Skip to content

Jak dodać timer do swoich relacji na Instagramie? – Z Androidem, iOS i PC

12 de listopad de 2021

Aby historie na Instagramie wyglądały bardziej przyciągające wzrok, wiele osób używa filtrów i innych opcje, które zapewnia aplikacja. Jednak jedną z funkcji, która również się wyróżnia, jest zegar w historiach na Instagramie.

Jasne, widziałeś już, że wiele osób korzysta z timera i Ty też chcesz to zrobić, ale nie wiesz jak. Dlatego właśnie teraz nauczysz się krok po kroku, jak to osiągnąć ustaw zegar na historie z Instagrama.

Jak działa timer na Instagramie?

Zegar w opowiadaniach na Instagramie służy do odliczania. Tylko ten może być używany w opowiadaniachponieważ nie jest dostępny dla zdjęć, filmów lub rolek. Działanie tego polega tylko na tym, aby zobaczyć, ile czasu pozostało na określone wakacje lub wydarzenie, o którym decyduje użytkownik.

Na przykład wielu używa odliczanie dzień jego urodzin, dzień premiery kultowego serialu czy przybycie kogoś wyjątkowego. Z reszty nie można go użyć w innym aspekcie Instagrama.

Jaka jest procedura umieszczania minutnika w Twojej historii z telefonu komórkowego?

Możliwie, że chcesz użyć tej funkcji, ale nie masz pojęcia, jak to zrobić. W tej chwili pokażemy Ci, jak umieścić minutnik zarówno na urządzeniu z Androidem, jak i urządzeniu z systemem iOS.

To, co musisz zrobić, jest proste, wystarczy dokładnie wykonać kroki, które podamy poniżej. Jeśli to zrobisz, odniesiesz sukces.

Z urządzeniem z Androidem

Więc możesz umieścić instagramowy minutnik na twoim historia, musisz wykonać kroki, które Ci teraz podamy:

 1. Przejdź do menu aplikacji i Otwórz aplikację Instagram. Jeśli go nie masz, mogę go pobrać ze Sklepu Play.
 2. Po otwarciu aplikacji kliknij przycisk Strona główna, a następnie przejdź do aparatu. Aby było bardziej podsumować, możesz przesunąć ekran w prawą stronę, a ta opcja cię załaduje.
 3. Upewnij się, że jesteś w sekcji opowieści, a następnie zrób zdjęcie lub nagraj wideo do swojej historii. Możesz także uzyskać dostęp do zdjęć lub filmów, które masz w swojej galerii.
 4. Aby umieścić minutnik, możesz to zrobić z miejsca, w którym umieścisz muzykę, na uśmiechniętej naklejce.
 5. Następną rzeczą jest poszukanie naklejki z odliczaniem. Teraz przejdź do konfiguracji tej funkcji, możesz to zrobić w prosty sposób. Jedyną informacją, o którą zapyta Cię Instagram, jest data i godzina zakończenia odliczania.
 6. Ustaw czas zakończenia odliczania w miejscu, w którym jest napisane Gotowe. Na koniec musisz tylko wybrać miejsce, w którym chcesz odliczać i przesłać historię.

Z telefonu komórkowego z systemem iOS

Instagram na ios

Jeśli masz urządzenie z systemem iOS, kroki, które należy wykonać, są prawie takie same jak w przypadku systemu Android. W każdym razie niektóre rzeczy się różnią, dlatego musisz postępować zgodnie ze wskazówkami które podamy Ci już teraz:

 1. Udaj się do aplikacji Instagram i otwórz ją. Kiedy jest otwarty, otwórz aparat na Instagramie. Możesz to zrobić za pomocą skrótu, przesuwając ekran w prawo.
 2. Sprawdź, czy jesteś w sekcji przesyłania artykułów. Jeśli tak, zrób zdjęcie lub nagraj film, który planujesz przesłać, a jeśli chcesz, użyj filtrów.
 3. Możesz uzyskać dostęp do plików, które masz w galerii, zarówno zdjęć, jak i filmów. Następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do naklejki z uśmiechem, która znajduje się w prawym górnym rogu.
 4. Teraz poszukaj naklejki z odliczaniem. Po otwarciu konfiguracji jest to łatwe, po prostu musisz to zrobić. Wyłącz tryb „Cały dzień” i wybierz godzinę, o której ma się zakończyć odliczanie.
 5. Na koniec naciśnij gotowe. Przeciągnij naklejkę z odliczaniem do miejsca na zdjęciu, które najbardziej Ci odpowiada lub wydaje Ci się najlepsze. Teraz, jeśli jesteś zadowolony, prześlij historię i gotowe.

Jakie kroki musisz wykonać, aby dodać licznik czasu do swojej historii na Instagramie z komputera?

instagram z komputera

Wersja Instagrama, która jest używana na komputerach, odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej. To jest bardzo ograniczona wersja i nie ma funkcji, które możesz mieć w telefonie komórkowym. Jedną z tych funkcji, na które nie możesz liczyć, jest przesyłanie postów lub historii.

Dlatego logiczne jest myślenie, że również niedostępne możliwość ustawienia timera. Krótko mówiąc, timera nie można używać na komputerze, ponieważ jest to niemożliwe.

Jeśli chcesz używaj Instagrama ze swojego komputera, najlepiej zainstalować na nim emulator Androida. W ten sposób możesz pobrać aplikację ze Sklepu Play i używać jej z komputera za pośrednictwem emulatora.

Czy można użyć timera do robienia zdjęć z aparatu na Instagramie?

Zegar na Instagramie, możesz używaj tylko w opowiadaniach. Nie jest dostępny do robienia zdjęć ani niczego innego, co możesz wymyślić. Jeśli więc chcesz skorzystać z timera, po prostu prześlij historię, a nie zwykłe zdjęcie. Pamiętaj, że umieszczenie daty na zdjęciu to nie to samo, co umieszczenie na nim odliczania.

dołącz do naszego kanału telegram