialnych

Jak się masz? Istnieją inne narzędzia do edycji filmów z YouTube, które z pewnością sprawią, że pokochasz InShot. Ale jeśli chcesz dowiedzieć się krok po kroku, jak edytować i przesyłać swoje filmy z YouTube za pomocą tej aplikacji, zwróć szczególną uwagę.

Krok po kroku, aby edytować filmy na YouTube za pomocą InShot

Niewątpliwie widziałeś, jak InShot oferuje wspaniałe korzyści podczas edycji wideo na YouTube za pomocą telefonu komórkowego. Poniżej pokażemy Ci krok po kroku, jak poprawnie edytować swoje filmy.

 1. Pobierz film, który chcesz edytować, jeśli jest na YouTube, wystarczy wejść do aplikacji, skopiować link i pobrać.
 2. Gdy masz wideo na telefonie komórkowym, wejdź do aplikacji InShot i wybierz ikonę (+).
 3. Ten przycisk przekieruje Cię do galerii, w której wybierzesz żądane wideo.
 4. Podczas edycji zobaczysz u dołu opcje edycji wideo, w których możesz dodać tekst, przyciąć lub dodać emotikony, możesz nawet dodać napisy. Aby dodać napisy do swojego filmu, wystarczy przejść do opcji tekstowej i wybrać opcję napisów znajdującą się na lewym panelu.
 5. Po sprawdzeniu, że to napisy do dodania, zapisz je.

Teraz Twój film będzie gotowy do publikacji. Mamy nadzieję, że te kroki pomogły Ci ulepszyć Twoje filmy. Do następnego razu.