Saltar al contenido

Jak dodać najlepszych przyjaciół do listy aplikacji Snapchat?

25 de diciembre de 2021

Czy wiesz, że korzystając ze Snapchata możesz nie tylko edytować kolor i rozmiar tekstów czy przeprowadzać ankiety, by wchodzić w interakcję z odbiorcami? Zbyt, Możliwe jest dodanie najlepszych przyjaciół, którzy ożywiają tę aplikację tak popularne w dzisiejszych czasach. Ponieważ nie możesz dobrze zacząć, jeśli nie masz znajomych, którzy znają wszystkie zabawne zdjęcia i filtry, których zamierzasz użyć. I ważne jest, aby tworzyć listy, na których znajdują się tak cenione przez Ciebie kontakty.

Ponadto na Snapchacie ważne jest, aby mieć najlepszego przyjaciela numer jeden w aplikacji, który jest świadomy wszystkich twoich publikacji. Ale do tego musisz wiesz, jak znaleźć i dodać kontakty, które chcesz na tej liście. Dzięki temu będziesz mógł wymieniać Snapy, grać w gry i stale rozmawiać z tymi wyjątkowymi osobami, które są częścią Twojej książki kontaktowej. Zanotuj więc, aby rozpocząć zabawę na Snapchacie.

Co się zmienia po dodaniu kogoś jako najlepszego przyjaciela na Snapchacie?

Wyobraź sobie, że chcesz aktywować i udostępniać filtry Snapchata i efekty specjalne tylko tym osobom, które uważasz za naprawdę wyjątkowe. I możesz to zrobić z tymi najczęstszymi kontaktami, kim są ci stają się Twoimi najlepszymi przyjaciółmi na platformie. Różnica między tymi kontaktami a normalnymi polega na tym, że na liście pojawią się tylko te osoby, z którymi na co dzień wymieniasz czaty lub Snapy.

Powinieneś wiedzieć, że ta lista najlepszych przyjaciół zawiera domyślnie maksymalnie trzech. Niemniej jednak, możesz zmienić ustawienia tak, aby pomieścić co najmniej osiem osób. Należy zauważyć, że tę listę najlepszych przyjaciół możesz przeglądać tylko Ty i znajdziesz ją podświetloną w sekcji Moi znajomi w swoim profilu. Ponadto najlepsi przyjaciele mają przywilej posiadania specjalnych emotikonów znajomych tuż obok ich imion.

Jakimi metodami możesz uczynić kogoś swoim najlepszym przyjacielem na Snapchacie?

Istnieje kilka metod, dzięki którym kontakt może zostać Twoim najlepszym przyjacielem na Snapchacie. Wszystkie są bardzo proste do wykonania i są praktycznie oparte na interakcji ustanowionej przez obu użytkowników w obrębie platformy. Dlatego ważna jest ciągła komunikacja poprzez bezpośredni czat lub wysyłanie filmów i zdjęć. W każdym razie w tej sekcji szczegółowo wyjaśniamy, z czego składa się każda z tych opcji, abyś był tego świadomy.

Wysyłając zdjęcia i filmy do swojej przystawki

Jeśli chcesz, aby twój przyjaciel był najlepszym przyjacielem w Snapchacie, będziesz musiał dołożyć wszelkich starań podczas interakcji. Ponieważ platforma odpowiada za przypisywanie tych tagów w zależności od nawyków, które masz podczas wysyłania filmów lub zdjęć w swoim snapie. Ze swojej strony będziesz wiedział, że Snapchat zidentyfikował Twojego najlepszego przyjaciela za pomocą uśmiechniętej buźki, która pojawi się tuż obok nazwy użytkownika.

sposób na dodanie najlepszych znajomych na snapchat z telefonu komórkowego

W przypadku wysłania dużej ilości zdjęć swojemu najlepszemu przyjacielowi, Snapchat przypisze Ci złote serce, aby uzyskać pierwsze miejsce. Oczywiście twój najlepszy przyjaciel również powinien wysłać Ci dużo zdjęć, jeśli nie chcesz stracić tej ważnej pozycji. Jednak platforma przypisuje również czerwone serce, gdy najlepsi przyjaciele numer 1 udostępniają zdjęcia i filmy lub rozmawiają przez ponad dwa kolejne miesiące.

Poprzez ciągłe rozmowy z konkretnym przyjacielem

Innym sposobem na aktywne przeniesienie kogoś do listy najlepszych przyjaciół jest: utrzymywanie codziennego kontaktu przez system czatu z którym ma platforma. Z tego powodu musisz upewnić się, że wysyłasz i odbierasz dużą liczbę wiadomości, aby algorytm weryfikował, czy istnieje doskonała interakcja między obiema osobami. Pamiętaj, że jest to czasochłonny proces, więc nie oczekuj, że Snapchat odbierze go w ciągu godziny lub całego dnia.

Więc najlepszą rzeczą jest to włóż cały wysiłek ze swojej strony i wyślij tysiące wiadomości, zachęcając drugą osobę do odpowiedzi z taką samą stałością. Dopiero wtedy algorytm rozpozna znaczącą zmianę i przypisze odpowiedni emoji reprezentujący przyjaźń, która łączy ich oboje.

jak zaprzyjaźnić się ze Snapchat

Jakimi wskazówkami należy się kierować, aby lista znajomych była aktualna?

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Algorytm Snapchata jest stale aktualizowany A jeśli przestaną wysyłać wiadomości do najlepszych przyjaciół, mogą zostać usunięci z listy w czasie rzeczywistym. Utrata wszystkich wysiłków włożonych w uzyskanie emotikonów, które klasyfikują je jako takie. Jeśli więc masz niewielu znajomych na liście, najlepszą rzeczą do zrobienia jest kontynuowanie interakcji za pośrednictwem czatów lub zdjęć i filmów, które wysyłasz im każdego dnia. Tylko w ten sposób zagwarantujesz, że tagi najlepszych przyjaciół nie zostaną usunięte.

dołącz do naszego kanału telegram